7th Heaven, Strawberry Souffle, Moisturising & Soothing Masque (Maseczka truskawkowa nawilżająco - łagodząca)

Maseczka odżywi i nawilży cerę oraz sprawi, że skóra zacznie oddychać. Od razu poczujesz łagodzące właściwości wanilii i aloesu oraz oczyszczającą moc kwasów owocowych zawartych w truskawkach.

klasyczne
w saszetce
<50ml
krem

Nie sprawdziła się.

Nie polecę tej maseczki. Nie zrobiła z moją skórą kompletnie nic. Nic, a nic. Po prostu była na mojej twarzy, a jak się ją zmyło, to w sumie nic nie było... Liczyłam na to, że będzie pięknie pachnieć - tutaj też się zawiodłam. Pachnie nieprzyjemnie, bardzo chemicznie, zupełnie nie jak truskawka. A więc jak chcecie zainwestować kilka złotych w maseczkę, to odradzam akurat tą. Jest wiele innych maseczek w tej cenie, które na pewno COŚ zrobią. Cokolwiek. A ta nie robi nic.

Miło

Zacznę od zapachu bo to od najbardziej mi nie odpowiada, jest chemiczno- truskawkowy.... Co to działania skora jest gładsza i daje uczucie nawilżenia, na czas jeslienno-zimowy nada sie w sam raz. Mam skore tłusta ale ta maseczka nie zrobiłam mi żadnej krzywdy. Ceny tych maseczek sa trochę duże..

7th Heaven strawberry souffle

7th Heaven strawberry souffle -Jeśli chodzi o konsystencję to jest kremowa, dość gęsta dzięki czemu łatwo ją rozprowadzić po twarzy, nic nie spływa. Zapach jest truskawkowy i całkiem przyjemny ale trochę chemiczny. Po użyciu maseczki moja skóra była miękka, delikatna i dobrze nawilżona. Jest to maska przeznaczona głównie do skóry suchej, której zadaniem jest nawilżyć i oczyścić dogłębnie skórę. Zawiera w sobie delikatne peelingujące drobinki, które wygładzają i pomagają oczyścić cerę. Jej kolor jest biały, spodziewałam się, że jak to przystało na truskawkowy produkt będzie różowa

Chemiczny zapach truskawki

Zapach trochę mnie zawiódł, jest wg mnie zbyt chemiczny. Maseczka ma kremową konsystencję, zawiera małe drobinki i zauważyłam, że ma też brokat. Po zmyciu skóra jest gładka i widocznie oczyszczona, błyszczy się od brokatu jest to dla mnie zbędne jednak. Skoda, że te maseczki są tak słabo dostępne.

taka sobie

I znowu ten chemiczny zapach truskawek... maseczka ma dziwną, zastygającą i wysychającą formułę, zbliżoną do maseczek glinkowych. Faktycznie zostawia skórę dość dobrze nawilżoną i gładką. Pojemność maseczek jest dość duża, ale nie wiem czy producent w tej kwestii lekko nie przesadził. Maseczki z innych firm o dużo mniejszych pojemnościach (np. maseczka z Under Twenty 6 ml) starcza na dwa użycia, ta również tylko na dwa, a nakładam ją cienką warstwą...

Przeciętna.

Maska pachnie dość sztucznie, jednak nie uważam, żeby to był brzydki zapach.

Ma przyjemną piankową konsystencję. Posiada drobinki, które mają delikatnie peelingować skórę i oczyszczać ją.
Buzia po nie jest przyjemna, miękka, nie zauważyłam jakiegoś wygładzającego działania, ale zmywałam ją bez "pocierania" - bałam się że drobinki są będą za ostre i mnie pokaleczą.
Raczej jej nie kupię ponownie, bo ze wszystkich masek tej firmy jest moją najmniej ulubioną.

Co tu tak capi?

Matko Jedyna, nie wiem co mnie podkusiło, żeby kupić ta maseczkę. Unikam wszelkiego rodzaju truskawkowych, kosmetycznych zapachów. Zazwyczaj takie degustacje kończą się fatalnie.

minus pogrubiony
zapach, syntetyczny, sztuczny, słodko-gorzki, mdły

Działanie:
- relaksacji brak, z uwagi na zapach
+/- oczyszcza delikatnie, nie jest to nic spektakularnego, maseczka z MM tej samej firmy robi to znacznie lepiej
+ jest delikatna dla skóry, nie wysusza jej

pychotka

Maseczka pachnie przecudownie. Idealnie i natychmiastowo nawilża twarz. Skóra jest gładka przez długi czas i zdecydowanie wypoczęta i dopieszczona. Ta maseczka to istna aromaterapia dla zmysłów. Polecam każdej kobiecie lubiącej się rozpieszczać.

upiorny zapaszek, działanie ok

Domyślam się, że największą atrakcją oferowaną przez tę maseczkę jest zapach. Zapaszek właściwie. Pachnie mocno i upiornie chemiczną truskawką, doznanie tylko dla amatorów gatunku. Jestem fanką zapachu słodyczy, ale nie przeżartych chemią na wskroś. Ta maseczka pachnie jak (jednakowoż niszowe) Mukhalat od Montale, sztuczność aż drapie w mózg.
\\n
\\nNo ale doznania sensoryczne na bok, w końcu to kosmetyk pielęgnacyjny. Działanie nie rzuca na kolana. Konsystencja to gęsty krem, który odczuwalnie nawilża i zmiękcza naskórek. Pod tym względem ok.
\\n
\\nSaszetka wystarczy na co najmniej 2 użycia.
\\n
\\nKolejnej nie kupię, bo ten zapaszek nieźle daje czadu, efekty są też przeciętne.

Używam tego produktu od: 2 użycia
Ilość zużytych opakowań: 1 saszetka

Taka sobie

A mnie nie powaliła. Mam wrażenie że oprócz doznań zapachowych niewiele zrobiła. Na pewno jest wydajna, ale niestety opakowanie, jak zwykle przy maseczkach tej firmy, odbiera przyjemność aplikacji.

Używam tego produktu od: używałam przez 2 tygonie co pare dni
Ilość zużytych opakowań: pierwsze

jedna z ulubionych!

Maseczki te bardzo lubię, ale do truskawkowej wracam najczęściej. Nie chodzi tutaj o zapach, ale to, że mając ją na twarzy czuję się naprawdę odprężona - chce mi się zamknąć oczy i położyć na kanapie. A działanie? Muszę przyznać, że nie nawilża jakoś maksymalnie, ale stanowi świetny dodatek do domowego SPA :)

Ilość zużytych opakowań: trzy

Jedna z moich ulubionnych

Stosuję ją szczególnie przed większym wyjściem. Cudów nie robi, ale bardzo łanie odświeża skórę i poprawią jej koloryt. A przy tym jest bardzo przyjemna w użytkowaniu i pachnie truskawkami (których swoją drogą w składzie za wiele nie ma). Podsumowując: relaks i odświeżenie, ale bez spektakularnych efektów. Dodatkowy plus to naturalne składniki, część pochodzi z certyfikowanych upraw. Do kupienia w Hebe.

Ilość zużytych opakowań: koło dziesięciu