Nacomi, Natural Sugar Peeling (Naturalny peeling do ciała z masłem shea (różne rodzaje))

Sprawdź ceny produktu

Cukier z nasionami delikatnie złuszcza martwy naskórek. Masło shea i olej kokosowy pielęgnują skórę, nawilżają i natłuszczają. Złoto Maroka zapobiega starzeniu się skóry i odżywia. Peeling nawilża intensywnie skórę podczas kąpieli pod prysznicem i dzięki temu zastępuje również balsam. Pozostawia na skórze uczucie delikatnego natłuszczenia. Skóra jest rozjaśniona i gładka.
Nie zawiera konserwantów, parabenów, alergenów i sztucznych barwników.
Masło shea i olej arganowy pochodzą z ekologicznych upraw z Afryki.

nawilżający
hipoalergiczna
w słoiku
50 - 100ml

Prześwietny!

Peeling ten dostałam w gratisie do zamówienia w jednej z drogerii internetowych.
Peelingów do ciała mam mnóstwo, ale ten utkwił w mojej pamięci :)
Ja miałam peeling o zapachu różanym.

Plusy:
*świetnie złuszcza naskórek
*jest idealnie ostry - nie za ostry, nie za słaby
*skóra po użyciu jest gładka, miękka i nawilżona
*łatwo się nakłada i zmywa
*ma fajną konsystencję
*nie podrażnia, nie uczula
*przepięknie pachnie, nie chemicznie, zapach utrzymuje się jeszcze przez jakiś czas na skórze
*skład.

Tak jak już koleżanki poniżej zauważyły - jest trochę mało wydajny.

Zdecydowanie polecam! Ja mam milion peelingów do ciała, ale jak tylko pozbędę się tych zbędnych to z przyjemnością do tego powrócę :)

uwielbiam

z tej serii miałam peeling pomarańczowy, kawowy, zielona herbata i malina. Lubiłam każdy poza maliną (chemiczny brzydki zapach). Dobrze złuszczają naskórek i natłuszczają - nie trzeba się balsamować. Jedynie wysoka cena przy niskiej wydajności

Piękny zapach

Wypróbowałam wariant peelingu z pomarańczą i olejem macadamia. I dla mnie to jest strzał w dziesiątkę. Peeling jest cudowny. Zapach powala, a po użyciu skóra przez długi czas jest głęboko nawilżona.
Jego skład to: masło shea, olej macadamia, olej kokosowy, olejek pomarańczowy. Produkt nie zawiera konserwantów i sztucznych barwników.
Zdecydowanie zagości u mnie na dłużej.

Naturalny peeling, który działa.

Jest to pierwszy produkt tej marki jaki używałam i pierwszy strzał w 10!
Używałam wersje z olejem macadamia i olejkiem pomarańczowym. Peeling jest gruboziarnisty, który bardzo dobrze złuszcza naskórek pozostawiając skórę gładką i nawilżoną. Ma cudny zapach, który pozostaje na skórze. Jedynym minusem jest to, że peeling szybko się roztapia, ale to zrozumiałe, naturalne składniki. Prze to jest mało wydajny, opakowanie ma 100 ml.

Pachnące cudo

Kosmetyki Nacomi kocham za ich skład. Jest bezpieczny dla skóry i przyjemna w użyciu. Masaż tym peelingiem to po prostu rozkosz. Skóra pięknie pachnie jest nawilżona i gładka. Najlepszy peeling jaki znam. Opakowanie jest małe niestety a cena średnia. Sam peeling jest gruboziarnisty, to mi w nim odpowiada, przez co jest wydajny.Nakładam go na wilgotną skórę i wykonuję masaż okrężnymi ruchami.

