AA, Shave & Care, Balsam do golenia 2 w 1 do częstego stosowania

AA, Shave & Care, Balsam do golenia 2 w 1 do częstego stosowania

Balsam do golenia 2 w 1 to innowacja łącząca w sobie funkcjonalność dwóch produktów: ułatwiającego golenie i pielęgnującego skórę po goleniu. Ten hybrydowy balsam oszczędza czas, zapewniając bezpieczne golenie i pielęgnację skóry w tym samym momencie.
Łatwe golenie - balsam zmiękcza włoski i pozwala na płynne przesuwanie się ostrza maszynki, zmniejszając ryzyko wystąpienia podrażnień oraz mikrourazów.
Pielęgnacja - już w trakcie golenia składniki aktywne łagodzą, odżywiają i nawilżają, pozostawiając skórę w dobrej kondycji.
Masło shea aktywnie stymuluje procesy regeneracji i odbudowy naskórka, wspierając skórę poddawaną częstemu goleniu.

nie jest żle

Tak naprawdę do tego kremu skusiła mnie nowość, czyli preparat do golenia w butelce z pompeczką. :D Dodam, że kupiłam na przecenie za 8zł.

Nie wiem czy nie trzeba balsamować ciała po użyciu tego specyfiku, ponieważ ja i tak i tak to robię. Więc jak działa formuła 2w1 się nie wypowiem. ;) Ponad to u mnie każdy środek do golenia jaki używałam zostawiał skórę gładką, jedwabistą.

+ zapach neutralny, nie wybijający się. Lubię pachnidełka do golenia, ale jego brak akurat mi nie szkodzi, bo nie jest to najważniejsze.
+ aplikowanie pompeczką jest naprawdę wygodne, po piance czy żelu tworzy się piana po zamknięciu i wygląda to nieestetycznie, natomiast tutaj prezentuje się to ok. Sama pompka też problemów nie robi, nie zacina się, nie zapycha.
+ nie zapycha maszynki, bardzo łatwo wypłukuje się z niej
+ nie podrażnia
+ na wilgotnej skórze dobrze się trzyma

- cena! Oszaleli.
- wydajność. A raczej jej brak. Taka pojemność starcza na naprawdę krótko w przypadku kremu, który się nie pieni. Żeby pokryć jedną nogę naciskam dobre 10razy pompkę...

+/- nie wiem czy zmiękcza włoski, na nogach mimo depilacji od lat mam blond cienkie włosy i tutaj efektu tego na pewno nie odczułam.

Reasumując - cena jest kosmiczna w stosunku do wydajności. Do 15 zł znajdziemy wiele innych wydajniejszych produktów do golenia. :) A nawet za te 10zł. Sam w sobie nie jest zły. Ale przykładowo żel starcza mi na 2-3 miesiące, a tutaj po niecałym miesiącu zaczyna świecić pustkami.

Ilość zużytych opakowań: kończę 1

Nie dla mnie

Produkt zdecydowanie się u mnie nie sprawdza. Nie zauważyłam żeby ułatwiał golenie, maszynka się przez ten balsam bardzo szybko zapycha i trudno ją oczyścić. Nie nawilża skóry, po goleniu muszę na nogi nałożyć balsam bo skóra jest wysuszona. Produkt zupełnie nie dla mnie, może i jest w niskiej cenie ale co z tego jeśli się do niczego nie nadaje.

Używam tego produktu od: Kilku tygodni

Fajny :)

Od prawie zawsze, do golenia nóg używałam zwykłego mydła w płynie, jakiś balsamów pierwszych lepszych itd. Ostatnio jednak postanowiłam wypróbować, specjalistycznego balsamu do golenia i trafiło na ten kosmetyk.

Uważam, że o wiele łatwiej goli się za pomocą tego balsamu, niż zwykłego mydła ( przy których dość często zdarzało mi się przeciąć). Ale podsumując:

Zalety:
- intensywny, przyjemny zaoach
- pompka
-wydajność
- cena
- konstynstencja
- działanie ( ułatwia golenie, fajnie pielegnuje skórę)

Wady:
- nie zauważyłam :)

Naprawdę fajny produkt :)

Używam tego produktu od: dwa miesiące
Ilość zużytych opakowań: połowa pierwszego

Jest to jeden z moich najlepszych zakupów ostatnich dni, nowość, którą naprawdę warto wypróbować.

