Polecamy: Zostań Twarzą Kinder Bueno 3 DNI DO BIELI

Pervoe Reshenie, Zioła i Plony Agafii, Naturalne syberyjskie mydło ziołowe do kąpieli `Czarne mydło Agafii`

Naturalne syberyjskie mydło o wyjątkowych właściwościach pielęgnacyjnych . Po dwóch latach badań, opierając się na wieloletnich doświadczeniach i tradycjach mieszkańców Syberii, kosmetolodzy rosyjskiej firmy wybrali 37 syberyjskich roślin, z których wyciągi, ekstrakty i tłoczone na zimno oleje stanowią aktywne składniki tego unikalnego mydła. Na bazie naturalnych składników stworzyli idealną formułę pielęgnacji ciała i włosów. Wyciągi z roślin syberyjskich nadają mydłu niepowtarzalny zapach. Mydło nie zawiera sztucznych barwników i składników zapachowych. Zawartość naturalnych składników pieniących przydaje mu delikatności. Ma postać żelu. Jest bardzo wydajne. Polecane osobom z problemami skórnymi: łojotok, egzemy, łuszczyca. Można go stosować jako żel pod prysznic i jako szampon do włosów.
Składniki aktywne:
- Uczep trójlistny (Bidens Tripartita) wykazuje działanie przeciwzapalne i gojące.
- Krwawnik pospolity (Achillea Millefolium) przeznaczony do pielęgnacji skóry wrażliwej
- Pokrzywa zwyczajna (Urtica Dioica) rekordzista w zawartości witamin korzystnych dla włosów i skóry.
- Rumianek pospolity (Chamomilla Recutita) oczyszcza, zmiękcza i relaksuje skórę.
- Szałwia (Salvia Officinalis) wpływa na skórę tonizująco, napina ją, zmniejsza wypadanie włosów.
- Glistnik jaskółcze ziele (Chelidonium Majus) ma działanie przeciwzapalne, łagodzi podrażnienia.
- Melisa (Melissa Officinalis) - intensywnie odżywia i tonizuje skórę, nadając jej zdrowy wygląd.
- Miodunka plamista (Pulmonaria Officinalis) wzmacnia cebulki włosowe.
- Żywica sosnowa (Pinus Silvestris) ma działanie antyseptyczne, łagodzące, witaminizujące i wzmacniające skórę głowy i włosy.
- Mącznica lekarska (Arctostaphylos Uva-Ursi) znakomity naturalny antyseptyk.
Krzyżownica syberyjska- (Polygala Sibirica) sprawia że struktura włosa staje się jednorodna.
- Oman wielki (Inula Helenium) oczyszcza pory, lekko wybiela i wygładza skórę.
- Olsza czarna - pączki (Alnus Glutinosa Cone) normalizują pracę gruczołów łojowych, powstrzymują wypadanie włosów, przeciwdziałają pojawieniu się łupieżu.
- Różeniec górski (Rhodiola Rosea) wygładza skórę, oczyszcza ją i dezynfekuje.
- Mech dębowy (Evernia Prunastri) ma działanie antybakteryjne, przeciwzapalne. Nadaje mydłu przyjemny zapach.
- Brodaczka (Usnea Barbata) naturalny antybiotyk.
- Świerk syberyjski (Picea Siberica) wzmacnia włosy, przydając im zdrowego blasku.
- Szczodrak krokoszowaty(Rhaponticum Carthamoides) przywraca włosom życiową siłę.
- Prawoślaz lekarski (Altaea Officinalis) usuwa stany zapalne, naturalny antyseptyk.
- Mydlnica (Saponaria Alba, Saponaria Rubra Officinalis,) zawierają naturalne saponiny, środki pieniące, które miękko i delikatnie oczyszczają skórę i włosy.
- Lukrecja (Glycyrrhiza Glabra) delikatny środek pieniący, oczyszczający skórę.
- Olej cedrowy (Cedrus Deodara) usuwa podrażnienia skóry, szybko je goi, wzmacnia włosy, przeciwdziała ich wypadaniu.
- Olej sojowy i lniany (Davurica Soybean, Linum Usitassimum) dzięki wysokiej zawartości witaminy E działa regenerująco na komórki skóry i włosów.
- Olej z rokitnika ałtajskiego (Hippophae Rhamnoides Altaica) ma działanie gojące, odżywcze, odmładzające.
- Olej pichtowy (Abies Siberica) wygładza, odmładza, dezynfekuje.
- Olej z szarłatu zwisłego (Amaranthus Caudatus) ma działanie odmładzające, wygładza skórę.
- Olej z łopianu (Arcticum Lappa) odżywia i wzmacnia cebulki włosowe, przeciwdziała wypadaniu włosów, obniża ryzyko pojawienia się łupieżu.
- Olej z dzikiej róży (Rosa Canina) odbudowuje komórki, odżywia, napina skórę, powodując, że jest bardziej sprężysta.
- Olej z jałowca pospolitego (Juniperus Communis) naturalny antyseptyk, odżywia i nawilża skórę. Nadaje mydłu delikatny aromat.
- Dziegieć (Tar) tradycyjny ludowy środek przeciwłupieżowy.
- Ałtajski wosk mineralny (Ozocerite) chroni skórę i włosy przed wysuszeniem i wpływem zanieczyszczeń zewnętrznych.
- Włóknouszek ukośny (Czaga brzozowa) (Inonotus Obliquus) łagodzi podrażnienia skóry, ma działanie antybakteryjne.
- Modrzew syberyjski (Larix Sibirica) wyciąg posiadający właściwości lekko wybielające.
- Olej kamienny (Petrolium Distillates) wygładza skórę, posiada działanie antyseptyczne.

