Manhattan, Perfect Teint Powder & Make up 2 in 1 (Podkład w kompakcie)

Manhattan, Perfect Teint Powder & Make up 2 in 1 (Podkład w kompakcie)

2in1 Perfect Teint Powder & Makeup od Manhattan to kosmetyk z podwójną możliwością aplikacji: na sucho i mokro. Aplikacja na sucho daje matowe wykończenie, a na morko – wilgotną gąbeczką -naturalny i matowy wygląd bez efektu maski. Posiada mocną, kryjącą formułę, dzięki czemu idealnie ukrywa wszelkie niedoskonałości i zaczerwienienia. Receptura została wzbogacona o witaminę E, która chroni i pielęgnuje skórę. Produkt przeznaczony do wszystkich rodzajów skóry, nawet wrażliwej. Został przebadany dermatologicznie, jest bezzapachowy. Puder umieszczony jest w opakowaniu z lusterkiem oraz z szufladką z gąbeczką do aplikacji. Dostępny w 5 odcieniach.

Cera
Krycie
mocne

Bardzo dobry

Oceniam odcień 17 Rose.
Bardzo dobry produkt, godny polecenia.

Zalety:
- dobrze się rozprowadza,
- matuje na długo,
- nie ciemnieje,
- całkiem dobrze kryje

Świetny

Mając rozszerzone naczynka i przebarwienia szukam pudru, który nie tylko matuje, ale też dobrze kryje. Uważam, że puder (bo tylko tak go stosuję) Manhattanu jest jednym z najlepszych. Mam odcień 16 Beige, który doskonale się sprawdza na mojej jasnej skórze, ładnie się w nią wtapia. Długo się utrzymuje. Nie ściera się. Dobrze ukrywa niedoskonałości cery. Nie wysusza. Nie zapycha. Nie podrażnia.
Opakowanie ma solidne z lusterkim, można śmiało wrzucić do torebki i dokonywać poprawek w ciągu dnia. Dobrym pomysłem jest też funkcjonalna szufladka na gąbeczkę.
Wydajny. Bezzapachowy. Świetny. Polecam.

Najlepszy puder jaki miałam

Jest to najlepszy puder, bo tak go używam.
Świetnie matuje, dodatkowo kryje to z czym nie poradził sobie podkład, efekt utrzymuje się wiele godzin, może nie jest bardzo lekki, ale nie obciąża mocno skóry, nie jest wyczuwalny. Pudełko solidne, z lusterkiem i świetną gąbeczką, która jest bardzo dobrej jakości, można ją prać i używać wielokrotnie, nic się z nią nie dzieje. Zużyłam już chyba z 8 opakowań, zazwyczaj kupuje na promocji w Rossmann za połowę ceny, albo w Niemczech gdzie kosmetyki Manhattan są tańsze. Mimo wypróbowania w międzyczasie wielu innych pudrów ten jest bezkonkurencyjny.

Makijaż wieczorowy Golden Girl

Średnio

Na początku byłam nim zachwycona! Szybko się nakłada, na mokro jako podkład, na sucho puder, świetne rozwiązanie - codziennie rano mam mało czasu na makijaż więc uważam że takie rozwiązanie jest idealne. Wszystko do czasu. Po miesiącu moja cera znacząco się popsuła, bardzo zapchał mi skórą, mam po nim mnóstwo zaskórników. A miało być tak idealnie:(

barzo dobry puder

W środku mamy nie tylko lusterko ale i szufladkę, w której jest gąbeczka. Puder pełni też rolę podkładu jeśli zwilżymy gąbeczkę. Wybrałam odcień Porcelain, ne jest to do końca super jasny odcień ale dla mnie bladziocha jest w sam raz. Bardzo ładnie matuje twarz, świetnie się go nakłada zarówno pędzlem jak i gąbeczką. Ostatnio nałożyłam go solo bez podkładu i byłam bardzo zadowolona, w ogóle nie było widać, że mam na sobie puder, a twarz wyglądała idealnie, była matowa i jednolita.

Codzienność

Jest bardzo łatwy i szybki w użyciu. Totalnie ratuje sytuację kiedy zaspałam i robię na szybko makijaż w biurowej toalecie . Daje trwały efekt na kilka godzin. Nawet nieźle kryje i jest wydajny. Opakowanie jest bardzo dobre - ma lusterko i wygodną gabeczkę, chociaż wole nakładać go pędzlem.

dobry choć wycofanego brata nie pobije

Używam tego pudru,ponieważ po kilku latach trwania przy Manhattan Clearface 2w1 niestety ten drugi wycofano i byłam zmuszona szukać zamiennika.
To dobry puder.
Ładnie kryje( choć gorzej niż Clearface), piękny jasny odcień wpadający w żółte tony. Nie podkreśla suchych skórek. Nie powoduje wysypu. Dobrze wspolpracuje z podkładami. Jest bardzo wydajny ( starcza na kilka miesiecy codziennego użytkowania). Fajne opakowanie z lusterkiem. Na minus gąbeczka-ta nadaje się do śmietnika. Jestem zadowolona. Polecam

Mój typ.

Jestem w trakcie czwartego opakowania i nadal go lubię. Ciężkie podkłady źle wpływają na moją, skłonną do niedoskonałości skórę, dlatego na co dzień nakładam na twarz tylko puder. Właśnie ten. Wydaje mi się, że nawet nie próbowałam używać tego podkładu na mokro, bo efekt jaki daje na sucho jest dla mnie wystarczający. Nie zapycha wtedy porów, a moja skóra oddycha. Jest dość wydajny i ma bardzo fajne opakowanie. Nie jest jednak zbyt trwały (przynajmniej na sucho). Stosunkowo drogi, dlatego zawsze kupuję go na -49% ;)

Niezbędnik

Najlepszy puder jaki kiedykolwiek używałam. Mam cerę trądzikową, puder na nałożony podkład spisuje się idealnie. Trzyma cały dzień, ładnie matowi. Szybko wtapia się w cere. Nie robi efektu maski. Cena trochę droga jak na puder, jednak za taki produkt warto zapłacić. Starcza na bardzo długo, na dobre kilka miesięcy, używając rozsądnie i codziennie.

Nijaki

Plusy:
- mocne krycie,
- wyrównanie kolorytu skóry,
- solidne opakowanie,
- całkiem fajny aplikator,
- ładnie pachnie,
- ogólnodostępny, np. w Rossmannie.

Minusy:
- zapycha pory, mocno,
- uwydatnia suche skórki,
- dosyć drogi, opłaca się go kupić jedynie na promocji...
- robi efekt ciastka na twarzy, roluje się.

Koszmar

Przeczytałam wiele pozytywnych opinii na temat tego pudru/podkładu i dlatego zdecydowałam się go kupić. Na szczęście kupiłam go na promocji tracąc tylko 16zł a nie 32zł. Mam cerę tłustą i nakładałam ten puder/podkład raz na sucho pędzlem i raz na mokro tą gąbeczką z opakowania (oba sposoby dały bardzo kiepski efekt)
Minusy:
- brzydko wygląda na twarzy pozostawiając suche skórki
- za jasny kolor, ale to może z mojej winy, bo może jednak natural porcelain (nr.15) byłby lepszy od natural beige (nr.16) - ta 15 wydawała mi się ciemniejsza w sklepie
- mam wrażenie że trochę przesusza
- cena zdecydowanie za drogo, ale to pewnie też przez to fajne opakowanie
- zapycha - już wieczorem tego samego dnia w którym nakładałam ten podkład pojawiły mi się po nim pryszcze na twarzy.
Plusy:
+ fajne opakowanie, ale w sumie zbędne to lusterko. Najważniejsza jest przecież jakość produktu, a nie opakowanie. I to tyle z plusów. Ogólnie porażka, nie polecam.

Używam tego produktu od: dwóch dni
Ilość zużytych opakowań: początek jednego

Uwielbiaaam!

Najlepszy puder. Ostatnio kupiłam go w listopadzie, a skończył mi się kilka dni temu. Jest wydajny i bardzo dobrze kryje. Jednym minusem jest jego cena, która nie należy do niskich, ale raz na jakiś czas można się poświęcić.

Używam tego produktu od: listopad 2014