Skin Quencher, Lip Balm SPF 10 (Nawilżający balsam do ust)

Skin Quencher, Lip Balm SPF 10 (Nawilżający balsam do ust)

Producent zapewnia, że balsam intensywnie nawilża delikatną skórę ust, podatną na wysuszenie. Wygładza linie spowodowane utratą wilgoci, nadaje ustom miękkość i blask. Filtry SPF 10 chronią skórę przed szkodliwym wpływem środowiska. Nawilżanie non - stop do 24 godzin.

był geniuszem

Niestety od kilku lat nie jest dostępny w sprzedaży, pewnie nie sprzedawał się najlepiej, bo był drogi. Faktem jednak jest, że był to najlepszy balsam do ust ze wszystkich, jakie stosowałam przez lata. Genialnie nawilżał, usta były rozkosznie miękkie i gładkie. Stosowałam go tylko na noc, pozostawał na nich aż do rana. Był piekielnie wydajny, jedno opakowanie wystarczało na pół roku. Niedawno mi się skończył, bo przed wycofaniem kupiłam kilka sztuk. Niestety nie mogę znaleźć godnego następcy, w nawilżaniu był niezrównany.

Używam tego produktu od: kilka lat
Ilość zużytych opakowań: kilka

najlepszy jaki znam:)

Lubię bardzo, bardzo!
Długo mój najulubieńszy! Zawsze w każdej kieszeni i w torebkach i w aucie... Kupowałam nałogowo:)
Wszystko się chowa, nawet vichy przy nim jest cienkie okrutnie.
DŁugotrwały nawilżający efekt i połysk na ustach. Fajny zapach.
Polecam!!

Używam tego produktu od: dawien dawna
Ilość zużytych opakowań:mnóstwo

Najlepszy balsam do ust

Jest rewelacyjny! Zostawia gruba, przyjemna, nie lepiaca sie warstwe i daje efekt bladego koloru na ustach :-) co nie ukrywam bardzo mi odpowiada! poza tym efekt chlodzenia i dobrego nawilzenia i odzywienia ust. Polecam gorąco! Poza tym na allegro mozna go kupic po niskiej cenie.

pierwsza depilacja bikini

super

Balsam jesy bezbarwny, ale nie bezzapachowy. Opakowanie ma bardzo ładne, można bez zażenowania wyjąć tubkę z torebki w każdym towarzystwie :)
Balsam doskonale nawilża i lekko natłuszcza, pozostawia usta lekko nabłyszczone.
Jakiś czas temu przestałam go używać, ponieważ jest to jedyne smarowidło do ust, które jest tolerowane przez mojego synka i oszczędzam dla niego. Kosmetyk niestety nie jest juz w sprzedaży regularnej :(
Miętowy smak/zapach tego kosmetyku, który tak przypadł mojemu dziecku do gustu, absolutnie nie jest moim ulbionym.

Używam tego produktu od:
Ilość zużytych opakowań: połowa

idealny

ten balsam jest rewelacyjny, nawilżą ,ładnie pachnie,usta po nim delikatnie sie błyszczą,są dobrze nawilżone, poprostu cudeńko, jestem nim zachwycona! i jeszcze ten miętowy zapach który ochładza.Używam tego produktu od:dawna

bardzo dobry

Dosoknale nawilża i jednocześnie delikatnie i naturalnie nabłyszcza usta, pozostawia na nich przyjemnie chłodzącą, nielepiącą się powłoczkę. Jest bardzo wydajny, używam go od pół roku przynajmniej raz dziennie i wciąż jeszcze się nie skończył. Gorąco polecam

Najlepszy blsamik :)

Powiem tyle: REWELACJA. Ale po kolei :)
- estetyczne opakowanie
- jedwabista konsystencja
- delikatnie miętowy zapach, smak i efekt chłodzenia ust
- po jego użyciu usta robią się miękkie, aksmotne, mam wrażenie, że skóra aż pije dobre składniki
- jest wydajny
- w promocji cena w mierę przystępna - w szczególności jak na tą jakość :)
- mój facet ciągle o niego prosi hehe
- usta są ładnie nabłyszczone, tak zdrowo, nie błyszcykowo

W ogóle jak dla mnie to same ochy i achy!!!