Pharmaceris A, Lipo-Sensilium - lipidowy krem odżywczy

Pharmaceris A, Lipo-Sensilium - lipidowy krem odżywczy

Delikatny krem lipidowy zamknięty w wygodnym opakowaniu typu airless z dozownikiem. Po użyciu pozostawia uczucie odświeżenia, uelastycznienia i natłuszczenia skóry. Specjalnie skomponowana receptura zapewnia optymalne działanie bez podrażniania skóry. Połączenie lipidów roślinnych oraz alantoiny ma działanie regenerujące i łagodzące podrażnienia i zaczerwienienia, a jednocześnie zapobiega nadmiernej utracie wody. Filtry UV chronią skórę przed działaniem wolnych rodników i zapobiegają jej starzeniu.
Krem jest polecany do pielęgnacji cer suchych i normalnych, wrażliwych, skłonnych do alergii.
Stanowi doskonałą ochronę przed
zimnem i mrozem. Ma działanie chroniące przed promieniami słonecznymi, uelastyczniające, pielęgnujące, ochronne, regenerujące, odżywcze, łagodzące

Skład: Aqua, Caprylic/Capric Triglyceride, Isohexadecane, Glycerin, Cetearyl Octanoate, Diisostearoyl Polyglyceryl-3 Dimer Dilinoleate, Dimethicone, Hydrogenated Castor Oil, Isopropyl Mysristate, Magnesium Sulfate, Zinc Stearate, Cera Alba, Castor (Ricinus Communis) Oil, Octyl Methoxycinnamate, Allantoin, Triclosan, Citric Acid, BHA, Calcii Oxide, Methylparaben, Diazolidinyl Urea.

Cena: 23,90 zł / 50 ml

ŚWIETNE OPAKOWANIE

Wygrałam zestaw kosmetyków Pharmaceris, w tym ten właśnie krem i... jestem nim miło zaskoczona. Moja twarz po zastosowaniu tego kremu jest mięciutka i gładka; krem się szybko wchłania, jest wydajny. SUPER OPAKOWANIE - nie muszę w kremie zanurzać całego opuszka palca gdyż wyciskam tylko tyle, ile potrzebuję. Jest bezzapachowy.
Podoba mi się :)

Ilość zużytych opakowań: wciąż pierwsze

bardzo dobrze odżywia

W koncu to krem odzywczy :) Teraz jest w nowym opakowaniu, ale nie wiem czy jego sklad ulegl zmianom.
Kupilam go bo potrzebowalam ratunku (nawet krem Oilatum nie dal sobie rady). Mialam zmasakrowana cere - wysuszona po zimie i nadwrazliwa po niedawnym uczuleniu. Ten krem doprowadzil ja do porzadku. Jest gesty, bardzo tresciwy, choc dosc wolno sie wchlania (z 15 min), idealny na noc albo na zime. Nareszcie moja buzka wyglada tak jak trzeba. Mimo ze mam cere mieszana, nie zauwazylam zadnych nowych niespodzianek odkad go stosuje. Po prostu bardzo dobry krem. Szkoda tylko, ze nie wyleczyl mojej cery na zawsze - tzn po odstawieniu kremu stare klopoty z nadwrazliwoscia i suchoscia skory wrocily Używam tego produktu od: 1 m-c

bardzo...bardzo dobry

Kupiłam go pod wpływem pozytywnych opinii wizażanek i... NIE ZAWIODŁAM SIĘ! Szukałam kremu który nie wkopie mnie w kolejne podrażnienie, alegrie i znalazłam! Krem jest tłusty i ma bardzo gęstą kosystencje co jest plusem bo poterzeba naprawde niewielka ilość żeby zrobić pożądek z własną twarzą. Uywałam go prawie wyłącznie na noc i to czasmi co 2-3 dni i ZUPEŁNIE WYSTARCZAŁO żeby zachować moją sucha cerę zdrową, odżywioną, czystą. Pozatym ta pompka... ah, świetna! Teraz użwyam innego w zwykłym słoiczku i do niej tęsknie! Polecam dla każdej dziewczyny która tak jak ja ma kolekcje kremów ledwo zaczętych a odstawionych z powodu wywoływanych podrażnień, a ten krem to wyjątek! Gdy już go kupisz na pewno go nie oddasz za bólem serca siostrze czy koleżance, a jest tak wydajny że wręcz trudno go skończyć!

Świąteczny makijaż

To lubię

Kosmetyk do zadań specjalnych, jak dla mnie. W higienicznym opakowaniu z pompką kryje się tłusty, mocno nawilżający krem, który już wielokrotnie służył mi momentach silnego przesuszenia skóry. Nawilża bardzo mocno, pozostawiając na skórze tłustą warstwę, która nie tylko mi nie przeszkadza, ale przy takiej cerze jak moja jest wręcz niezbędna. Nigdy nie stosowałam go regularnie, ale kiedy tylko poczuję, że moja cera ma dość klimy i lodowatego wiatru nakładam najpierw nawilżającą maseczkę, a po jej zmyciu ten krem - efektem jest ustąpienie uczucia ściągnięcia i przesuszenia. Krem jest bardzo wydajny, mam opakowanie już chyba z rok (nie zmienił przez ten czas swoich właściwości). Jedynym minusem dla mnie, z powodu którego nie nadaje się dla mnie na noc jest to, że bardzo łatwo wyciera się w poduszkę, przez co czasami zdarzało mi się, że budziłam się mimo wszystko ze ściągniętą cerą - muszę mieć niestety taki krem, który pozostaje na skórze do rana, zwłaszcza zimą, w sezonie grzewczym. Ten tego niestety nie potrafi. Jednak jako ochrona przed mrozem (ale nie pod makijaż) i jako popołudniowy nawilżacz sprawdza się doskonale. Polecam wyłącznie osobom o skórze suchej, inne raczej nie będą miały z niego pożytku.

