Joanna, Oleje Świata, Olejek do twarzy i ciała z olejem makadamia

Joanna, Oleje Świata, Olejek do twarzy i ciała z olejem makadamia

Oleje Świata to absolutny hit kosmetyczny. Linia ta powstała jako odpowiedź na aktualnie panujący trend na olejowanie włosów, twarzy i ciała. Olejek do twarzy i ciała z olejem z makadamia to doskonały wielofunkcyjny kosmetyk dzięki któremu, skóra staje się wyraźnie gładsza w dotyku a włosy bardziej odżywione i świetliste. Szybko się wchłania, doskonale regeneruje, odżywia oraz wygładza skórę. Olej makadamia jest szczególnie polecany do skóry wrażliwej i przesuszonej oraz do suchych i matowych włosów z tendencją do rozdwajania.

Skóra
wrażliwa, sucha
regenerujące, wygładzające
zapachowa
w butelce
100 – 250ml

Lubię go!

Własnie to ze jest nietlusty zdecydowało o tym ze go lubię. Dodaje d kąpieli, zastępuję nim balsam, olejuję wlosy. Pięknie pachnie, niedrogo kosztuje, ogólnie jest okej

Ilość zużytych opakowań: 1 małe

Nie dla mnie

Olejek zamknięty jest w przezroczystej butelce, przez którą dokładnie widać ile kosmetyku już zużyliśmy. Zamknięcie na półklik.
Zapach olejku jest bardzo przyjemny, przypomina trochę delikatne perfumy. Utrzymuje się dość długo na skórze.
Konsystencja tłusta i wodnista. Olejek potrafi uciekać przez palce i nieraz zdarzyło mi się, że większa jego część wylądowała na podłodze.
Olejek jest naprawdę solidnym nawilżaczem. Skóra po nim jest idealnie nawilżona i gładka ( nawet takie miejsca jak łokcie i kolana) . Efekt ten utrzymuje się długo, aż do kolejnego prysznica. Dość dobrze rozprowadza się na skórze.
Ale jedna jego właściwość dyskwalifikuje go dla mnie na całej linii i sprawia, że więcej do niego nie wrócę, nawet za dopłatą. Wchłania się tragicznie! Większość z tego, co nałożę na skórę, to i tak zostanie na piżamie. Nawet po 3 godzinach od aplikacji moja skóra nadal jest tłusta i śliska. Baaaardzo nie lubię takiego efektu. Jest to tym bardziej uciążliwe, że olejek ten nadaje się jedynie do stosowania na noc. Na pewno nie nasmaruję się nim rano, przed wyjściem z domu.
Wydajność też pozostawia wiele do życzenia- 100 ml wystarczyło mi na niecałe dwa tygodnie.
Jeśli ktoś posiada suchą skórę i nie przeszkadza mu tłusta warstwa na skórze to szczerze polecam ten produkt.
Minusem może być również to, że na opakowaniu brak jest informacji o sposobie użycia.
Używam tego produktu od: 2 tygodnie

Używam olejku od dwóch tygodni, i już od pierwszego użycia wiem, że zagości u mnie na dłużej. Zdecydowanie na plus można zaliczyć tu cenę w stosunku do jakości, olej jest bardzo wydajny, dobrze nawilża, świetnie przyjemnie słodko pachnie, ale nie jest to agresywny drażniący zapach, świetnie sprawdza się jako olej do masażu- można nim długo masować , daje bardzo dobry "pośłizg". Butelka jest mała i wygodna by zabierać ją ze sobą wszędzie. Nie używałam go jeszcze na włosy ponieważ nie widziałam takiej potrzeby, ale na pewno spróbuje zimą podczas okresu grzewczego. Moja skóra już po kilku dniach stosowania jest super nawilżona, wygląda na zdrową i promienną. Polecam

Używam tego produktu od: dwóch tygodni
Ilość zużytych opakowań: pół opakowania

Niezły

Olejek kupiłam z ciekawości, kierowana niską ceną i znajomością produktów Joanny - jestem jak na razie z niego całkiem zadowolona. Olejek jest dośc płynny, niezbyt tłusty i dośc dobrze się wchłania. Po użyciu zostaje na skórze normalne w takim wypadku poczucie lekkiej "tłustości", ale nie cieknie ze mnie kroplami. Nie używałam go jeszcze na włosy, ale kiedy skończy mi się aktualny olejek kokosowy, prawdopodobnie spróbuję. Zapach jest silnie wyczuwalny ale olejek nie zbyt naperfumowany.
Zamykanie na "klik" jest średnio wygodne, sporo olejku wycieka na butelkę.
produkt jest w miarę wydajny , chociaż buteleczka nie jest duża. Uzywam go na całe ciało od trzech tygodni co dwa dni i zostało go jeszcze prawie 3/4. Fajnie pielęgnuje suche skóki na paznokciach.

Używam tego produktu od: 1 m-ca
Ilość zużytych opakowań: jedno całe