AA, Shave & Care, Balsam do golenia 2 w 1 do skóry wrażliwej i strefy bikini z olejem z ogórecznika

Sprawdź ceny produktu

Balsam do golenia 2w1 to innowacja łącząca w sobie funkcjonalność dwóch produktów: ułatwiającego golenie i pielęgnującego skórę po goleniu. Ten hybrydowy balsam oszczędza czas, zapewniając bezpieczne golenie i pielęgnację skóry w tym samym momencie.
Wygodne golenie - balsam zmiękcza włoski i pozwala na płynne przesuwanie się ostrza maszynki, zmniejszając ryzyko wystąpienia podrażnień oraz mikrourazów.
Pielęgnacja - już w trakcie golenia składniki aktywne łagodzą, odżywiają i nawilżają, pozostawiając skórę w dobrej kondycji.
Odpowiednio dobrana konsystencja zapewnia pełen komfort podczas golenia. Olej z ogórecznika lekarskiego wyjątkowo łagodzi i nawilża, przynosząc ukojenie skórze wrażliwej i strefy bikini.

Nigdy więcej

Jestem wielką fanką kosmetyków do golenia i depilacji. Po prostu uwielbiam wynalazki tego typu.
Z wielką chęcią wstawiłabym zdjęcia moich łydek, ud i bikini po użyciu tego balsamu. Jeszcze nigdy żaden kosmetyk nie wywołał takiego spustoszenia na mojej skórze. Już ponad tydzień nie mogę doleczyć ran i krostek.
Dodam, że specjalnie wybrałam wersje dla skóry wrażliwej, bo ta przecież powinna działać najdelikatniej. Zdecydowanie odradzam.

Używam tego produktu od: krócej niż miesiąc
Ilość zużytych opakowań: mniej niż 1