smalczyk z apteki

Kupiłam ten krem pod wpływem recenzji i bardzo się rozczarowałam. Krem nie nawilża ani nie odżywia. Twarz po nim świeci się straszliwiie, mimo, ze mam sucha skórę. I mimo, że jest tłusta i świecąca, uczucie sciągniecia nie znika. zwykły krem nivea 5 razy tańszy daje lepsze efekty, niż ten zakupiony w aptece.

kosmetyk idealny

kosmetyk idealny. tak bym go okreslila. nawilza. odzywia. chroni przezd mrozem. pozostawia na skorze tlusta warstwe, ktora po 30 minutach znika. idealny dla cer suchych. dla mieszanej i tlustej moglby zabardzo zaszkodzic. :) jest wydajny. tani. cera po jednym opakowaniu jest naprawde nawilzona. mozna zapomniec o luszczacej sie skorze i spieciu. :)

Znakomitość

Ciężka, bogata i tłusta konsystencja - idealna dla przesuszonej cery, tym bardziej, że dobrze się wchłania, pomimo ociężałości w rozsmarowaniu. Biały i gęsty krem, bez zapachu, w bardzo funkcjonalnej buteleczce z pompką, która wysysa wszystko do ostatniej kropli. Doskonale koi cerę i pozostawia ją nawilżoną przez cały dzień. POLECAM (gwiazadkę odejmuję za brak zapachu)

ilość zużytych opakowań: 2

świetny

Ten krem wyleczył moją cerę z przeróżnych problemów, które pojawiły się po eksperymentach ze specyfikami z górnej półki :)
Zniknęły przesuszenia, wysypki i swędzenie.

Sprawdziłam na sobie, że LipoSensilium nadaje się dla skóry alergicznej.
Używam go teraz dwa razy dziennie i moja cera wygląda kwitnąco!

Eris nie zawiódł :)

Odkąd poajwiły się u mnie problemy z suchą skórą twarzy zaczęłam poszukiwać kremu który ją uleczy. Metoda prób i błędów jeszcze bardziej niszczyła mi cerę. Wreszcie trafiłam na Lipo-Sensilium Eris'a. Dla suchej skóry jest świetny! Delikatnie natłuszcza, ale po chwili cera staje się delikantna i gładka i można już spokojnie nakładać podkład. Bardzo wydajny - opakowanie 50 ml mam już od ponad 5 miesięcy, a używam rano i wieczorem! Cena jest przystępna, dozownik to bardzo dobre rozwiązanie, brakuje mi jedynie delikatnego kremowego zapachu i konsystencja kremu mogła by być troszkę rzadsza, bo sucha cera nie lubi zbytniego rozcierania. Nie zauważyłam żadnych efektów niepożądanych. Gorąco polecam!!!

Używam tego kosmetyku od ponad 5 miesięcy
Ilość zużytych opakowań: ...wciąż pierwsze!!!

Fantastyczny!!!

Krem kupiłam z polecenia koleżanki. Mam skórę suchą i szukałam kremu, który byłby silnie nawilżający, a jednocześnie lekko natłuszczający (ale be przesady;)). Do tej pory używałam Nivea Soft, który świetnie się wchłania, ale niestety, przed wyjściem z domu musiała go nakładać trzy - cztery razy, żeby skóra się "napiła". Lipo-sensilium jest fantastyczny, zresztą mam do Erisa sentyment i wiem, że nie robi byle czego; krem jest dosyć gęsty, intensywnie nawilża i leciutko natłuszcza skórę. Zaraz po nałożeniu na twarzy zostaje przez chwilę błyszcząca tłusta warstewka, ale i ona od razu się wchłania, także nie trzeba czekać z nałożeniem makijażu. Krem ma mój ulubiony, "farmaceutyczny" zapach, a opakowanie z pompką pozwala na precyzyjne dozowanie i jednocześnie zapewnia aseptykę.
Jedyne zastrzeżenie - na opakowaniu jest napisane, że krem jest przeznaczony dla skóry suchej lub normalnej - otóż moim zdaniem tylko i wyłącznie dla cery SUCHEJ. Dla cery normalnej krem jest za tłusty i wolno się wchłania - przetestowałam to na mamie:) Na opakowaniu widnieje również informacja, że krem nadaje się do pielęgnacji cery alergicznej - ale radziłabym to sprawdzić stosując próbki.
Generalnie - dla cery suchej ten krem to skarb:)Dodatkowo nie jest super drogi - kosztuje około 24zł za 50ml opakowanie.