Isana, Rasier Gel Gruner Apfel (Żel do golenia `Zielone jabłuszko`)

Isana, Rasier Gel Gruner Apfel (Żel do golenia `Zielone jabłuszko`)

Żel do golenia został dostosowany do specjalnych wymagań golenia na mokro. Przyjazna skórze receptura, zawierająca aloes i glicerynę, zapewnia skórze podczas golenia uczucie gładkości.
Produkt przetestowany dermatologicznie.

z pompką
żel
100 – 250ml
zapachowa

Bardzo użyteczny!

Świetny produkt do depilacji! Po wstrząśnięciu i psiknięciu, z butelki wydostaje się zielony, pachnący jabłkiem, delikatny, trochę piankowy żel. Łatwo rozprowadza się po depilowanych miejscach, nie spływa. Ułatwia golenia, maszynka łatwo się ślizga, ale nie tak aby się zacinać – działa więc jakby „stabilizująco”. Nie podrażnia nóg, nie szczypie, jest bardzo delikatny. Nogi nie są podrapane ani podrażnione. Wręcz są gładziutkie i miłe w dotyku. Potem łatwo go spłukać.
Produkt jest bardzo wydajny, łatwo dostępny i śmiesznie tani. Za to kocham produkty Rossmanna!

Bardzo dobry

Żel jest bardzo wydajny,pięknie pachnie i ułatwia golenie bez podrażnień.Często dostępny na promocjach.Wersja "zielone jabłuszko" jest moją ulubioną.Stosując go nigdy się nie zacięłam maszynką.

nie polecam

miałam pecha moje opakowanie w połowie pojemności sprawowało się dobrze, później zaczęło się zacinać.
Zapach według mnie był chemiczny, mimo, że faktycznie był jabłkowy, w mojej ocenie nie był on przyjemny i mnie rozczarował.
Wydajność była umiarkowana,

Zadowolona!

Używam tego produktu któryś już raz i do niego wracam. Nie podrażnia mojej skóry przy goleniu, nie zapycha maszynki, nie wysusza skóry, dość wydajny. Zapach przyjemny, wygodne opakowanie. Nie mam do niego żadnych zastrzeżeń. Jak za tak niską cenę, jakość naprawdę dobra!

Czegoś mi tu brakuję

Przypadkowo trafił do mojego koszyka, postanowiłam go przetestować. Bardzo ładnie pachnie, wiadomo, chemicznym jabłkiem, lecz ten zapach jest na prawdę znośny, szybko się ulatnia i nie pozostaję na skórze. Produkt spełnia swoje zadanie: zmiękcza włoski, nie podrażnia podczas golenia i świetnie współpracuję z każdą golarką. Minus jest taki, że jest mało wydajny. Może z 2 razy goliłam całe nogi i z 5 razy od kolan do łydek. Nie czułam, aby produkt nawilżył moje nogi, czasami miałam przekonanie, że wręcz lekko je przesuszał.

Kupiłam ten produkt z czystej ciekawości. Jakoś mnie nie zraził do siebie, ale też nie przypadł do gustu. No nic.. Szukam dalej ;)

dobry

Żel do golenia kupilam w rossmannie za ok 6-7 zl i jestem pozytwynie zaskoczona jakością. Kiedyś używałam pianki z Isany ale nie przypadła mi do gustu stąd moje zaskoczenie.Żel podczas rozsmarowywania po ciele zamienia się w piankę o odpowiedniej, bardzo lekkiej konsystencji,która nie spływa po ciele. Dobrze chroni przed podrażnieniami podczas golenia i nie zapycha maszynki. Bardzo przyjemnie pachnie, jest dosyć wydajny, dobrze się aplikuje, nie wylewa się go za dużo z opakowania, jest tani i dostępny w kazdym rossmannie. Opakowanie dobrze leży w dłoni,pompka się nie zacina. Ogólnie polecam.

Rajska pianka

Dobrze się rozprowadza, pięknie pachnie. Nogi są po niej lekko nawilżone, nie ma tego uczucia podrażnionej skóry po goleniu. Czasem za słabo się pieni, przez co trudniej ją rozprowadzić. W dodatku jest tania.
Zużyłam dwa opakowania i jestem z niej zadowolona.

cudo

Wolę ją od jej poprzedniczki, brzoskwiniowej, za zapach. Łatwo się rozprowadza na nogach. Zawsze staram się ją używać na mokro. Cudownie współpracuje z maszynką. Cienka warstwa w zupełności wystarcza. Jest całkiem wydajna. Skóra po goleniu nie jest podrażniona i nie mam żadnych krostek. Ochrania także przed ewentualnymi zacięciami. Efekt na moich nogach utrzymuję się do 2-3 dni, kiedy z samą maszynką następnego dnia widać odrastające włoski. Nie zauważyłam aby wysuszyła moją skórę.

Mój KWC pomimo że kiedy już mamy końcówkę piany to strasznie trudno ją wycisnąć.

Póki co najlepszy mój produkt do golenia

Miałam mnóstwo produktów do depilacji tańsze i droższe,ale ten jest świetny!
Wielki plus za to,że nie lepi skóry przed użyciem maszynki jak i po.
Po depilacji skóra nie piecze i nie jest czerwona.
Przyjemna konsystencja ,która nie ucieka z ciała.
Przepiękny zapach.
Resztki produktu nie gromadzi się,aż tak dużo w maszynkach.
wydajny
tani ok 8zł

przyjemny

Zazwyczaj do golenia używam żeli, ze względu na ich lepsze właściwości zmiękczające.

Plusy:

- piękny zapach
- dobrze się rozprowadza
- wydajny
- tani
- zmiękcza włoski
- nie podrażnia
- nie uczula

żel jak żel

Robi wszystko co powinien, zmiękcza włos, ułatwia golenie itp. Ale nie jest to nic po za tym. Jest bardzo mało wydajny, całe nogi ogoliłam nim może ze cztery razy, plus same łydki ze trzy. Nie kupię więcej, znalazłam przypadkiem, gdy ten diabeł się skończył w połowie łydki swoje KWC do golenia.

Używam tego produktu od: kilka tygodni

Szkoda, że kiepska wydajność

Uważam, że żel od Isany jest bardzo ciekawym produktem, tanim (za mój egzemplarz zapłaciłam coś koło 5 zł), pięknie pachnie i ułatwia golenie. Niestety, jest przy tym niewydajny. Czy kupię ponownie? Nie wiem. Na razie wolę przetestować inne żele i pianki do depilacji. Ten produkt ani nie zraził mnie do siebie, ani specjalnie nie przyciągnął.