Pierre Rene, Advanced Lift (Podkład liftingujący)

Pierre Rene, Advanced Lift (Podkład liftingujący)

Podkład liftingujący dający efekt odmłodzenia skóry. Maskuje drobne niedoskonałości, łatwo się aplikuje i szybko wchłania. Formuła zawiera składnik Phytosqualane wzmacniający barierę ochronną, ekstrakty roślinne pełniące funkcję `naturalnego botoksu` oraz witaminy A, E i PP. Skład zawiera filtr SPF 15 chroniący naskórek przed promieniami słonecznym. Produkt testowany dermatologicznie. Nie zawiera parabenów. Posiada delikatną kompozycję zapachową. Opakowanie zostało wyposażone w dozownik z pompką.

liftingujące, kryjące, ochronne
z pompką
Filtry
SPF 15 – 30

Nie dla mnie

Podkład kupiłam za niewielkie pieniądze. W porównaniu do innych produktów z tej kategorii ten wypada korzystnie cenowo. Dostałam go w Drogerii Natura, ale widziałam, że jest też dostępny w drogeriach internetowych. Wybrałam odcień najjaśniejszy, który jest jasny i ma żółte tony, ale niestety u mnie znacznie ciemnieje. Czytałam sporo opinii, że najjaśniejszy kolor jest super, ale zawiodłam się po całej linii, a szkoda, bo zapowiadało się fajnie.
Konsystencja produktu jest rzadka, kremowa. Kosmetyk ma ładny zapach. Opakowanie ma pompkę, która wydobywa w higieniczny sposób odpowiednią dozę podkładu. Co do aplikacji to przebiega bardzo sprawnie. Dobrze nakłada się go i gąbeczką i pędzlem. Produkt nadaje twarzy rozświetlone wykończenie. Pozostawia lekko lepką powłokę, która znika po przypudrowaniu.
Krycie podkładu określiłabym jako średnie. Nie poradzi sobie z niedoskonałościami. Trzeba ratować się korektorem, bo jest to leciutki produkt. W sam raz na letnie dni, gdy chcemy mieć na buzi coś lekkiego, co wyrówna koloryt cery. Jeśli chodzi o trwałość to jest w moim odczuciu słaba. Produkt szybko się ściera, a twarz bardzo się błyszczy mimo przypudrowania już po niedługim czasie od aplikacji.
Generalnie jestem niezadowolona z trwałości i przede wszystkim odcienia, który mocno oksyduje. Reszta jest ok. Zwłaszcza, że podkład kosztuje niewiele. Z uwagi na te dwa zarzuty nie zdecyduję się na ponowny zakup.

Advanced LIft

Opakowanie zdecydowanie jedne z najlepszych jakie widziałam - nic się nie zdziera, nie psuje. Wydajność produktu na pewno na plus. Sama konsystencja fajna, rzadka. Przechodząc do efektu jaki tworzy: krycie słabe, jednak da się je stopniować,(dla mnie wystarczające) efekt wypoczętej, nawilżonej skóry, kolor champagne cudowny- żółty. No byłby to mój idealny podkład gdyby nie jego TRWAłOŚĆ, a raczej jej brak. Po 2 godzinach prawie nic już nie zostaje na twarzy, przy mocnym przypudrowaniu wytrzyma troszkę więcej, ale tylko na dobrej cerze, przy dobrych warunkach.

