Artistry, Balancing Foundation SPF 20 (Normalizujący podkład w płynie)

Artistry, Balancing Foundation SPF 20 (Normalizujący podkład w płynie)

Lekki podkład matuje świecącą się skórę. Zawiera kompleks Artistry Tri-Balance z mikroskopijnymi, absorbującymi substancje tłuszczowe gąbeczkami oraz matujące pudry. Przywraca skórze optymalny poziom wilgoci. Jedwabisty podkład posiada specjalną , która nawilża skórę i stymuluje jej zdolność do zatrzymywania wilgoci aż do 12 godzin. Filtr SPF 20 chroni skórę przed działaniem promieni UVA/UVB. Kontroluje błyszczenie skóry; odpowiedni dla cery tłustej. Przywraca równowagę cery mieszanej, nawilżając suche partie i matując partie tłuste. Wygładza powierzchnie skóry, nadając jej naturalny wygląd. Kosmetyk dla skóry mieszanej i tłustej.

Godny polecenia

Przez długi czas mój ulubiony podkład, świetnie sie sprawdzał, dobre krycie bez efektu maski, wytrzymały wiele godzin. Z tego co wiem nie ma go juz w sprzedaży... :(

najlepszy podkład!

bardzo dobry podklad, idealne wykończenie, dopasowuje sie do koloru skory. GDZIE OBECNIE MOŻNA KUPIC TEN PRODUKT?!! na stronie amway jest obecnie niedostepny.

godny uwagi

co prawda mialam ten podklad w czasie gdy moja cera intensywnie się przetłuszczała i mialam poważny problem z trądzikiem wiec miał niezłą próbę heh Przez dlugi czas byl moim numerem jeden, zuzylam dwa opakowanie, w końcu znalazłam idealny kolor do mojej bardzo jasnej cery(najjaśniejszy, chablis). BArdzo wydajny i niewielka ilość wystarczala do pokrycia buzi, najładniej się prezentował do 3 godzin, dawał matowo-satynowe wykonczenie zdrowo wygladajacej skory. krycie mial zadowalające, takie srednie, Ale u mnie sie po kilku godzinach sie blyszczal przez moja problematyczna twarz, jestem ciekawa jak sie sprawdzi teraz gdy mam gładką cerę, na pewno kupie jeszcze go ponownie w przyszłosci, choć cena jest za wysoka

Rewelacyjny!

Cenę ma nie mała... miałam okazję zużyć jeden i byłam zachwycona. Wystarczyła niewielka ilość by stworzyć idealny efekt. Doskonale matuje, nie tworzy efektu maski, nie ściera się, daje satynowe wykończenie. Jeden wielki plus !

Używam tego produktu od: Dłużej niż miesiąc

Rewelacyjny!

Podkład rewelacyjny!
-bardzo wydajny
- idealnie stapia się ze skórą
-daje cudowny efekt matujący bez wysuszania mojej wrażliwej cery (nie stosuje już pudru)
- ma bogatą gamę kolorystyczną i nawet dla mojej bladej cery można znaleźć fajny kolor bez różowych/żółtych tonów (jak to bywa w przypadku jasnych podkładów)
-nie widać, że na twarzy ma się podkład, nie stwarza efektu maski
-dobrze kryje zaczerwienia, grudki
-dobra cena w porównaniu do plusów
-lepszy od oslawionego double wear

jedynym minusem jest że lubi podkreślać suche skórki (ale nie mocno), dlatego dobrze jest dbać o złuszczanie naskórka raz w tyg