Balea, Totes Meer Salz Ol-Peeling Lemongras Duft (Peeling z soli morskiej)

Balea, Totes Meer Salz Ol-Peeling Lemongras Duft (Peeling z soli morskiej)

Peeling z soli morskiej Balea bogaty jest w odżywczy olej z oliwek, olej jojoba,olej słonecznikowy i kofeinę. Peeling poprawia elastyczność skóry i wygładza ją.
Produkt wegański.

Mocne złuszczenie

Uwielbiam mocne pillingi do ciała, tylko wtedy czuje, że skóra jest faktycznie porządnie oczyszczona. To jest właśnie jeden z takich pillingów. Dość duże kawałki soli w olejowej kąpieli.
Przyjemny dla oka zielony kolor. Świeży, pobudzający zapach. Duży słoiczek dzięki któremu łatwo wydobywamy produkt.
Pilling rozprowadza się dobrze na skórze, nie topi się szybko jak w przypadku niektórych cukrowych pillingów, mamy czas żeby go porządnie wmasować. Spłukuje się również dobrze, nie brudzi.
Na skórze pozostaje olejowa warstwa, nie ma potrzeby aby nakładać jeszcze balsam. Skóra jest doskonale nawilżona po samym pillingu. Pamietajmy jednak, że to pilling solny więc nie polecam stosować go kiedy mamy podrażnioną skórę lub rany, bo będzie szczypać. Zdecydowanie jeden z moich ulubionych.

Jak ja lubię tą markę.

Ma samym początku muszę napisać że do nie dawna jedynym peelingiem solnym jaki używałam był produkt z Rossmanna. Choć nadal go lubię to chciałam też przetestować innych producentów. Z powodu przeprowadzki niemam też blisko do wcześniej wspomnianej drogerii. Nadal uważam że solne peelingi są stworzone dla mnie. Jest to mocny zdzierak ale takie właśnie lubię chociaż potrafi zapiec na zadrapanej skórze. W końcu ma sól w składzie. Zgadzam się że ma za mało oleju w składzie ale mimo to po wmasowaniu i spłukaniu ta olejowa warstwa pozostaje. Skóra idealnie wygładzona i nawilżona, zdecydowanie lepiej wchłania substancje odżywcze z balsamu czy też z innego mazidła. Zapach przyjemny cytrynowy, pozostaje na skórze po wytarciu się ręcznikiem. Opakowanie ładne z folią zabezpieczającą, mamy pewność że nikt przed nami go nie używał. Łatwo dostępny w każdym dm. Cena 2,95 €. Starczył mi na około sześć tygodni, używam gdy wyraźnie wyczuwam że moja skóra już nie jest tak gładka. Zdarzało mi się robić mocniejszy peeling samych tylko nóg. Ale ja lubię swoje nogi, skóra ma być gładka i jędrna. Lubię chodzić w szpilkach. Jest to strefa ciała o którą bardziej rozpieszczam

Używa produktu od: próbka

Bardzo lubię.

Świetny peeling. Zapach jak dla mnie bardzo przyjemny, cytrynowy. Ma dość wyczuwalne drobinki, więc przy mojej suchej skórze muszę używać go ostrożnie, ale przez to produkt starczy mi na dłużej. Dobry ścierak, skóra po nim jest dokładnie oczyszczona a dzięki zawartości olejku - nawilżona. Na pewno jeszcze nie raz po niego sięgnę.

Solidny zdzierak.

Bardzo mocny,pobudzający peeling. Skóra po nim jest wyraźnie b\lepiej napięta i złuszczona. Świetnie przygotowuje do antycellulitowej pielęgnacji. Jest chyba bogaty w olejki, bo dość mocno natłuszcza skórę. Chciałoby się powiedzieć, że nie trzeba wcierać balsamu. Moze i nie trzeba, ale ja wcieram. Jest tylko trochę słabo wydajny-jak dla mnie-przez tą swoją zbitą konsystencję. Produkt godny uwagi, jeśli ktoś ma do niego dostęp. Polecam.

Całkiem przyjemny

Niestety kolejny raz muszę przyznać, że peelingi solne nie są stworzone dla mnie. Dla osób borykających się z wiecznymi podrażnieniami i mikro rankami po depilacji i goleniu, zdecydowanie nie jest to dobra opcja. Nie da się tego przeskoczyć, sól wyszczypie tragicznie, dlatego nie popełniajcie mojego błędu ;)

Sama formuła jest typowym peelingiem solno - olejkowym. Zapach dosyć intensywny, dla mnie aż nad to, nieco nieprzyjemny. Trzeba lubić zapach trawy cytrynowej, niestety mnie bardziej kojarzy się z odświeżaczem do toalety. Drobinki soli są dosyć grube i ostre, porządnie złuszczają i wygładzają naskórek. W moim przypadku często skóra mocno się czerwieniła po nim - a peelinguje głównie nogi. Zostawia wyczuwalną, olejkową warstewkę na skórze. Czujemy ją również po osuszeniu ciała ręcznikiem. Co kto lubi, mi jakoś nie podpasowało to uczucie.

Bardzo lubię testować kosmetyki z DM, ze względu na ceny i składy, ale niestety tym razem nie trafiłam ze swoimi oczekiwaniami na ulubieńca. Produkt specyficzny, trzeba takie lubić :)

Zostanie ze mną na dłużej

Zastosowałam do całego ciała. Peeling dość gruby. Zapach mniej więcej cytrynowy, świeży. Dość delikatnie utrzymuje się na skórze. Oprócz zapachu na skórze zostaje tłustawa (oliwkowa) warstwa. Nie klei się, nie lepi. Po wytarciu skóry ręcznikiem pozostaje nadal na skórze. Dzięki temu moje ciało nie było suche po kąpieli, nie swędziało. Jak dla mnie mógłby być w tubce a nie w pudełku ale to już drobiazg. Zapłaciłam w niemieckim DM nie całe 3 Euro więc za tę cenę jest bardzo dobry.

Mocny peeling

Jestem posiadaczką suchej skóry ciała. Peeling całego ciała wykonuję rzadko, dlatego tego typu produkty wystarczają mi na dłużej.

Produkt jest zielonego koloru i pachnie znośnie. Jest gęsty, bo składa się z samej grubej soli morskiej. Ta sól jest zanurzona w oleju, niestety w zbyt małej ilości. Dlatego wolę peeling Isany (ten w słoiczku), który jest bardzo podobny do tego, ale ma więcej oleju i lepiej pachnie.

Peeling zostawia na skórze ochronną powłoczkę, co bardzo lubię.

Kupiłabym ten produkt ponownie, choć z rugiej strony nie podoba mi się zapach tego kosmetyku.

Ilość zużytych opakowań: jedno zużyte do końca