Fitomed, Mój krem nr 10 - przeciwzmarszczkowy pod oczy

Fitomed, Mój krem nr 10 - przeciwzmarszczkowy pod oczy

Sprawdź ceny produktu

Odpowiednio dobrane składniki tłuszczowe działają przeciwzmarszczkowo, odżywczo i regenerująco na delikatny naskórek w okolicach oczu. Absolutną nowością jest zastosowanie naparu z herbaty białej, parzonego według oryginalnego chińskiego przepisu. Powszechnie wiadomo, iż na zmęczone oczy najlepiej pomagają okłady z ciepłego naparu herbacianego. Biała herbata jest najcenniejszym gatunkiem wśród różnych rodzajów herbat. Właściwie jest to zielona herbata, która nie ma jeszcze dojrzałych liści, lecz tylko młode pączki. Dla wielu ludzi ten gatunek herbaty wydaje się mało atrakcyjny, gdyż ma zbyt jasny kolor, natomiast pod względem zawartości witamin, soli mineralnych i antyoksydantów herbata biała jest numerem jeden wśród wszystkich herbat. Do każdej partii kremu przygotowywany jest świeży napar i nigdy go nie przechowujemy.

krem
w słoiczku, z pompką
10 – 50ml

Ok!

Zdecydowałam się na ten krem po tym jak skończył mi się inny naprawdę dobry krem. Skuszona recenzjami kupiłam go, i jak dotychczas nie jestem zawiedziona. Krem jest lekki, szybko się wchłania. Używam go na noc. Na dzień , nałożony na powieki jest kiepski pod cienie. Używam go od kilku tygodni i na razie skóra jest miękka i gładka. Opakowanie jest higieniczne, ale nie wiem jak będzie się zachowywać pod koniec kremu ( czy da się jakoś je otworzyć żeby wykorzystać krem w całości)

Naprawdę OK

Lubię ten krem. Może nie ma jakiegoś wyjątkowego działania, ale skóra po nim prezentuje się nieźle i jest całkiem dobrze nawilżona. Chętnie do niego wracam co jakiś czas – czasem nawet te droższe marki nie sprawdzają się tak dobrze jak on.

Średniak

Pokładałam spore nadzieje w tym kosmetyku, ale niestety. U mnie ten krem się nie sprawdził. O ile początkowo całkiem przyjemnie nawilżał, to mam wrażenie, że skóra po miesiącu stosowania przyzwyczaiła się do składników aktywnych i obecnie efekty są zupełnie przeciętne.. Czy to możliwe?
Krem aplikowałam na dzień pod makijaż. Wieczorem preferuję bardziej treściwe i bogate kremy, które pomagają mi się mierzyć z mocnymi, fioletowymi sińcami.

Plusem tego kremu jest na pewno wydajność - już niewielka ilość wystarczy na pokrycie całego obszaru pod oczami, jedna pompka to stanowczo za dużo, krem nie wchłania się gdy aplikujemy go grubszą warstwą.
Tak więc starczy mi na długo. Opakowanie z pompką w sposób higieniczny dozuje krem, szkoda tylko, że nie jesteśmy w stanie ocenić jaka jego ilość pozostała do końca. Co do efektów - tak jak napisałam na początku. Krem przez pierwsze tygodnie sprawował się dobrze, byłam zadowolona z poziomu nawilżenia, wyglądu makijażu i z ogólnej kondycji w jakiej utrzymywał on obszar pod oczami. Niestety ostatnio coś się zmieniło i skóra wygląda po prostu gorzej.
Obecnie stosuję go naprzemiennie z innym bogatszym kremem i w ten właśnie sposób go zużyję. Z pewnością nie wrócę już do niego. Niczym mnie nie powalił - nawet początkowo, a obecnie po prostu nie daje rady z moją skórą pod oczami.

Fajny

Fajny, nawilżający krem pod oczy. Bezzapachowy, szybko się wchłaniał, nie pozostawiał lepkiej świecącej warstwy. Czy wygładzał zmarszczki? Chyba nic takiego nie zauważyłam, ale generalnie jestem z niego zadowolona.
Super opakowanie - bez potrzeby wsadzania palca do słoiczka. Jedyny minus to ciężko określić zużycie.

