Sephora, Lotion Tonique Tres Tonique [Instant Refreshing Toner] (Pobudzający tonik do twarzy)

Jest to pierwszy w gamie tonik w sprayu, działa pobudzająco i jeszcze lepiej usuwa makijaż.
Tonik zawiera ekstrakt z żeń-szenia i aktywny czynnik HydroSenn+, które odpowiednio odświeżają i napinają skórę. Tonik delikatnie oczyszcza i usuwa makijaż i zanieczyszczenia, daje uczucie świeżości i optymalnego komfortu.
Rezultat: doskonale odświeżona i pobudzona skóra, gotowa do aplikacji kremu.

Nieszkodzący tonik.

Przyjemny tonik, po którego sięgam od czasu do czasu. Najpierw kupiłam wersję podróżną, po przetestowaniu zdecydowałam się na pełnowymiarowe.

Cechy:
- wodna konsystencja
- kolor jak w buteleczce
- przyjemny zapach
- różne pojemności do wyboru
- wygodne, solidne opakowanie
- nie zmywa makijażu
- świetnie tonizuje i odświeża twarz
- skóra jest oczyszczona, przyjemnie nawilżona
- nie podrażnia
- nie lepi się.

Czy jest lepszy od innych toników? Nie wiem, ale przyjemnie mi się go używa. Wiem, że mi nie zaszkodzi. A to wbrew pozorom bardzo dużo.

w porządku

Mam ten tonik w nowym opakowaniu, ale z tego co wiem receptura nie została zmieniona.
Przyjemnie pachnie, nie powoduje uczucia nadmiernego ściągania.
Mimo tego czegoś mi w nim brakuje, ale sama do końca nie wiem czego.
Nie polecam, nie odradzam. Ja zachwycona nie jestem, ot zwykły drogeryjny tonik. Nie zaszkodzi, ale i nie pomoże.

Bardzo go lubię

Bardzo przyjemny tonik. Bez alkoholu, z dobrym składem, w wygodnym opakowaniu (butelki 400ml nie polecam, dzięki pompce tracimy 2x więcej produktu i wylewa się z wacika). Ładnie pachnie, odświeża twarz, nie wysusza i jest odpowiedni nawet dla suchej i alergicznej skóry. Z pewnością będę do niego wracać:)