Barwa, Barwy Harmonii, Mydło kolońskie cedrowe `Cedar Wood`

Barwa, Barwy Harmonii, Mydło kolońskie cedrowe `Cedar Wood`

Mydło cedrowe Barwy Harmonii zainspirowane recepturą tradycyjnych wód kolońskich wyróżnia klasyczny aromat. Ekstrakt z cedru, który jest sercem perfumowanej kostki idzie w parze z najwyższą jakością składników tradycyjnej receptury. Formuła mydła została oparta na naturalnej bazie roślinnej. Zawiera nawilżające i wygładzające masło shea oraz witaminę E, która znana ze swoich właściwości odmładzających, zapewnia skórze ochronę przed starzeniem.
Mydło zostało przebadane dermatologicznie. Nie zawiera składników pochodzenia zwierzęcego.

Naprawdę dobre

To świetne mydło. Ma bardzo dobry skład. Kostka jest duża i wydajna, wystarcza na długo. Cena przystępna.
Mydło jest zwarte i nie robi się maźglate pod wpływem wody, trzyma do końca formę.
Zapach wyraźny, charakterystyczny. Akuratny dla faceta. Mój mąż go używa i jest zadowolony. Chociaż ten zapach na skórze po umyciu długo się nie utrzymuje, to podczas namydlania mocno go czuć.
Mydło dobrze się spisuje. Dla osób które wolą myć się kostką mydła zamiast żelem jest świetną opcją.
Opakowanie ma elegancki design. W środku znajdujemy kostkę mydła z charakterystycznym znaczkiem Barwy - papużką.
Jak ktoś lubi tego typu zapachy to polecam, bo to świetne mydło w przystępnej cenie. U nas się sprawdza. Pewnie jeszcze nie raz kupię.

trochę zawiódł

Po 10 latach stosowania żelów wróciłam do mydeł, które moja skóra woli bardziej. Nie lubiłam w żelach powłoczki na skórze, którą zostawiały, ale używałam, bo łatwiej było mi postawić żel pod prysznicem niż mydelniczkę, po której każdy by lał wodą. Łazienka trochę mi się zmieniła i w końcu mam gdzie postawić moje mydełko.
Przetestowałam już kilka mydeł i ten typ mydła, wchodzących bardziej w szare zdecydowanie bardziej wysusza moją skórę, niż mydła kremowe. Zapach jest ok, aczkolwiek nie zostaje na skórze. Trochę nieporęczny ze względu na swój kształt, ale do mycia używam gąbki, więc jakoś bardzo mi to nie wadziło. Wydajny, wystarczy na długo, ale dla mnie nie do codziennego użytku, po 2-3 myciach musiałam zmieniać mydło na inne bardziej nawilżające, lub porządnie się nabalsamować. Dla tych, którzy jak ja nie mają w zwyczaju codziennie używać balsamu, będzie to problem. Pieni się w sam raz, nie za mocno, nie za słabo.

Podsumowując:
+ wydajność, dobrze myje, dobrze się pieni, przyjemny zapach, nie rozpływa się pod wyłwem wody, ani nie pęka od wyszuszenia
- po kilku myciach przesusza skórę, zapach nie zostaje na skórze

Pokochałam.

Jestem ostatnią osobą, która umyje ciało mydłem w kostce... ale spróbowałam... i się przekonałam.
Mydło nie pieni się tak jak żele pod prysznic, ale świetnie się rozprowadza, idealne jako kompan pod ciepły prysznic w jesienny, chłodny wieczór.
Poza wszystkimi swoimi zaletami, może nawet służyć za odświeżacz powietrza, leżąc w łazience.
Jedyny minus? Zapach wody kolońskiej niestety nie trzyma się na skórze po spłukaniu.

Używam tego produktu od: 30.09.2014
Ilość zużytych opakowań: 1, duże.