zapachowa
mydła
oczyszczające
w słoiku
>250ml

Sztuczny mydlany zapach

Niestety, pomimo naturalnych ekstraktów z roślin, mydło ma syntetyczny mydlany zapach, którego nie lubię, więc dopóki zapach nie zostanie zmieniony np. na ziołowy, to go nie kupię.

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1604596].usefull || 0 }}% pomocna.

Znalazłam w środku listek drzewa :)

plusy:
+ ładny ziołowy zapach
+ dobrze oczyszcza
+ nieznacznie wydłuża świeżość włosów
+ świetnie się pieni
+ wielofunkcyjne

minusy:
- trudno się rozprowadza

inne cechy, których nie biorę pod uwagę przy ocenie:
- za wysoka cena
- słaba dostępność
- kiepska wydajność

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1571621].usefull || 0 }}% pomocna.

NAJLEPSZE

Nie ma słów, jakie mogłyby wyrazić moją miłość do tego mydła! Jestem włosomaniakiem od dwóch lat i nigdy nie spotkałem tak perfekcyjnego kosmetyku.

Używam go do włosów - idealnie je oczyszcza, nawilża i odżywia. Są miękkie, lśniące, lejące - cud!

Jest mega wydajne, używam go od ponad miesiąca i zużyłem chyba mniej niż 1/4, więc cena nie ma tutaj żadnego znaczenia.

Każda włosomaniaczka/włosomaniak powinien je przetestować. Absolutny hit, nie sądzę, żebym kiedykolwiek znalazł coś lepszego do mycia włosów.

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1528581].usefull || 0 }}% pomocna.
Gala KWC 2017

Uwielbiam

Mydła używam już ponad rok i jestem bardzo zadowolona. Zapach ma ziołowy, tak jak obiecuje opakowanie. Mydło ma formę gęstej galaretki, w której możemy znaleźć liście, na dowód tego jak bardzo ziołowy i naturalny jest ten produkt. Po pierwszym użyciu włosy miałam twarde i plączące się, ale wytrwale używałam i jestem bardzo zadowolona, zmniejszył mi się problem z przetłuszczającą się skóra głowy.

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1508416].usefull || 0 }}% pomocna.

