Skin-So-Soft, Moisturising Hand and Nail Cream (krem do rąk i paznokci) (stara wersja)

Zgłaszająca osoba: Dorotka.R

Bardzo sympatyczny krem do rąk, po użyciu dłonie są jakby powleczone cieniutką warstewką ochronną. Zaryzykuję nawet stwierdzenie, że są "jedwabiście gładkie". Poza tym ma perłowy odcień, który pozostaje przez chwilę na skórze. Tylko zapach mógłby być lepszy - jakiś taki nijaki.

Skład: Aqua, Stearic Acid, Isopropyl Palmitate, Propylene Glycol, Glycerin, PEG-20 Methyl Glucose Sesquistearate, Glycereth-26, Stearyl Alcohol, Methyl Glucose Sesquistearate, Triethanolamine, Cera Alba, Phenoxyethanol, Parfum, Methylparaben, Carbomer, Dimethicone

UWAGA nową wersję prosimy oceniać tu http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=9742

Cena: ok. 10 zł

co to był za zapach!

Niedawno kupiłam jego nową wersje i przeżyłam totalny szok! Myślałam że tylko szata graficzna uległa zmianie a to zupełnie inny produkt! Wszystko inne: zapach, konsystencja, właściwości- zmiany na niekorzyść.
Ten miał przecudowny zapach. Nie nawilżał jakoś wybitnie ale w ciągu dnia dawał radę.
Zakręcana tubka nie była zbyt wygodna ale wtedy mało który krem miał inną.
Bardzo go lubiłam i chętnie kupiłabym ponownie.

Używam tego produktu od: kilka lat temu
Ilość zużytych opakowań: pojęcia nie mam

e tam

Dawno temu,ale miałam :-) i był raczej średni.Bardzo draznił mnie jego zapach,więc zużyłam z ledwością.Co do właściwości pielęgnacyjnych to były też bardzo przeciętne.Chyba się dośc dobrze wchłaniał.Po prostu zwykły kremik z wkurzającym ( dla mnie! )zapachem.

Używam tego produktu od:pare lat temu

w sam raz w ciągu dnia

Mnie ten krem bardzo odpowiada - i nawet trochę ubolewam że już go nie ma. Szybko się wchłania i nie pozostawia tłusto lepkiej warstwy - w sam raz w ciągu dnia. Poręczna tubka do torebki 75ml - po co dźwigać więcej. Dobrze nawilża.

Używam tego produktu od:dawna
Ilość zużytych opakowań:kilka tubek

małgorzata kożuchowska o nowym zapachu avon

Nigdy więcej!

Zadania swojego nie spełnił niestety. Nie dość nie nie nawilżył dłoni to je jeszcze WYSUSZYŁ.Nie byłam świadoma co jest grane dopóki nie zauważyłam że coraz częściej się nim kremowałam. Kiedy mi się zapomniało moje dłonie przypominały papier w dotyku...Nie polecam.

Używam tego produktu od:Za długo
Ilość zużytych opakowań:Za dużo!

nigdy wiecej

okropienstwo.. skusilam sie niska cena i juz wiem ze nigdy wiecej nie uzyje tego kremu, zapach jest okropny, konsystencja takze, a najgorsze ze uczula i swedzialy mnie strasznie rece po uzyciu go.. takze jedyny plus to cena nic wiecej:(

Używam tego produktu od:raz
Ilość zużytych opakowań:nie cale jedno

bardzo lubię

Bardzo lubię ten krem za:
-piękny zapach
- idealna konsystencję
-dobre nawilżenie i wygładzenie skóry
-niską cenę w promocji kupuję za 5,90.
Krem jest wydajny,szybko się wchłania i mimo że pozostawia na skórze przez chwilkę film to nie klei się.

Używam tego produktu od: dwóch lat
Ilość zużytych opakowań: b.dużo

2 gwiazdki

Hmm cięzko znależc zalety, ani zapach, ani konsystencja, troszke nawilża i cena nie za wysoka. Ale sie juz nie skusze. Jesli ktos lubi czuc mocne zapachy to polecam. Ale zapach jest strasznie duszacy.

Używam tego produktu od:dawno temu
Ilość zużytych opakowań:2 i koniec

tylko dobry

Mam dosyc duże wymagania jesli chodzi o kremy do rąk, wiec dla kogoś, kto nie wymaga zbyt wiele, może być bardzo dobry.

* nawilża, ale nie natłuszcza - pierwsze wrażenie jest dość pozytywne, ale nie utrzymuje się zbyt długo niestety. ale mimo to czuć, że sie nałozyło krem, wiec tak tragicznie nie jest. Mi samo nawilżenie niezbyt wystarcza, bo mam bardzo sucha skórę dłoni, krem musi te natłuszczać

* dobrze i szybko sie wchłania :)

* zapach - jesli ktoś lubi zapach różany to ładny :) ale zbyt nachalny.

Ogólnie daję mu *** bo mimo iż nie jest idealny, to nie jest też njagorszy (miałam o wiele gorsze kremy, wiec ten zasługuje na na mocną trójkę)

Używam tego produktu od: nie pamietam :o

Nie dla mnie

Jedyne co jest do zniesienia w tym kremie to jako taki zapach.. Krem w ogole nie nawilzyl dloni i na dodatek (jako jedyny jak do tej pory!!) mnie uczulil :[

Ładny zapach i tyle +-ów!

Zapach ma naprawdę ładny,wkwiatowo-pudrowy.Kiedys ten krem miał inne opakowanie,zastanawiam się czy oprócz opak. zmienił się skład,bo wydaje mi się,że krem w starszym opakowaniu sprawował się o niebo lepiej niż ten w obecny...uwielbiałam go!Po zastosowaniu teraźniejszego nie czuję,że moje dłonie są nawilżone:( wręcz przeciwnie...czuje dyskomfort...po wsmarowaniu kremiku mam wrażenie że skóra jest sucha :/ Jestem na NIE!!!

nic wielkiego

Zapach taki sobie, jeśli używam na noc to wręcz za mocny aż głowa boli. Wchłania się szybko ale jest nieskuteczny, konsystencja rzadka co sprawia, że działa bardzo krótko i po kilku minutach trzeba znów go używać. Nie polecam na suche dłonie , bo wcale nie pomaga i nie nawilża. Przynosi uczucie ulgi ale tylko na krótką chwilę.

Dziwny

Nie nawilża, nie odżywia. Zapach jak dla mnie dziwaczny - nie przepadam za różanymi nutami. Konsystencja ok, choć też nie jest idealna.
Avon ma niewydarzoną większą część poroduktów... Zapachy nietrwałe, nierozwijające się, tusze beznadziejne, kremy nieskuteczne, dezodoranty też... :/

Raczej nie polecam.

Ilość zużytych opakowań: jedno i tylko na noc, żeby jakoś zużyć :P