Delia, Collagen, 100% Face & Neckline Serum (100% serum do twarzy, szyi i dekoltu `Kolagen`)

Serum do twarzy - intensywna kuracja przeciwzmarszczkowa - nawilżająca z kolagenem. Skoncentrowany preparat o lekkiej, intensywnie nawilżającej formule, stworzony z myślą o skutecznej pielęgnacji cery odwodnionej, pozbawionej blasku i witalności.
Producent obiecuje intensywne nawilżenie, wygładzenie zmarszczek, poprawa sprężystości, redukcja oznak zmęczenia.
Może być aplikowany również pod krem. Zaleca się stosować na noc, 2 razy w tygodniu.

Jak najbardziej tak

W pewnym wieku takie słowa jak kolagen przyciągają jak magnes więc nie zastanawiając się zbyt długo zakupiłam produkt.. Ma mlecznobiały kolor, bardzo delikatny zapach i fajną konsystencję. Serum szybko się wchłania, zdecydowanie likwiduje oznaki zmęczenia, fajnie nawilża skórę.

taki sobie

Przyjemne i zupełnie nic nie wnoszące serum. Zużyłam i raczej nie wrócę do niego. Bez szału i bez polotu. Mała, szklana buteleczka pipetą umożliwia dozowanie kosmetyku. Słabo nawilżało i niewiele robiło. Właściwie to głównie używałam na dekolt bo tu najbardziej się sprawdzało i skóra była gładsza i przyjemnie nawilżona.

Jestem na tak :-)

Serum kupiłam przypadkiem szukając prezentów świątecznych dla przyjaciół. Pani w drogerii polecała, twierdząc, że sama używa i będę zadowolona ;-) I faktycznie jestem zadowolona. Generalnie bardzo przyzwoite serum biorąc pod uwagę, że kosztuje jakies 13 zł. Nakładalam pod krem na noc, poniewaz jednak lata przyzwyczajeń w nakladaniu kremu i odczuciu pozostawionego filmu na skórze dowal mi poczucie tzw bezpieczenstwa i dopełnienia pielęgnacji. A to dlatego że samo serum tak bardzo szybko i praktycznie do matu wchlaniało się w skórę, że parę sekund po aplikacji czułam sie dziwnie nie czując nawet delikatnego filmu ;-)
Jeśli chodzi o efekt to mam wrażenie, że skóra jest bardziej nawilżona, odzywiona i dzień po nie wydziela namiary sebum. Ogólnie bardzo przyzwoite. Może nie jest to 8 cud świata ale napewno kupię raz jeszcze, ponieważ stosunek ceny do jakości jest bardzo korzystny. Wydajność oceniam na średnią jednak ponieważ po codzinnym użytkowaniu nie doczekał nawet miesiąca, ale nie oszczędzalam sobie tego kosmetyku.

Bardzo niska cena za świetne nawilżenie

Serum zakupiłam w markecie Biedronka za 9.99zł. Cena jak dla mnie jest świetna, a kosmetyk warty spróbowania. Używałam go raczej na noc, troszkę bałam się możliwości występowania przebarwień przy ostrym słońcu jakie mamy tego lata. Idealnie nawilża, wygładza skórę, nadaje jej przy tym blasku i delikatności. Przy moim rodzaju cery - mieszana nie zauważyłam większych minusów.
Jedyny minus to konsystencja przy aplikacji. Opakowanie w stylu profesjonalnego serum, a konsystencja kremu. Chyba rozważałabym na miejscu firmy jednak mały słoiczek lub tubkę z cienkim aplikatorem.

przyzwoite

na to serum od Delii natknęłam się przypadkiem w Hebe, stało koło jakiego produktu na promocji i kolagen w nazwie przykuł moją uwagę, a jak zobaczyłam cenę to w ogóle się nie zastanawiałam.

10ml starczyło mi na 1,5 miesiąca dość regularnego stosowania średnio 4 razy na tydzień, głównie na noc, choć zdarzyło mi się nałożyć je na dzień pod krem. 1 doza to po prostu wyciśnięcie zawartości pipetki na dłoń. to wystarcza na twarz i muśnięcie szyi. oprócz stosowania na noc po przemyciu twarzy tonikiem i przed nałożeniem kremu, nakładałam je także pod maseczkę.

ogólnie rzecz biorąc jest to produkt raczej do cery młodej, niewymagającej, bez większych problemów. przy regularnym stosowaniu koloryt cery się poprawia, oznaki zmęczenia i drobne zmarszczki są mniej widoczne. nie zauważyłam, by samo z siebie (bez zastosowania np. kremu) nawilżało jakoś szczególnie, ale z pewnością nie doprowadzi do przesuszenia. nie zapycha (a moja cera ma do tego skłonności), nie podrażnia. zostawia na skórze niezbyt przyjemny film.

konsystencja kremowa, a zapach niedrażniący, choć wyczuwalny.

niedawno zaczęłam drugie opakowanie. nie jest to moim zdaniem niesamowity kosmetyk, ale służy mi dobrze jako uzupełnienie pielgnacji twarzy, a przy tym jest mega tani jak na serum, więc planuję go stosować dopóki nie znajdę czegoś lepszego.

Używam tego produktu od: ok.2 miesięcy
Ilość zużytych opakowań: 1 x 10ml zużyte, 1 x 10ml w trakcie

świetny

Serum zakupiłam w cenie 12 zł w Outlecie Kosmetycznym.
W pewnym wieku takie słowa jak kolagen przyciągają jak magnes wiec nie zastanawiając się zbyt długo wrzuciłam kosmetyk do koszyka.
Serum ma pojemność 10 ml, ja używałam go tylko na noc i starczył mi na miesiąc regularnego używania, moim zdaniem jest więc wydajne jak na tą pojemność. Zaznaczam, że ja używałam go codziennie.
Szklane opakowanie z pipetką ładnie prezentuje się na półce łazienkowej.
Ma mlecznobiały kolor, bardzo delikatny zapach i fajną konsystencję, na szczęście dla mnie nie jest ona żelowa bo takich nie znosze, jest raczej żelowo- kremowa.
Samo serum szybko się wchłania zostawiając cieniutką warstewkę kosmetyku na skórze (czuć go na skórze kiedy dotknę ręką swojej buzi).
Dobrze nawilża i wygładza skóre, na pewno tez nie powoduje zapychania porów.
Ciężko mi powiedzieć czy likwiduje oznaki zmęczenia ponieważ stosuję pielęgnację wieloetapową, więc to serum jest tylko jednym z wielu produktów, które nakładam na twarz wieczorem.
Obecnie jest to jeden z moich ulubionych produktów tego typu, nie dałam maksymalnej ilości gwiazdek tylko dlatego, że nadal szukam mojego KWC, ale to serum jest bardzo blisko i z pewnością kupię go jeszcze nie raz.
Ilość zużytych opakowań: jedno całe