Avon, Advance Techniques, Ultimate Volume 24h Shampoo (Szampon 24-godzinna objętość)

Z kompleksem kolagenowym, który wzmacnia wewnętrzną strukturę włosów i zwiększa ich objętość. Lekka formuła nie obciąża włosów i sprawia, że są one bardziej elastyczne. Zwiększa objętość włosów o 83%. Zawiera kompleks kolagenowy, który pogrubia włókna włosów. Nie obciąża włosów.

Pozytywnie zaskakuje.

Lubię ten szampon, w sumie ogólnie avonowe szampony mi służą.
Plusy :
- ładny zapach,
- dobrze oczyszcza,
- włosy są uniesione, puszyste,
- jest wydajny,
- dobrze się pieni,
- dostępne różne pojemności - ja mam akurat 250 ml, ale jest jeszcze 500 ml i 700 ml czy 750 ml - nie pamiętam już dokładnie,
Minusy :
- dostępność - tylko Allegro lub konsultantka.
Polecam.

Mi się spodobał

Zalety:
- szampon ma lekką, trochę perłową konsystencję, szybko się pieni i dobrze oczyszcza włosy i skórę głowy, nie wywołując podrażnień ani łupieżu
- ma przyjemny zapach
- wygodne opakowanie
- sprawia że włosy są lżejsze, lepiej się układają
- mają wyraźnie większą puszystość i wydaje się że optycznie jest ich więcej
- nadaje włosom gładkość
- dobra cena
- nie obciąża włosów - nawet moich lichych i cienkich, nie wzmaża przetłuszczania
Wady;
- jedyną jego wadą jest to że lekko przesusza końcówki włosów = bez odżywki ani rusz

Super !!!

Bardzo dobry szampon , robi to co producent obiecał czyli nadaje objętości przy czym nie obciąża włosów . Pieni się przy nie wielkiej ilości dla tego jest na prawdę mega wydajny , ja miałam go w poj. 700 ml i starczył mi na 3 miesiące przy co dziennym myciu włosów . Zapach też ma ładny . Czy kupie ponownie na pewno.

O tak!!!

Pierwszy raz spotkałam się z tak dobrym szamponem. Zamowiłam go pod wpływem pozytywnych opinii właśnie tutaj :)
Plusy:
-piękny zapach
-dobrze się pieni
- włosy po nim są w bardzo dobrym stanie, nie puszą się i nie elektryzują, są miękkie i blyszczące i \'nie ulizane\'
- używanie odzywki razem z tym szamponem jeszcze bardziej odzywi włosy
-wydajność
-cena

Minusów brak :)
Uwielbiam go i polecam serdecznie!!!

Ilość zużytych opakowań: W trakcie jednego

Lepszy niż niejeden produkt do stylizacji

Szampon dokładnie oczyszcza włosy, ładnie pachnie, dla mnie trochę mocno, ale to kwestia mojego przewrazliwionego nosa. Jednak jego największym atutem jest to, że po umyciu włosów tym samym szamponem możemy je bez problemu układać, włosy się poddają a fryzura jest bujną, a efekt długo się utrzymuje. Gdy utrwaliły lakierem fryzura wytrzyma cały dzień. Jedyny minus nie za bardzo nadaje się do tłustych włosów, nie można przesadzić z jego ilością, bo włosy są obciążone. Ja myje włosy codziennie rano i moje krótkie fryzury wyglądają jak prosto z salonu fryzjerskiego.

Używam tego produktu od: Dłużej niż miesiąc

Ulubiony

Mój ulubiony szampon jeden z niewielu które kupiłam ponowanie.
+ bardzo dokładnie oczyszcza włosy
+ włosy pozostaja dłużej świeże.
+ usztywnia i prostuje trochę włosy, przez co unosi u nasady
+ cena konsultancka czy na allegro bardzo niska.
+ dostępne różne pojemności

- dostępnośc, jak to kosmetyki katalogowe

Używam tego produktu od: ponad rok
Ilość zużytych opakowań: zgubiłam rachubę.

TAK ale....

PLUSY:
- dokładnie oczyszcza włosy
- dobrze się pieni
- jest wydajny
- nie powoduje podrażnień
- nie obciąża włosów
- fantastyczny zapach (cos pomiędzy arbuzem a melonem )

MINUSY:
- w ogóle nie dodaje objętości...na moich średniej grubości, średniej długości i wycieniowanych włosach absolutnie nie sprawdził się w tej kwestii.

Nie wiem czy użyję tego szamponu ponownie. Jest fajny jako podstawowy produkt do oczyszczania włosów o ładnym zapachu aczkowliek nie spełnia swojego zadania odnośnie poprawienia/ dodania objętości!

