Fitomed, Mój krem nr 10 - przeciwzmarszczkowy pod oczy

Fitomed, Mój krem nr 10 - przeciwzmarszczkowy pod oczy

Odpowiednio dobrane składniki tłuszczowe działają przeciwzmarszczkowo, odżywczo i regenerująco na delikatny naskórek w okolicach oczu. Absolutną nowością jest zastosowanie naparu z herbaty białej, parzonego według oryginalnego chińskiego przepisu. Powszechnie wiadomo, iż na zmęczone oczy najlepiej pomagają okłady z ciepłego naparu herbacianego. Biała herbata jest najcenniejszym gatunkiem wśród różnych rodzajów herbat. Właściwie jest to zielona herbata, która nie ma jeszcze dojrzałych liści, lecz tylko młode pączki. Dla wielu ludzi ten gatunek herbaty wydaje się mało atrakcyjny, gdyż ma zbyt jasny kolor, natomiast pod względem zawartości witamin, soli mineralnych i antyoksydantów herbata biała jest numerem jeden wśród wszystkich herbat. Do każdej partii kremu przygotowywany jest świeży napar i nigdy go nie przechowujemy.

krem
w słoiczku, z pompką
10 – 50ml

Dobry na małe zmarszczki pod oczami

Konsystencja kremu jest przyjemna. Łatwo się ją rozprowadza, szybko się wchłania. Delikatna skóra wokół oczu jest bardzo dobrze nawilżona, cienie minimalnie zmniejszone. Do końca ich się nie pozbędziemy, ale faktycznie są mniej widoczne.Krem świetnie współpracuje z korektorem pod oczy, nie powoduje jego ważenia się, czy rolowania, także bez obawy mogę go stosować pod makijaż. Krem nawilża, regeneruje i wygładza skórę wokół oczu. Nie podrażnia oczu, ani skóry wokół nich. Jest bardzo wydajny.

Ulubiony

Potrzebowałam kremu do nawilżenia i wygłaszania okolic oczu. Ten produkt sprawdził się idealnie. Przyjemny zapach, fajnie się rozprowadza, wygładza, nie podrażnia, ma bardzo delikatny zapach i uelastycznia. Super się do dozuje z butelki z pompką- jego nowe opakowanie jest o wiele lepsze od poprzedniego.

Bardzo dobry krem

Już na wstępie mogę powiedzieć, że bardzo podoba mi się atomizer. Poprzez delikatne przyciskanie mogę kontrolować ile kremu potrzebuję. Jeśli chodzi o kolor to jest ona jasnobrązowa. Krem jest bezzapachowy. Konsystencja gęsta ale pod wpływem ciepła rozrzedza się i łatwo rozprowadza na skórze. Produkt szybko się wchłania. Ogólnie jestem zadowolona, krem nawilża, regeneruje i wygładza skórę wokół oczu.

Przyzwoity krem pod oczy

Mam nową wersję tego kremu (z pompką). Bardzo przyzwoity krem: ładnie nawilża okolice oczu, lekko rozjaśnia cienie, dobrze napina skórę. Nie podrażania, szybko się wchłania. Producent obiecuje naturalne działanie przeciwzmarszczkowe. Niestety po miesiącu stosowania nie zauważyłam, że spłycił zmaszczki, ale na pewno dzięki napięciu i dobrym nawilżeniu skóry nie są tak widoczne. Dobry krem dla skóry w raczej dobrej kondycji, osoby które naprawdę chciałyby zniwelować z jego pomocą zmarszczki, mogą czuć się rozczarowane.

Duże rozczarowanie

Jestem bardzo rozczarowana tym produktem. Przez pierwszy miesiąc nie miałam z nim żadnych problemów. Pierwsze co zauważyłam to pojawiły się ''ala'' liszaje na obu powiekach. Odstawiłam wszystkie produkty, które używałam w tym samym czasie. Po wyleczeniu mojej skóry, ponownie wróciłam do powyższego kremu. Reakcja była natychmiastowa. Moje oczy momentalnie zalały się łzami. Byłam bardzo zaskoczona, więc następnego dnia, spróbowałam jeszcze raz z resztką produktu, który mi został. Historia ta sama. Łzawienie oraz dodatkowe pieczenie. Chciałabym zaznaczyć, że pierwsze objawy, zauważyłam po wykorzystaniu 3/4 opakowania!
PS: Wersja z pompką.

Bardzo dobry krem pod oczy

Testowałam nową wersję Kremu nr 10 z atomizerem i muszę przyznać, że jest naprawdę skuteczny. Przy regularnym stosowaniu rozjaśnia cienie pod oczami i sprawia, że okolica oczu nabierają świeżego wyglądu. Łatwo rozprowadza się na skórze, a do tego szybko się wchłania. Ma delikatny zapach i jest niesamowicie wydajny. Małe, praktyczne opakowanie świetnie sprawdza się w czasie podróży. Jestem bardzo zadowolona z tego produktu.

Używa produktu od: próbka

Szkoda...

