Christian Dior, Addict, It - Line (Żelowy eyeliner)

Christian Dior, Addict, It - Line (Żelowy eyeliner)

Pojemność 2,5 ml

Żelowa formuła sprawia, że kolor jest wyrazisty, lśni oraz utrzymuje się przez wiele godzin. It - Line spłukuje się ciepłą wodą lub płynem do demakijażu.
Występuje w 4 odcieniach: `It - Black`, `It - Pink`,` It - Purple` oraz `It - Blue`

Nie w tej cenie

Eyeliner prezentuje się bardzo wytwornie i drogo, jak to produkty DIOR. Pędzelek jest bardzo cieniutki i sztywny, co sprawia że z łatwością rysujemy prostą linię. Formuła jest żelowa, dość szybko zasycha i nie rozmazuje się. Wykończenie jest satynowe. Jest to dobry produkt, ale trzeba przyznać, że płacimy tu za markę i opakowanie, które chyba jest droższe od zawartości. Żelu jest bardzo nie wiele i szybko się kończy. Usuwa się go bez problemu, tak jak zapewnia producent schodzi ciepłą wodą, ale nie proponuje korzystać z tego sposobu, bo wiadomo jak robimy makijaż oka to i rzęsy są pomalowane. Pomysł niby fajny, ale tak naprawdę nie praktyczny, bo i tak musimy użyć płynu czy mleczka do demakijażu. Jeśli ktoś ma pieniądze i lubi się chwalić markami to może sobie kupić, czemu nie. Osobiście go nie polecam ze względu na cenę, na rynku jest wiele innych bardzo dobrej jakości eyelinerów, a zaoszczędzone pieniążki lepiej wydać na kawę z przyjaciółką. Ze względu na jakość zasługuje na trzy gwiazdki.

Niezły, ale niewart swojej ceny

Kupiłam go w dniu premiery, nie ukrywam - zauroczyło mnie opakowanie. Moje pierwsze zaskoczenie nastąpiło, gdy odkręciłam aplikator - byłam pewna, że dłuższa część produktu ma w sobie produkt a krótsza jest aplikatorem, jest dokładnie odwrotnie i wciąż się mylę podobnie, jak recenzentka poniżej ;)

Liner ma żelowo-płynną konsystencję, jest intensywnie czarny, aplikuje się całkiem dobrze i szybko zasycha na powiece. Nie ściera się w ciągu dnia i właściwie nie miałabym mu nic do zarzucenia, ale…

Primo jego pojemność jest mała i faktycznie z czasem zaczyna nieco gęstnieć.

Secundo dokładnie ten sam efekt osiągniemy linerem Sephory, który jest moim hitem jeśli chodzi o wykonywanie kresek.

Tertio pędzelek w Diorze nabiera często za dużą ilość produktu i muszę go wycierać o otwór, by nie stworzyć zbyt grubej kreski. W przypadku linera Sephory ten problem nie występuje.

Nie jest to zły produkt, ale robi takie same kreski jak tańsze odpowiedniki, nie kupię ponownie.

Używam tego produktu od: 1 miesiąca
Ilość zużytych opakowań: w trakcie 1 i ostatniego

Dobry kosmetyk,nieco za drogi gdyz niezbyt wydajny ale i tak bede mu wierna

Eyeliner to moj najwazniejszy kosmetyk.wyprobowalam juz naprawde wiekszosc z tzw,,wyzszej polki".bardzo dlugo uzywalam dior styleliner,jednak coraz czesciej mialam problemy ze znalezieniem go,gdyz sukceywnie zaczeto go usuwac z perfumerii. Gdy zobaczylam nowy produkt eyeliner addict kupialam go zaraz jak pojawil sie w perfumerii.
Plusy:
+Dobry pedzelek, bardzo ladnie wychodza kreski
+Trwaly,moja skora jest specyficzna i wiekszosc kosmetykow nie wytrzymuje za dlugo, on spokojnie daje rade byc na oczach ok 10 godzin
+dobrze nasycona czern
+ nie uczula

- mam wrazenie ze jest troche za gesty, na poczatku taki nie byl ,jednak po ok 1 miesiacu zaczal gestniec co utrudnia nakladanie
- uwazam ze podobnie jak style liner jest niestety malo wydajny,przy codziennym stosowaniu pewnie jak poprzednik wystrczy na max.3 miesiace
- uwazam ze raczka nie powinna byc tak dluga,zawsze myle kalamaz z pedzelkiem,chwytajac zla czesc
- cena, przy takiej wydajnosci dosyc wysoka,ale jest to Dior wiec i tak sie skusze :)