The Body Shop, Wooden Nail Brush (Drewniana szczoteczka do paznokci)

The Body Shop, Wooden Nail Brush (Drewniana szczoteczka do paznokci)

Pojemność 1 szt

Szczoteczka posiada ergonomiczny kształt, dzięki czemu jest łatwa do utrzymania w dłoni. Włosie wykonane z niebarwionego nylonu, które jest delikatne dla skóry, lecz dobrze czyści paznokcie. Rączka szczoteczki wykonana z pulpy drzewnej pochodzącej z certyfikowanych przez Forest Stewardship Council A.C. (FSC) upraw. Idealna do zachowania w czystości dłoni i paznokci.

inne

Wysoka cena, ale jakość na bardzo wysokim poziomie - jak to w akcesoriach w TBS ;)

Uwielbiam tą szczoteczkę. TBS nie zawodzi mnie w akcesoriach - wyjątek (jeden jedyny!) stanowi szczoteczka do twarzy, która jest jakby akcesorium dla sadomasohistów (za ostra dla mojej wrażliwej twarzy, choć trwała). Bo poza tym reszta akcesoriów bez zarzutów.

Szczoteczka ta jest bardzo wygodna. Idealnie pasuje do dłoni, przez co trzymanie jej jest dziecinnie proste i wygodne. Czyli kształt jej jak najbardziej na plus.

Włosie jest faktycznie miękkie. Nie drażni skóry, ani paznokci. Skóra jest po niej nie podrażniona. Nie ma zaczerwień. Włoski idealnie sięgają do paznokci, przez co czyszczenie ich z jej pomocą jest dziecinnie proste.

Dobrze też czyści stopy - usuwa z nich wszelaki brud.

Jako ciekawostka: Moja mama używa go do czyszczenia męskich koszul - przy kołmnierzu, gdzie jest bardzo brudno. Szczoteczka ta nie niszczy kołmnierza. Stąd też potwierdzają się moje słowa o idealnej delikatności włosków.

Włosie z szczoteczki nie wypada, nie łamie się, ani nie wygina. Miałam szczoteczkę z Rossmanna - drewnianą i ta szczoteczka jest znacznie lepsza - z tamtej włosie wypadało. Gdzieś w domu mam szczoteczkę "stopę", ale zdecydowanie wolę tą - "stopa" ma wygodne miękkie włosie, ale trzymanie jej jest trudne.

Myje się ją bez problemu. Drewno nie nasiąka, jest nadal twarde, nie pęka.

Dlatego po raz kolejny polecam akcesoria made by TBS - trwałe, na lata, choć drogie. Jednak nie raz się przekonałam, że chytry zawsze 2 razy traci - kupowanie czegoś tańszego na zasadzie "no chyba powariowali - 25 za drewnianą szczoteczkę - za to będę miała kilkanaście tańszych" okazuje się bez sensu. Bo tak to płacę 25 zł i mam ją na lata. Poza tym drewno do produkcji jej jest wyrąbywane w mądry sposób - więc dbam o planetę.

Polecam tą szczoteczkę - droga, choć warta swojej ceny.

Nie wiem czy kupię nową - jeśli już to na zapas.

Używam tego produktu od: od wiosny 2011 - czyli ponad 3 lata
Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszej.