Joanna, Oleje Świata, Balsam na suche miejsca 3 w 1 z olejem kokosowym

Joanna, Oleje Świata, Balsam na suche miejsca 3 w 1 z olejem kokosowym

Balsam do suchych miejsc 3 w 1 nawilżający do ust, łokci i paznokci z olejem kokosowym, masłem shea i witaminą E. Dzięki temu połączeniu ciało otrzymuje skuteczne nawilżenie i pielęgnację.

Wielozadaniowe

Produkt uniwersalny:
- do ust
- do skórek
- do suchych miejsc (np. kolana, łokcie)

Ładny zapach, produkt mały, kompaktowy, tani. Ogólnie polecam, wielkiego nawilżenia nie ma, ale do takiego doraźnego stosowania produkt jak ulał.

Nie sprawdza się na suche usta

Balsam kupiłam kiedy rozpoczęła się Jesień ze względu na to, że mam zawsze suche usta. Balsam nosze zawsze w torebce i używam codziennie po 2,3 razy. Efekt? Praktycznie zerowy...

OPAKOWANIE
balsam jest zawarty w słoiczku o ładnej szacie graficznej. Opakowanie jest niewielkie i zmieści się do każdej kosmetyczki

WYDAJNOŚĆ
Kosmetyk jest naprawdę wydajny. Konsystencja jest bardzo gęsta. Mam do już od Jesieni, a balsam ciągle jest. Stosując tylko na usta wystarczy odrobina by je całe posmarować balsamem. Kosmetyk ma ładny kokosowy zapach. Przy częstym używaniu może się zrobić mdły, ale nie jest to drażniący zapach.

DZIAŁANIE
Balsamu używałam jedynie na usta i jak dla mnie się nie sprawdził. Mam też balsam uniwersalny z Oriflame i między nimi jest ogromna różnica. Pomadka z Joanny nie nawilża, a raczej natłuszcza. Chroni to przed mrozem itp czynnikami zewnętrznymi, ale nie regeneruje suchej skóry .
Skład kosmetyku jest naprawdę dobry, ale niestety brakuje składnika, który powodowałby wnikanie w skórę i regenerowanie jej. Nie mam popękanych ust, by ten balsam nie dał sobie z nimi rady, po prostu potrzebują nawilżenia :)

PODSUMOWUJĄC
+ wygodne opakowanie
+ bardzo wydajny
- nie nawilża usy, tylko natłuszcza
- nie poprawia stanu suchej skóry

Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie

Świetnie nawilża

Bardzo lubię używać naturalnych olejów roślinnych, zwłaszcza na noc. Na twarz nakładam migdałowy, na rzęsy rycynowy, a ten jest uzupełnieniem. (Można go stopić i dodać do rycynowego, żeby zrobić odżywkę do rzęs, która dodatkowo nawilża)

- Ładnie pachnie
- Pielęgnuje usta, nałożony cienką warstwą na dzień nie spływa, sprawia że usta są miękkie i ładnie, delikatnie błyszczą, długo się utrzymuje
- Jest niedrogi
- Ma wygodne opakowanie
- Konsystencja, to zdecydowanie plus - jest twardy, więc palec nie "topi się" w słoiczku, ale rozpuszcza się pod wpływem ciepła ciała. Wystarczy pogłaskać palcem, żeby nabrać tyle ile trzeba

Używam tego produktu od: kilku tygodni

piątka z plusem

Jeśli ktoś tak jak ja, ma problem z suchymi ustami to ten produkt sprawdzi się na pewno :) grubą warstwę kładę sobie na noc. Produkt jest wydajny, nawet przy częstym używaniu ślady zużycia są malutkie.

Nie dość że zachęca cena, to jeszcze ten zapach ;-))

Ilość zużytych opakowań: pół

Dobry i tani

Swietny, tani, wielofunkcyjny produkt. Stosuje na usta zwłaszcza na noc w celu ich odzywienia, na skórki wokół paznokci,dzięki czemu staja się miekkie i wygladaja zdrowiej.Na suche piety, łokcie oraz dłonie na noc. Kosmetyk sprawdza sie super. Wygładza, zmiekcza i nawilza suche partie mojego ciała. Przyjemnie pachnie kokosem i jest bardzo wydajny. Konsystencja stała produktu, rozpuszcza sie pod wpływem ciepla. Dobry i tani kosmetyk o wielu zastosowaniach. Polecam

Używam tego produktu od: ok miesiaca...