Kosmetyk ma zbitą, całkiem gęstą konsystencję. Jednak pod wpływem ciepła palców staje się delikatna, niemalże wodnista. Dzięki temu szybko się wchłania i nie zostawia lepkiej, tłustej warstwy na skórze.
Jeżeli chodzi o zapach... Hmm... Dla mnie jest nieprzyjemny. Może delikatnie ziołowy, ale w większości dosyć ostry, syntetyczny, jakby plastik, trochę żelazo... Cóż, najważniejsze jednak, że nie czuć go przy aplikacji i zdecydowanie nie utrzymuje się na cerze.
Oprócz działania przeciwzmarszczkowego (obiecanego w samej nazwie kosmetyku) producent zapewnia nas o tym, że produkt nawilży, wygładzi i ochroni naszą skórę pod oczami przed promieniami UV. Na temat tego pierwszego, niestety, wypowiedzieć się nie mogę (ale o tym za chwilkę), natomiast zgodzę się, że krem daje nawilżenie i wygładzenie. Jeżeli chodzi o posiadany SPF - zaufam producentowi na słowo ;)
Po aplikacji skóra pod oczami wygląda na nawilżoną i delikatnie napiętą. Pod palcami czuć również jej wygładzenie i delikatność. Niestety, nie mogę powiedzieć jakie krem będzie miał długotrwałe działanie, ponieważ zastosowałam go tylko raz i okazało się, że mnie uczulił. Zdarzyło mi się to już wcześniej z kremem oliwkowym do twarzy i koperkowym pod oczy z Ziai, tradycyjnym (tym w niebieskim opakowaniu) z Nivea, a także z jednym, którego nazwy nie pamiętam. Więc zdecydowanie nie jest to wina samego produktu, a mojego organizmu.

Mój ulubiony

Świetny krem pod oczy, idealny dla wrażliwej skóry , ja jestem bardzo wymagająca w kwestii kremów pod oczy - jak nie uczulają delikatną skórę, to kompletnie nic nie robią.. a ten - super :) delikatny dla skóry, skuteczny w działaniu ( mam 27 lat, więc mam dopiero pierwsze zmarszczki, sprawdza się świetnie )

Świetny!

Po przeczytaniu chyba miliona recenzji w końcu zdecydowałam się go kupić. Bałam się przeokropnie bo opinie są o nim różne m.in że potrafi uczulić a mam bardzo wrażliwą skórę. Ogólnie kremu pod oczy który spełni w końcu moje oczekiwania szukałam długo i ten zdecydowanie obecnie jest moim nr 1.
Po tygodniu używania zrobił to na czym najbardziej mi zależało czyli rozjaśnił cienie pod moimi oczami. Spojrzenie jest zdrowsze i nawet po imprezie i nie przespanej nocy na drugi dzień wygląda się jak człowiek.
Na zmarszczki nic nie radzi jak dla mnie, nie spłyca ich. Jest lekki nie ciąży na wrażliwej skórze pod oczami.

Dobrze nawilża

Krem miałam w wersji opakowania z pompką i chyba tylko takie są obecnie dostępne. Na pewno jest to dużo lepsze rozwiązanie niż słoiczek.
Pomimo iż nie zauważyłam niestety działania przeciwzmarszczkowego kremu a takie ma on przeznaczenie to jest to dla mnie genialny krem nawilżający pod oczy. Oczywiście dobrze nawilżona skóra pod oczami to skóra, która choćby wizualnie wygląda zdrowiej i jakby miała mniej zmarszczek. Wiadomo również że przy przesuszonej skórze zmarszczki są bardziej widoczne.
Krem bardzo dobrze nawilża i sprawdza się pod makijażem, nie podrażnia oczu i jest wydajny.

REWELACYJNY NAWILŻACZ

Mój krem nr 10 - krem pod oczy

Świeży napar z białej herbaty, olej arganowy, olej z awokado, masło kakaowe, masło shea, czyli pakiet, który wykazujący naturalne działanie przeciwzmarszczkowe - nawilżające, regenerujące i wygładzające.

To kolejny krem marki Fitomed, stworzony z myślą o pielęgnacji delikatnej skóry wokół oczu, który mam okazję używać. Wcześniejszy, czyli odżywczy krem pod oczy aksamitka wyniosła był dla mnie prawdziwą petardą. Nawilżał, napinał i wykazywał działanie przeciwzmarszczkowe. A ten? Jest dla mnie petardą troszkę mniejszą, ale świetnym nawilżaczem. Między tymi dwoma kremami oprócz różnicy w spektakularności i specyfikacji działania widać także różnicę cenową: mój krem nr 10 w sklepie Fitomedu kosztuje 19 zł, a krem z aksamitką wyniosłą 32 zł. Krótko mówiąc: im bardziej zaawansowane procesy starzenia wokół oczu - tym więcej trzeba wydać na walkę z nimi

Może być

Używam go od ok roku, 1-2 razy dziennie i w sumie jestem zadowolona. Choć wg producenta krem może być otwarty tylko 3mc, w przeciągu prawie roku nie zdążyłam zużyć 1 opakowania. Zmarszczki pod oczami jakby zmniejszyły się. Skóra powiek i dookoła oczu jest zdecydowanie bardziej nawilżona i elastyczna. Krem łatwy w nałożeniu (jeżeli posiada się opakowanie z pompką). Jeżeli nałoży się za dużo kremu można odczuć lekkie szczypanie oczu.