Isana, Rasier Gel Gruner Apfel (Żel do golenia `Zielone jabłuszko`)

Isana, Rasier Gel Gruner Apfel (Żel do golenia `Zielone jabłuszko`)

Żel do golenia został dostosowany do specjalnych wymagań golenia na mokro. Przyjazna skórze receptura, zawierająca aloes i glicerynę, zapewnia skórze podczas golenia uczucie gładkości.
Produkt przetestowany dermatologicznie.

z pompką
żel
100 – 250ml
zapachowa

Godny polecenia

Osobiście wolę żele niż pianki do golenia - temu nie mam nic do zarzucenia - działa tak, jak powinien, czyli po prostu ułatwia golenie zapobiegając podrażnieniom i zacięciom. Choć z drugiej strony, oddając sprawiedliwość - chyba nigdy nie miałam żelu, który bym źle oceniała.

Jest gęsta, wydajna, dobrze się pieni, jest bardzo tania i na dodatek ładnie pachnie.

Jedyne co mi nie pasuje, to "spust" - naciska się go ciężko i wypuszcza jedynie taki cienki wężyk żelu. Mógłby być bardziej hojny.

Fajny żel za niską cenę

Polubiłam się z tym żelem do golenia. Pięknie pachnie, ma ładny zielonkawy kolor no i przede wszystkim żel który zamienia się w piankę ładnie nawilża skórę dzięki czemu po goleniu nie wyskakują mi żadne krostki.

"Wszystko co dobre szybko się kończy"

Lubię produkty Isana z Rossmanna. W niskiej cenie mogę wypróbować coś nowego, dzięki czemu już wiele razy odkryłam przyzwoity kosmetyk, do którego wielokrotnie powracałam. Kiedy zobaczyłam ten żel na sklepowym regale, postanowiłam go wypróbować. Ma przystępną cenę, więc czemu nie?

Opakowanie jest metalowe, podobne do dezodorantu. Zakrętkę ciężko oddzielić od metalowej butelki mokrymi rękoma w wannie lub pod prysznicem, jest to bardzo niewygodne. Szata graficzna przeciętna, charakterystyczna dla produktów Isany.

Żel jest koloru mocno zielonego. Ma gęstą konsystencję i bardzo przyjemnie rozprowadza się po skórze, tworząc na niej gęstą, mocno zbitą pianę. Pachnie jabłkiem, lecz zapach ten jest nieco sztuczny, chemiczny. Nie pozostaje jednak wyczuwalny na skórze. I chwała mu za to.

Powstała pianka dobrze przylega do skóry, dzięki czemu maszynka do golenia sunie po niej jak szalona, w mig pozbywając się niechcianych włosków. Wcześniej odpowiednio je zmiękcza, pozostawiona przez chwilę na skórze. Co ważne, żel jest łagodny, nie podrażnia i nie powoduje zaczerwienienia. Na skórze nie pozostają nieestetyczne czerwone kropki, charakterystyczne dla podrażnienia skóry podczas depilacji. Jest za to gładka i prezentuje się ładnie oraz zadbanie. Zabieg depilacji z użyciem tego żelu trzeba powtarzać co drugi dzień.

Żel niestety bardzo szybko się kończy - wystarczył mi na około 7-8 aplikacji. Myślałam, że będę go stosować przez znacznie dłuższy czas, a tu niestety - pożegnał się ze mną prędko.

Isana, Żel do golenia `Zielone jabłuszko`

Do zakupu zachęcił mnie zapach, chciałam też spróbować coś innego niż pianka do golenia. Niestety WSZYSTKIE produkty Isany (nie tylko do golenia) sprawiają, że drapię się po nich jak wściekła. Podejrzewam że to kwestia słabego składu, który po prostu podrażnia skórę.

Co do samego żelu mogę powiedzieć, że ładnie pachnie, jednak podrażnianie skóry w moich oczach go dyskwalifikuje. Co więcej, jest niewydajny, znam dużo lepsze produkty w podobnej cenie, które starczają na dużo dłużej niż ten.

