Oriflame, Optimals Even Out, Face Lotion SPF 30 (Emulsja ochronna do twarzy)

Oriflame, Optimals Even Out, Face Lotion SPF 30 (Emulsja ochronna do twarzy)

Lekka, szybko wchłaniająca się emulsja skutecznie niweluje przebarwienia i zapobiega ich powstawaniu. Formuła wzbogacona opatentowaną technologią antyoksydacyjną Lingon 50:50, aktywnym wyciągiem ze szczawiu o właściwościach rozjaśniających skórę oraz filtrami SPF 30, które zapobiegają pogłębianiu się przebarwień.

nie polecam

- uczucie suchej skóry
- OKROPNE świecenie się
- produkt wodnisty

oczekiwałam czegoś innego, nie polecam
lepiej kupić jakiś fajny kremik, ah i jeszcze po nim szczypały mnie oczy więc kolejny minus, nie dla wrażliwej cery!!

lekka emulsja ochronna

Do zakupu tej emulsji skłoniła mnie jej lekka formuła oraz wysoka ochrona przeciwsłoneczna. Było lato, upały, a ja po wszystkich filtrach świeciłam się jak latarnia, a zrobienie makijażu graniczyło z cudem. Z opresji wybawiło mnie to cudo.
Konsystencja niemalże mleczka, ale nie lejąca, łatwo się wchłania, nie bieli, nic mi po niej nie wyskakuje, a podkład rozprowadza się genialnie i trzyma jeszcze lepiej. Stosuję raczej jako ochronę przed słońcem więc z reguły na krem stąd nie wypowiadam się nt. rozjaśniania przebarwień, chociaż zauważyłam poprawę. Aplikowana samodzielnie sprawdza się również wyśmienicie (a mam przesuszoną cerę). Jest wydajna i nie zapycha. Już zrobiłam zapas 3 buteleczek. :P

ok

*Produkt w cenie regularnej kosztuje 39,90zł. Obecnie dostępny jest za 27,90zł. Ja go nabyłam za niecałe 20 zł.
*Przyjemna konsystencja taka gęstsza.
*Nie bieli skóry przy małej ilości i dokładnie rozprowadzona.
*Mam cerę mieszaną skłonną do przesuszania się,zapychania oraz błyszczącą się w strefie T i produkt dobrze ją nawilża oraz nie zapycha porów.
*Emulsja zostawia na mojej skórze błyszczącą warstwę.
*Wysoki filtr-30 SPF.
*Podkład nie roluje się na niej,ale wymaga przypudrowania-o ile nakładam na nią podkład.
*Jest bardzo wydajna.

Ja używam jako ochrona skóry przed słońcem.
Moja mama ma przebarwienia i używa go razem ze mną i te największe jej trochę rozjaśnił.

Używam tego produktu od: 8 tyg.