Używam tego produktu od: kilku tygodni
Ilość zużytych opakowań: konczę pierwsze opakowanie

Lubię, bardzo lubię!

Szampon ten jest jednym z moich ulubionych. Niestety, po keratynowym prostowaniu włosów musiałam go chwilowo odstawić (zawiera SLS), ale na pewno szybko do niego wrócę!

PLUSY:
+bardzo dokładnie myje i oczyszcza z zanieczyszczeń- włosy są po nim lekkie i puszyste
+obłędnie pachnie!
+baaardzo wydajny- wystarczy odrobina, by umyć włosy
+mocno się pieni (niestety, przez zawartość SLS w składzie)- jednak dla mnie to plus, bo jeśli nie spienię porządnie szamponu, to mam wrażenie, że moje włosy są nieumyte :P
+przedłuża świeżość włosów
+w duecie z odżywką sprawia, że włosy są błyszczące i nawilżone, ale nie obciążone
+niska cena

MINUSY:
nie zauważyłam :)

Używam tego produktu od: Roku
Ilość zużytych opakowań: Około 4

Jak najbardziej jestem na tak

Poprzednia wersja twgo szamponu by la bardzo obra, ale ta jest jeszcze lepsza. Szmpon jest naprawdę gęsty, dobrze sie pieni, miły zapach. Dobrze oczyszcza i faktycznie zwiększa objętość. Mam cienkie włosy zaraz to zauważyła. Włosy sa miękkie, odzywione i puszyste. Soosuje cały zestaw z odżywka i tonikiem lub zmieniam z innymi z tej samej linii. W domu używam buteli o pojemności 400 ml. Na wyjazdy kupuje jedynie 250 ml. Ceny są zazwyczaj w promocji, a wydajność bardzo dobra.

Używam tego produktu od: od 1 roku
Ilość zużytych opakowań: 3 opakpwania 400ml, 2 250ml

Zachwycona:)

Lubię szampony dodajace objętości z serii Advanced Avonu, zawsze chętnie ich używam, toteż gdy zobaczyłam w katalogu kolejną wersję - kupiłam bez zastanowienia:)
Szampon ma przeźroczystą, żelową konsystencję, przyjemny, słodko- ostry zapach. Pieni się bardzo dobrze, umycie nim głowy- to kwestia chwili. Znakomicie oczyszcza, włosy długo zachowują świeżość:) Poza tym autentycznie dodaje objętości, a także ( co lubię) lekko usztywnia włoski. Po wymodelowaniu fryzura wygląda dobrze, ładnie lśni, robi wrażenie swoją objętością:) Tak mi się spodobał, że gdy zużyłam jedno opakowanie -kupiłam kolejne.
Używam go w duecie z odżywką ( również bardzo dobrą).

Używam tego produktu od: 1,5 miesiąca
Ilość zużytych opakowań: 1 całe 250ml, zaczynam drugie.

Miła niespodzianka :)

Kiedyś dawno dawno temu, gdy byłam beztroską licealistką katalog Avonu to był szał :) szampon zwiekszający objętość często gościł w mojej łazience- teraz, zupełnym natrafiłam na jego nową wersję, kupiłam dużą 700ml butlę i muszę powiedzieć, że- DZIAŁA! po umyciu nim włosów i wysuszeniu suszarką - naprawdę zwiększa objętość! a do tego - efekt utrzymuje się przez cały następny dzień, włosy nie sa obciążone i łatwo się rozczesują, nawet bez odżywki. Na pewno pozostanie ze mną na dłużej!

Super

Nigdy nie byłam przekonana do szamponów z Avonu, ale postanowiłam spróbować. Okazało się, że jest rewelacyjny.
Plusy:
bardzo dobrze oczyszcza włosy
włosy są świeże przez cały dzień
włosy nie przyzwyczajają się do szamponu, użyłam ciągiem jedno małe opakowanie (200 ml) i jedno duże (700 ml) - przy każdym szamponie, nawet, jeśli pasował mi na początku, miałam taki problem, że przestawał działać już po połowie butelki
zapach na plus
konsystencja także mi odpowiada
duża wydajność
rewelacyjna cena - 700 ml zazwyczaj jest za 17 zł w katalogu, a często także w promocji
ułatwia rozczesywanie włosów - nawet jak się spieszę i nie zdąrzę nałożyć maski czy odżywki - nie mam problemu z ich rozczesaniem

Ilość zużytych opakowań: jedno małe (200 ml) i jedno duże (700 ml)