Jak dla mnie jest to hit depilacyjny, i każda z Was, która tak jak ja morduje się goleniem maszynką, powinna wyrzucić pianki i żele do golenia i sięgnąć po ten kosmetyk. Wydawało mi się, że przez lekką, delikatnie kremową konsystencję (jak zwykłego żelu pod prysznic) ten balsam za żadne skarby świata nie ruszy moich twardych włosków. A tu niespodzianka. :-) Nie tylko ruszył, ale nie podrażnił, zostawił skórę gładką i fajnie nawilżoną. Używając pianki czy żelu zawsze zostaje w wannie ta piana po goleniu, której nie cierpię, psuje mi radość z kąpania. Ten balsam jest jak kremowy żel pod prysznic, po prostu się rozpływa. :-) A jaki ma nieziemski zapach…..masło shea jest rewelacyjne, nie tylko nawilża, ale zostawia skórę delikatnie pachnącą, a i sam zabieg golenia jest o wiele przyjemniejszy. :-) Dodatek balsamu wyklucza konieczność używania już jakiegokolwiek preparatu po goleniu, tak więc oszczędzamy nie tylko czas ale i pieniądze – tak to ja lubię. Do tej pory marka AA kojarzyła mi się wyłączne z kremami, czy też produktami do demakijażu, nowa seria balsamów do golenia to według mnie strzał w dziesiątkę, tym bardziej, że dużo kobiet używa jednak tradycyjnej maszynki do golenia. Opakowanie z pompką jest świetnym rozwiązaniem, nie trzeba trzymać w ręku, stoi sobie grzecznie na wannie, a my tylko „klikamy”, zaś balsam sam wypływa. Nadaje się również do podróży, bo pompka ma zabezpieczenie, dzięki któremu zamykamy dozownik i nic nam nie wypłynie. Na sam koniec zostawiam kwestię CENY. Otóż wydawać by się mogło, że połączenie dwóch produktów powinno kosztować więcej niż tradycyjny produkt do golenia. Nic bardziej mylnego, balsam do golenia kosztuje ok. 15 zł (ja zapłaciłam 14,26), tak więc jest o wiele niższa niż kupno pianki lub żelu do golenia i balsamu po depilacji.

Używam tego produktu od: ponad miesiąca

wymaga poprawek

Kupiłam balsam od razu, gdy tylko zobaczyłam go na drogeryjnej półce. Cena była promocyjna, ok. 10 zł, więc nawet się nie zastanawiałam.
Mam to nieszczęście, że moje nogi wymagają codziennego golenia, a ten produkt, jak twierdzi producent, przeznaczony jest do częstego stosowania. I tu się zgodzę, ponieważ po goleniu przy pomocy tego kosmetyku moja skóra nie była podrażniona. Nogi były gładkie, miękkie w dotyku. Miałam wrażenie, że użyłam już normalnego balsamu i może nawet nie potrzebowałabym go, ale mam używanie go już w nawyku. Zawsze muszę zastosować jakiś balsam by uniknąć uczucia ściągniętej skóry. Po tym balsamie do golenia skóra ściągnięta nie była po osuszeniu. Jednym słowem, funkcje pielęgnacyjne ten produkt ma! Nawet codzienne golenie przy jego użyciu nie szkodzi skórze. Szerze mówiąc, to mój pierwszy kosmetyk do golenia, który tak dba o skórę.
Aplikacja jest prosta - pompka ułatwia sprawę, ale pod koniec nie pompuje już produktu i trzeba go wytrzepywać.
Sam balsam jest gęsty, treściwy. Trochę dziwnie się rozprowadza, raczej nazwałabym to "mazianiem" niż rozsmarowywaniem. Balsam, taki trochę tłustawy w odczuciu, utrzymuje się na skórze. Pomaga gładko przesuwać się ostrzu i dokładnie usunąć włoski. Ale piekielnie zatyka maszynkę i trudno usunąć go spomiędzy ostrzy. Ponadto maszynka szybciej się zużywa, nie wiem od czego to zależy.
Zapach balsamu jest przyjemny, bardzo delikatny.
Zmywa się łatwo.
Kolejna rzecz, do której się przyczepię to wydajność - nie jest zadowalająca. Codzienne użycie i produkt skończył się po ponad trzech tygodniach, trochę słabo, dlatego uważam, że cena regularna jest wygórowana.

Podsumowując - balsam idealnie pomaga usunąć włoski i jeszcze bardziej idealnie pielęgnuje skórę, ale jest niewydajny i wykańcza maszynkę, a opakowanie trzeba rozebrać pod koniec.

Mam nadzieję, że firma jeszcze popracuje nad tym produktem, bo jest naprawdę obiecujący.

Używam tego produktu od: ponad trzy tygodnie
Ilość zużytych opakowań: właśnie skończyłam pierwsze