Jeden z ulubionych

Bardzo lubię ten podkład. Myślę ,że jest do takiej skóry jak moja w stronę suchej , ale wrażliwa i no niestety dojrzała bo w sumie po 40 -tce:) Podkład jest w estetycznej butelce z dozownikiem. Podkład daje takie łądne ..lekko świetliste wykończenie, satynowe. Krycie raczej średnie , ale ja dużego nie potrzebuję. Mam wrażenie ,że on doskonale nawilża buzie, nie czujęgo , nie czuję żadnego sciągniećia w ciągu dnia na twarzy, a z innymi podkładami to się zdarzało no z Revlon Colorstay , czy z catrice HD coverage. Może sięnie nadawać do cery tłustej albo wymagającej dużego krycia, z uwagi na fakt ,że to ona daje takie jakby"mokre" wykończenie.Kolor mam taki chłodny , lekki beż .Teraz zauważyłam,że na butelce nie widzę oznaczenia koloru...:( Nie iwme może był tylko na kartonie...po prostu nie pamiętam, ale jeśli nie ma go na butelce to mogliby to zmienić bo dobrze by było pamietać jaki kolor się kupiło:) . Kupiłam go w promocji -40% w Naturze wieć naprawdę w super cenie i polecam :) Utrzymuje się ładnie u mnie cały dzień , ale tak jak nadmieniam moja cera dojrzała w kierunku suchej .

Rewelacyjny!

Jest to jeden z lepszych podkładów, jakie dane mi było przetestować!
Myślę, że blisko mu do ideału.
Przy nakładaniu dało się już odczuć jego wyjątkowość, ponieważ skóra wyglądała na nawilżoną, rozświetloną. Delikatnie oksydował, ale bardzo nieznacznie, może o pół tonu. Jednak pięknie wtopił mi się w skórę. Ściągnęłam go delikatnie na szyję i wszystko wyglądało perfekcyjnie.
Samo rozprowadzenie kosmetyku było bardzo łatwe. Tak pięknie i jednolicie nanosi się na twarz, że doklepanie gąbką było praktycznie zbędne i zrobiłam to jedynie z przyzwyczajenia.
Po przypudrowaniu skóra wyglądała na zdrową. Nakładanie pozostałych kosmetyków przebiegało bez problemu.
Gdy podkład osiadł już na skórze i zaczął pracować z sebum, wydawał mi się jeszcze ładniejszy. Twarz wyglądała na promienną. Żadnego mocnego świecenia-tylko piękny blask.
Przez cały dzień blask (nie błyszczenie-BLASK) trwał, a produkt nigdzie nie wędrował, nie zbierał się w zmarszczkach, nie ścierał.
Jest po prostu genialny. Nie przesusza, nie ściąga, nie podrażnia - jest bardzo KOMFORTOWY!
Cena jego jest rewelacyjna - nic tylko kupować.
Polecam!

Miłe zaskoczenie

Kupiłam go właściwie przez przypadek, tylko dlatego, że zabrakło Skin Balance. Pilnie potrzebowałam podkładu, więc dobrałam odcień i kupiłam. Dopiero w domu zobaczyłam, że ma też efekt liftingujący, więc trochę się przestraszyłam, że zostawi moją skórę nienaturalnie napiętą, jak to robiły niektóre kremy czy podkłady, jednak tak się nie stało. Może nie jest to podkład idealny, bo jeśli chodzi o trwałość czy krycie, to pozostawia sporo do życzenia. Co prawda nie potrzebuję bardzo dużego krycia na codzień, więc to nie stanowiło dużego problemu, co innego przy wieczorowym, mocniejszym makijażu. Bardzo długo był moim ulubieńcem, przede wszystkim dlatego, że pozostawia naturalne wykończenie, ma żółte tony i jest lekki. Moja skóra polubiła się z nim nawet bardziej niż ze Skin Balance, czego się nie spodziewałam. Na pewno niedługo do niego wrócę.

