Extreme Definition (Tusz wydłużający z grzebykiem)

Extreme Definition (Tusz wydłużający z grzebykiem)

Zgłaszająca osoba: Zabcia~

Tusz z innowacyjnym aplikatorem w formie grzebyka. Ekstremalnie rozdziela i wydłuża każdą rzęsę. Dostosowana do aplikatora żelowo-kremowa konsystencja tuszu sprawia, że rozprowadza się on równomiernie, nie kruszy się ani nie rozmazuje i jest naprawdę trwały. Produkt został przetestowny oftalmologicznie, czyli mogą go używać osoby o wrażliwych oczach i noszące soczewki kontaktowe. Dostępny w kolorze czarnym i brązowym.

Cena: 30,90 zł

ukochany tusz

Uwielbiam go! Niestety, jak widać nie cieszył się popularnością i mi go wycofali ):

Mam rzęsy cieniutkie, jasne, ale podatne na "modelowanie", może dlatego tak sprawdza się na nich grzebyczek.

Po jednym malowaniu rzęsy są delikatnie podkreślone, jednak nadany jest im pożądany kształt, więc kolejna warstwa fantastycznie je pogrubia i uzyskuję efekt teatralnych, idealnie rozdzielonych rzęs.

Dawno go nie miałam, więc nie pamiętam dokładnie na ile mi wystarczał, jednak właśnie dorwałam go na allegro i sobie będę przypominać (:

Używam tego produktu od: nie miałam go z 5 lat, jednak wcześniej bez przerwy przez parę lat
Ilość zużytych opakowań: mnóstwo

Ulubiony :)

Mam wersję brązową. w zasadzie to brązowo-szarą. Ten kolor jest wprost idealny dla blondynki! Daje bardzo naturalny efekt :)
Sporo czasu zajęło mi opanowanie grzebyka, ale było warto.
Tusz jest trwały, nie odbija się pod okiem, nie osypuje.
Mój ma już 3 miesiące i nie wysechł (ale maluję się rzadko).
dobrze znosi wysokie temperatury przechowywania.
Efekt malowania jest bardzo naturalny, przy dwóch warstwach-prawie dramatyczny, a 3 to za dużo ;)
Polecam dziewczynom lubiącym "nude look"!

Tragedia

Myślałam, że jeśli jest to tusz z grzebykiem to nie będzie problemu posklejanych rzęs. Niestety, przeliczyłam się, tusz skleja rzęsy niemiłosiernie. Trzeba się trochę namęczyć, żeby go ładnie nałożyć. Poza tym, jak na tusz wydłużający to nie spełnia on swojego zadania.

Po tej porażce stwierdziłam, że już nigdy więcej nie kupię tuszu z grzebykiem, wolę zwykłe szczoteczki.

Używam tego produktu od: rok temu

Niewidoczna kreska na powiece

Koszmarny bubel!

Szkoda mi i jednej gwiazdki na coś takiego!
Kupiłam ten tusz dawno temu, ale tragiczne wrażenie jakie na mnie zrobił zostawi go chyba na zawsze w mojej pamięci! Miałam dziesiątki jak nie setki tuszów do rzęs ale ta tragedia nie ma prawa się nim nazywać!
Co to w ogóle jest? Można się namachać do bólu a jedyny efekt jest taki, ze zapaćkamy skórę, bo na rzęsach nie ma żadnego, dosłownie najmniejszego śladu! Wyglądają jak sklejone wodą, ale nawet nie są czarne!
Z hukiem wylądował w koszu i już nigdy więcej! Nie nabierajcie się na to dziewczyny, tylko się zawiedziecie!
Brrr

Używam tego produktu od:na szczęście już nie
Ilość zużytych opakowań:jedno spróbowane i poddane utylizacji ;)

badziewie

najgorsze badziewie jakie miałam wogóle nie zasługuje na miano tuszu moze z inną szczoteczka było by oka ale nie z takim dzidoskim grzebykiem mimo iż malowałam nim 6 razy jedna powieke to żadnego efektu nie unosi inie pogrubi rzes

Używam tego produktu od:łohohohohohoh

Okropny

Najgorszy tusz, jaki kiedykolwiek miałam. W ogóle nie rozczesuje rzęs, bo pomiędzy ząbkami tego grzebyczka zbiera się zbyt duża ilość tuszu. Trzeba by go było czyścić po każdym użyciu, żeby jako tako rozczesał rzęsy.

Używam tego produktu od:2007r.

badziewie!!!

kupiłam, użyłam i mało mnie, za przeproszeniem, szlag nie trafił!!! skleja rzęsy i osypuje się:( po godzinie miałam całe policzki czarne:( brrrr! ohyda! rimmel się nie popisał:( a szkoda:(

Używam tego produktu od: dwa lata temu
Ilość zużytych opakowań: pierwsze i ostatnie!!!

nie i już

zapewnienia producenta absolutnie mijają się z rzeczywistością !
tusz kupiłam jakiś rok temu i używałam kilka razy z nadzieją, że coś sie jednak zmieni.... i prawdą jest, że nadzieja matką głupich :) :)
grzebyk nie spełnia swojej funkcji: nabiera sie na niego zdecydowanie za dużo tuszu, przez co strasznie skleja rzęsy, o wydłużeniu nie ma mowy
trzeba sie nie lada nagimnastykować malując nim oczy, bo bardzo łatwo sie "upaćkać", gdzie tylko sie da
miałam też wrażenie, że bardzo powoli wysycha na rzęsach,

Okropny!

Zdecydowanie nie polecam! Tusz, który miał nie sklejać i oddzielać działa zupełnie odwrotnie, zawiódł mnie! Jestem wierna tuszom Rimmela od kilku lat, więc kupiłam go bez próbowania. Niestety, zupełnie nie zdaje egzaminu!

Używam tego produktu od:kupiłam go w czerwcu
Ilość zużytych opakowań:użyłam kilka razy, nigdy więcej!

Oh no.....

NIe dla mnie ten tusz. Za mocny-zostawia pelno tuszu na rzesach i badz tu madry co z nim zrobic.Ogólnie zawiodlam sie....

Używam tego kosmetyku od/ ilość zużytych opakowań: ...1
Recenzja: ...Poza tym nietrwały. Jedyne co mozna zaliczyc pozytywnie to klor_czarny jest naprawde czarny

Hmmmph

Lubie firme Rimmel. Kupilam wersje wodoodporna tego tuszu i... ... troche sie zawiodlam :( Na poczatku sklejal rzesy :( ale potem nauczylam sie nim malowac i bylo ok :) ale sklejal dlatego, ze grzebyk nabieral zbyt wiele tuszu :) Dawal ladny efekt, ale ja jednak wrocilam do tuszy ze szczoteczka :)

Na wieczor

Tusz troszke sie osypuje, skleja rzesy, bardzo pogrubia, wystarcza trzy ruchy aby osiagnac teatralny efekt-co dla pewnych dziewczyn napewno moze byc zaleta. Uzywam go od czasu do czasu gdy zalezy mi na maksymalnie, wrecz nienaturalnie pogrubionych i wydluzonych rzesach. Gdyby nie to ze minimalnie sie kruszy, jak dla mnie znalazl by sie na stale w liscie zakupow. Jedynym trwalym nie osypujacym sie tuszem jest 2000 kcal.