Ulubiony

Bardzo dobre nawilżenie, redukcja zmarszczek, dzięki napięciu i ujędrnieniu skóry, rozjaśnienie delikatnych cieni i zredukowanie podkrążonych oczu po ciężkiej nocy - to właśnie gwarantuje mi ten krem pod oczy :) Dodatkowym atutem jest bardzo higieniczny i praktyczny aplikator, mała buteleczka z pompką to genialne rozwiązanie. Świetnie współgra z makijażem, korektor się nie zbiera, a gdy nałożę zbyt dużo pudru i okolica pod okiem wydaje mi się zbyt sucha, wklepuję niewielką ilość kremu - wtedy wszystko się ładnie scala i wygląda estetycznie, nie waży się ani nie rozwarstwia :)

bardzo dobry produkt

Kosmetyk ten stosuje od niedawna ale już jestem bardzo zadowolona.
Naturalny zapach i skład to dla mnie istotne cechy.
Produkt szybko się wchłania i delikatnie rozjaśnia cienie pod oczami.
Bardzo dobrze współpracuje z korektorem i podkładem na twarzy.

Dobry na małe zmarszczki pod oczami

Konsystencja kremu jest przyjemna. Łatwo się ją rozprowadza, szybko się wchłania. Delikatna skóra wokół oczu jest bardzo dobrze nawilżona, cienie minimalnie zmniejszone. Do końca ich się nie pozbędziemy, ale faktycznie są mniej widoczne.Krem świetnie współpracuje z korektorem pod oczy, nie powoduje jego ważenia się, czy rolowania, także bez obawy mogę go stosować pod makijaż. Krem nawilża, regeneruje i wygładza skórę wokół oczu. Nie podrażnia oczu, ani skóry wokół nich. Jest bardzo wydajny.

Ulubiony

Potrzebowałam kremu do nawilżenia i wygłaszania okolic oczu. Ten produkt sprawdził się idealnie. Przyjemny zapach, fajnie się rozprowadza, wygładza, nie podrażnia, ma bardzo delikatny zapach i uelastycznia. Super się do dozuje z butelki z pompką- jego nowe opakowanie jest o wiele lepsze od poprzedniego.

Bardzo dobry krem

Już na wstępie mogę powiedzieć, że bardzo podoba mi się atomizer. Poprzez delikatne przyciskanie mogę kontrolować ile kremu potrzebuję. Jeśli chodzi o kolor to jest ona jasnobrązowa. Krem jest bezzapachowy. Konsystencja gęsta ale pod wpływem ciepła rozrzedza się i łatwo rozprowadza na skórze. Produkt szybko się wchłania. Ogólnie jestem zadowolona, krem nawilża, regeneruje i wygładza skórę wokół oczu.

Przyzwoity krem pod oczy

Mam nową wersję tego kremu (z pompką). Bardzo przyzwoity krem: ładnie nawilża okolice oczu, lekko rozjaśnia cienie, dobrze napina skórę. Nie podrażania, szybko się wchłania. Producent obiecuje naturalne działanie przeciwzmarszczkowe. Niestety po miesiącu stosowania nie zauważyłam, że spłycił zmaszczki, ale na pewno dzięki napięciu i dobrym nawilżeniu skóry nie są tak widoczne. Dobry krem dla skóry w raczej dobrej kondycji, osoby które naprawdę chciałyby zniwelować z jego pomocą zmarszczki, mogą czuć się rozczarowane.

Duże rozczarowanie

Jestem bardzo rozczarowana tym produktem. Przez pierwszy miesiąc nie miałam z nim żadnych problemów. Pierwsze co zauważyłam to pojawiły się ''ala'' liszaje na obu powiekach. Odstawiłam wszystkie produkty, które używałam w tym samym czasie. Po wyleczeniu mojej skóry, ponownie wróciłam do powyższego kremu. Reakcja była natychmiastowa. Moje oczy momentalnie zalały się łzami. Byłam bardzo zaskoczona, więc następnego dnia, spróbowałam jeszcze raz z resztką produktu, który mi został. Historia ta sama. Łzawienie oraz dodatkowe pieczenie. Chciałabym zaznaczyć, że pierwsze objawy, zauważyłam po wykorzystaniu 3/4 opakowania!
PS: Wersja z pompką.

Bardzo dobry krem pod oczy

Testowałam nową wersję Kremu nr 10 z atomizerem i muszę przyznać, że jest naprawdę skuteczny. Przy regularnym stosowaniu rozjaśnia cienie pod oczami i sprawia, że okolica oczu nabierają świeżego wyglądu. Łatwo rozprowadza się na skórze, a do tego szybko się wchłania. Ma delikatny zapach i jest niesamowicie wydajny. Małe, praktyczne opakowanie świetnie sprawdza się w czasie podróży. Jestem bardzo zadowolona z tego produktu.