Nie kupię więcej

Podkład ma ładne opakowanie, lekką formułę, dobrze się rozprowadza i przyjemnie pachnie.
Niestety jako podkład nie sprawdza się. Nie tylko pozostawia mokry film, ale też nie wtapia się w skórę, jest nietrwały i ściera się bardzo szybko. Największym jednak minusem dla mnie dyskwalifikującym jest bardzo słabe krycie.
Nie kupię ponownie

Nie dla cery mieszanej

Kupiłam ten podkład ze względu na kolor (najjaśniejszy). Mam cerę mieszaną i niestety puder nie przypadł mi do gustu. Używałam już kosmetyki o takiej konsystencji i zazwyczaj się sprawdzały. Advanced lift nie chciał się wchłaniać, pozostawiał tłustą, lepką warstwę, która dawała uczucie obciążenia. Podkład trzeba było solidnie przypudrować, aby buzia się nie świeciła (ale skutkowało to efektem maski). Kolejną wadą była słaba trwałość-po lekkim przetarciu znikał z twarzy. Po zmyciu podkładu cera była poszarzała i zmęczona. Na dłuższą metę bardzo obciążał skórę. Podkład mógłby się sprawdzić jedynie u osób z bardzo suchą skórą.

świetny

Jestem bladziakiem, więc gama kolorystyczna jest dla mnie idealna. Długo szukałam podkładu, który moja skóra zaakceptuje w pełni, nie wznosząc buntu w postaci wyprysków i zaczerwienień - i oto on :)
Nie tworzy efektu maski, jest bardzo wydajny i nie ciemnieje na skórze.

Porządny

Tak, podkład porządny i aktualnie mój ulubiony ale mam problem z tym że uwydatnia suche skórki ii... gama kolorystyczna jest uboga, więc dla BARDZO bladych osób, które chcą spróbować ten podkład bez bazy się nie obejdzie.

Chwalę sobie ten podkład

Podoba mi sie uzyskany efekt- nie robi maski na twarzy, kolor jest bardzo przyjemny i dopasowany do mojej bardzo jasnej cery, bardzo ladnie się go nakłada i do tego bardzo przyjemnie pachnie. Cenowo wypada całkiem dobrze, ja go kupiłam na jakiejś promocji i nie żałuję. Aplikator jest olbrzymim plusem.
W składzie doczytać sie też mozna, iż nie zawiera parabenów, co jest kolejnym plusem. Polecam każdemu, kto lubi naturalny efekt na twarzy i nie ma większych problemów skórnych.

Nie jest zły

Bardzo lubię kosmetyki z Pierre Rene, więc po Skin Balance przyszedł czas na wypróbowanie Advanced Lift. Zaraz po nałożeniu byłam okropnie rozczarowana, nie wyglądało to najlepiej, ale dałam mu chwilę na "rozgoszczenie się" na twarzy i rzeczywiście poprawiło to sytuację. Wielki plus za jasne odcienie, które nie ciemnieją i nie są różowe. Nie jest to podkład matowy, ale też przy mojej tłustej cerze nie świeci się jakoś mocno. Problemem jest trwałość - ściera się dość szybko, po jakiś 4 godzinach. Krycie raczej lekkie, góra średnie. Za pełną cenę bym nie kupiła, ale już za 15-18zł jak najbardziej.

Baardzo średni.

Kupiłam go po przecenie w styczniu, zapłaciłam za niego 15zł, przecena 50% bardzo mnie zachęciła, tym bardziej że jestem bladziochem.
Trwałość ? utrzymuje się krótko, około 4 godziny, później sie ściera, nic z niego nie zostaje.Niemalże w ogóle nie kryje.
Jeżeli chodzi o jego zapach, to jest koszmarny, serio. Pachnie jak stary kosmetyk. Co do opakowania, firma pierre rene robi je świetne, ale to go nie ratuje. Wydajność ? wystarczył mi od końca stycznia do... prawie teraz, zostało mi go jeszcze troszkę, ale wyciskam na chama. Czyli wytrwał 5 miesięcy bez częstego nakładania. Ogólnie ? Jest jak zwykły krem BB, taki średniak, nie zapłaciłabym za niego 30zł, dlatego cieszę się że kupiłam go po taniemu. Nie mogę powiedzieć że jest koszmarny, ale nie jest zbyt dobry.