Ciężko porównać z żelami Gilette, dużo gorszy

Zielone jabłuszko jest sporo tańsze od żeli Gillette, Venus czy Joanny. Cena odzwierciedla też jakość produktu. Przede wszystkim nie jest tak trwały. Zanim zdąże ogolić nogę, produkt prawie całkowicie znika z powierzchni skóry. Nieco lepiej jest gdy nałożę go na suchą skórę.
Jest też mało wydajny. Wystarcza zaledwie na 4-5 użyć.
Przy goleniu zachowuje się właściwie, o ile nie zejdzie uprzednio.
Opakowanie całkiem w porządku, dobrze się sprawdza.
Plus za niższą cenę, jednak jakość też wyraźnie jest niższa

Bardzo użyteczny!

Świetny produkt do depilacji! Po wstrząśnięciu i psiknięciu, z butelki wydostaje się zielony, pachnący jabłkiem, delikatny, trochę piankowy żel. Łatwo rozprowadza się po depilowanych miejscach, nie spływa. Ułatwia golenia, maszynka łatwo się ślizga, ale nie tak aby się zacinać – działa więc jakby „stabilizująco”. Nie podrażnia nóg, nie szczypie, jest bardzo delikatny. Nogi nie są podrapane ani podrażnione. Wręcz są gładziutkie i miłe w dotyku. Potem łatwo go spłukać.
Produkt jest bardzo wydajny, łatwo dostępny i śmiesznie tani. Za to kocham produkty Rossmanna!

Bardzo dobry

Żel jest bardzo wydajny,pięknie pachnie i ułatwia golenie bez podrażnień.Często dostępny na promocjach.Wersja "zielone jabłuszko" jest moją ulubioną.Stosując go nigdy się nie zacięłam maszynką.

nie polecam

miałam pecha moje opakowanie w połowie pojemności sprawowało się dobrze, później zaczęło się zacinać.
Zapach według mnie był chemiczny, mimo, że faktycznie był jabłkowy, w mojej ocenie nie był on przyjemny i mnie rozczarował.
Wydajność była umiarkowana,

Zadowolona!

Używam tego produktu któryś już raz i do niego wracam. Nie podrażnia mojej skóry przy goleniu, nie zapycha maszynki, nie wysusza skóry, dość wydajny. Zapach przyjemny, wygodne opakowanie. Nie mam do niego żadnych zastrzeżeń. Jak za tak niską cenę, jakość naprawdę dobra!

Czegoś mi tu brakuję

Przypadkowo trafił do mojego koszyka, postanowiłam go przetestować. Bardzo ładnie pachnie, wiadomo, chemicznym jabłkiem, lecz ten zapach jest na prawdę znośny, szybko się ulatnia i nie pozostaję na skórze. Produkt spełnia swoje zadanie: zmiękcza włoski, nie podrażnia podczas golenia i świetnie współpracuję z każdą golarką. Minus jest taki, że jest mało wydajny. Może z 2 razy goliłam całe nogi i z 5 razy od kolan do łydek. Nie czułam, aby produkt nawilżył moje nogi, czasami miałam przekonanie, że wręcz lekko je przesuszał.

Kupiłam ten produkt z czystej ciekawości. Jakoś mnie nie zraził do siebie, ale też nie przypadł do gustu. No nic.. Szukam dalej ;)

dobry

Żel do golenia kupilam w rossmannie za ok 6-7 zl i jestem pozytwynie zaskoczona jakością. Kiedyś używałam pianki z Isany ale nie przypadła mi do gustu stąd moje zaskoczenie.Żel podczas rozsmarowywania po ciele zamienia się w piankę o odpowiedniej, bardzo lekkiej konsystencji,która nie spływa po ciele. Dobrze chroni przed podrażnieniami podczas golenia i nie zapycha maszynki. Bardzo przyjemnie pachnie, jest dosyć wydajny, dobrze się aplikuje, nie wylewa się go za dużo z opakowania, jest tani i dostępny w kazdym rossmannie. Opakowanie dobrze leży w dłoni,pompka się nie zacina. Ogólnie polecam.

Rajska pianka

Dobrze się rozprowadza, pięknie pachnie. Nogi są po niej lekko nawilżone, nie ma tego uczucia podrażnionej skóry po goleniu. Czasem za słabo się pieni, przez co trudniej ją rozprowadzić. W dodatku jest tania.
Zużyłam dwa opakowania i jestem z niej zadowolona.