Peeling z klasą

Marka Nacomi zdobyła moje serce przede wszystkim tym, że ma bardzo naturalny skład. Jest bezpieczna dla skóry i przyjemna w użyciu.
Peeling Nacomi przy pierwszym użyciu wydaje się trochę za tłusty ponieważ na wilgotnej skórze jest śliski ale dzięki temu pozwala na wykonanie masażu.
Z reguły używam go do peelingu rąk i nóg ale również doskonale nadaje się do peelingowania pleców.
Jestem w posiadaniu kilku wersji ale ta zdecydowanie najbardziej przypadła mi do gustu ponieważ ma w składzie masło shea.
Sam peeling pachnie cudownie i taki też zapach utrzymuje się na skórze.
Jeśli chodzi o opakowanie to jest małe i niestety starcza na bardzo krótko.
Sam peeling jest gruboziarnisty, więc trzeba odpowiednio go aplikować. Najpierw zdecydowanym ruchem należy rozetrzeć go w dłoni, potem nanieść na wilgotną skórę i wmasować. Kiedy peeling się rozpuści to na skórze pozostaje gruba, dość tłusta warstwa.
Nie ukrywam, że peeling ciężko jest spłukać i trzeba go zetrzeć najlepiej gąbką.

Bardzo dobry

Opakowanie może nie jest najwyższej klasy ale za to zawartoś od początku urzeka aromatem. U mnie to truskawka i malina. Później okazuje się, że konsystencja jest dość zwarta ale przyjemnie miękka. Ilość drobinek jest średnia, nie za dużo, nie za mało. Są dość grube. Skóra jest po nim miękka, ale niestety, nieco tłusta. Plus sa nawilżająco-natłuszczające działanie na skórę stóp i łokci, które mam dość suche.

Peeling i olejek w jednym

Początkowo sceptycznie nastawiona - w końcu łatwo można przygotować peeling cukrowy samemu, uznaję kosmetyk Nacomi za naprawdę wart polecenia.

Mam wersję pomarańczową - pachnie bardzo przyjemnie, a delikatny zapach utrzymuje się na skórze po jego zastosowaniu. Wg polecenia na opakowaniu należy produkt wcierać do momentu rozpuszczenia się cukru, co siłą rzeczy wymusza świetny i całkiem mocny masaż. Skóra po jego użyciu jest miękka i nie wymaga już stosowania balsamu.

Dobry peeling

Dobry peeling, która spełnia swoją rolę. Złuszcza naskórek i pozostawia przyjemny film, dzięki czemu skóra po kąpieli jest bardzo gładka. Nie radzi sobie jednak z bardzo suchą skórą. Używałam go wtedy, gdy moja cera nie była przesadnie wysuszona i potrzebowała jedynie lekkiego złuszczenia. Kiedy miałam wysuszoną skórę z dosłowni odłażącym naskórkiem to jednprazowe użycie nie przyniosło oczekiwanego efektu. Wypróbowałam różne rodzaje i każdy posiada ładny zapach. Cena dość droga, ale niestety peeling o naturalnym składzie tyle kosztują. Peeling jest w małym pudełeczku i bardzo szybko się kończy.

Dość dobry :)

Nie powiem, że super bo jednak warstwa natłuszczająca mogłaby utrzymywać się nieco dłużej. W kwestii zdzierania martwego naskórka radzi sobie jednak naprawdę dobrze, aplikacja jest przyjemna, podobnie jak sam zapach. Skóra po wyjściu z prysznica jest gładka i natłuszczona jednak poziom nawilżenia spada po jakimś czasie. Dla skóry normalnej nada się świetnie, jednak jeśli macie większe potrzeby to może nie wystarczyć :/

Świetny

Zużyłam peeling w wersji wiśniowo-waniliowej i aktualnie używam wersji różanej.
W obydwu przypadkach plusem jest ładny zapach, który długo się utrzymuje. Peeling bardzo dobrze usuwa martwy naskórek i nawilża, dzięki czemu nie ma potrzeby używania balsamu. Pozostawia tłustą warstwę, która po niedługim czasie się wchłania. Po użyciu skóra jest miękka i gładka. Plusem jest też naturalny skład.

Fantastyczny

Nie lubiłam peelingów cukrowych ale po jego użyciu zmieniam całkowicie zdanie.
Po pierwsze skład jest genialny. Mam wersję zapachową wiśnia, wanilia. W skład wchodzi dosłownie kilka składników naturalnych takich jak cukier, masło shea, olej z pestek winogron. Super!
Po jego zastosowaniu skóra jest super mięciutka i nawilżona....a ten zapach powala mnie na kolana.
Czego chcieć więcej?
Kupię go na pewno jeszcze nie raz.