Intensive Body Moisturising Cream With Almond Oil

Intensive Body Moisturising Cream With Almond Oil

Fantastyczny balsam!!!! Krem intensywnie nawilżający z witaminą E i olejkiem migdałowym do bardzo suchej skóry o właściwościach nawilżających i odżywiających przesuszoną i wrażliwą skórę. Witamina E zabezpiecza skórę przed wolonymi rodnikami, a także ją regeneruje.
Krem zawiera również wygładzający olejek z migdałów. Wyciąg z żywokostu lekarskiego z naturalną alantoniną zapewnia utrzymanie prawidłowej wilgotnosci skóry. Do stosowania codziennie, po kąpieli lub prysznicu.

Cena: 18 zł / 300 ml

ehh...

Zawiodłam się. Spodziewałam się super balsamu, a tymczasem nawilżenie jest może trochę lepsze niz przeciętne, w każdym razie krótkotrwałe i po wieczornym smarowaniu rano skóra znów jest sucha. Balsam ma jednak śliczny zapach, lekką konsystencję, szybko się wchłania, ale jest strasznie niewydajny! Gdyby większa wydajność, dałabym 4* ze względu na przyjemność stosowania i powiedzmy przyzwoite efekty.

PS Nie no, jednak za surowa byłam. Stwierdzam, że mimo nie-nadzwyczajnego nawilżania, ejst ono całkiem porządne, zapach, konsystencja są niepowtarzalne i jednak 4* mu sie należa (a wydajność - to chyba przez to, ze lubię go uzywac i uzywam dużo:P). A wrażenie niedostatecznego nawilżenia spowodowane może być tym, że balsam wchłania się całkowicie nie zostawuiając żadnej tłustej warstewki, jak inne balsamy, która to moze powodować złudzenie gładkości.

Super

Rzeczywiście jest super. Jest gęsty, ale świetnie się rozprowadza i jest bardzo wydajny. Nawilża, lekko natłuszcza i zmiękcza skórę. zapach jest bardzo delikatny i przyjemny. Zdecydowanie polecam!

cudo!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

cOŚ FANTASTYCZNEGO!!!!
Używałam już różnych balsamów, ale ten jest jedyny!!!
Fantastycznie nawilża skórę po kąpieli.
Doskonale sprawdził się na wakacjach w walce z chlorem(:
Do tego ten migdałowy (delikatny)zapach!!!!!!!!!!!