Absolutnie zbawienny dla skóry

Pomimo że pod prysznicem mam cały zapas kosmetyków, różnych wersji żelów pod prysznic, do twarzy itd, to mydło jest moim absolutnym hitem. Tak neutralnego kosmetyku do mycia jeszcze nie miałam - jestem skłonna przyznać mu nawet leciutką przewagę nad moim ulubionym mydłem oliwkowym z Ziaji.
Stosuję po każdym peelingu, maseczkach mocno oczyszczających, kiedy skóra jest podrażniona i wysuszona, po basenie albo kiedy wiem że nie będę miała czasu na smarowania balsamem. Jeden z niewielu kosmetyków do mycia, który lekko nawilża i koi skórę, radzi sobie z kapryśną cerą i przy okazji genialnie potrafi zmyć wszystko - od resztek makijażu po pozostałości mocnych maseczek które często lubią się przykleić do włosów na linii czoła. Zbawienne na tłusty skalp na głowie, plecy z trądzikiem. Stosuję już od kilku miesięcy, niewielka ilość starcza na całe ciało. Ma fajny, delikatny zapach, który delikatnie pozostaje na ciele - świetnie odświeża i już widzę, jak będzie się nadawał na lato, zmywając z ciała grube warstwy tłustych filtrów.
W zapasach mam jeszcze białą wersję, ciekawe czy okaże się równie dobra.
Warty każdej ceny, a jednak i tak sporo tańszy od hipoalergicznych cudów z apteki.

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1506926].usefull || 0 }}% pomocna.

Warto spróbować DO WŁOSÓW

Na opakowaniu które mam napisane jest, że to CZARNE mydło syberyjskie z ziołami itd. Kupiłam je w zastępstwie dla tradycyjnego savon noir.

+mydło świetnie się pieni
+jest bardzo wydajne
+delikatnie złuszcza naskórek (delikatniej niż savon noir) jednocześnie skóra wydaje mi się bardziej miękka, nawilżona, odżywiona
+zapach ziołowy, nie nachalny
+cena w sostunku do ilości i jakości zdecydowanie na plus

Polecam wypróbować do włosów! Nigdy nie stosowałam takich rzeczy na swoje włosy, ale ostatnio jakoś tak swędziała mnie skóra głowy chyba od nadmiaru różnych specyfików do stylizacji i myślałam o jakimś peelingu do skóry głowy ale najpierw postanowiłam wypróbować to mydło. w tym wypadku PRZESZŁO MOJE NAJŚMIEJSZE OCZEKIWANIA. Włosy były super domyte, fakt że nieco się splątały ale wystarczyło nałożyć odżywkę jak zwykle. CUDOWNIE MIĘKKIE, LEKKIE, ŁADNIE SIĘ UKŁADAŁY, ODBITE OD SKÓRY GŁOWY i DUŻO DŁUŻEJ ŚWIERZE!

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1500721].usefull || 0 }}% pomocna.

LUBIĘ

Mydełko stosuję zarówno do mycia ciała jak i włosów. W obu przypadkach bardzo dobrze się sprawuje. Ładnie pachnie, jest mega wydajny. Konsystencja taka mazista ale mi nie przeszkadza, nauczyłam się go "aplikować" na gąbkę. Bardzo dobrze się pieni co sprawia że jest wydajne. Jako szampon odżywia włosy zniszczone i sprawia że przestają się puszyć.

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1478436].usefull || 0 }}% pomocna.

świetny wielofunkcyjny produkt

To mydło ma jak dla mnie same plusy: zapach (ziołowy), wydajność, konsystencja, pojemność produktu, cena (25 zł, dostępne w Tesco). Idealne w podróż - można przełożyć trochę mydła do pojemniczka i używać do twarzy, ciała, jako szampon do włosów. Hit:).

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1470542].usefull || 0 }}% pomocna.

Hit

Skuszona dużym szumem wokół tego mydła, zamówiłam. Przyznam, że cena trochę początkowo odstraszała.
Pierwsze wrażenie? Zabawna konsystencja, jakiej jeszcze nie spotkałam. Co z tym zrobić? :D I jeszcze listek brzozy w środku.
Po kilku użyciach opanowałam technikę i jest ulubieńcem.
Używam go jako szampon, raz na kilka myć jako dobre oczyszczanie. Tak sprawdza się najlepiej. Świetnie się pieni, oczyszcza, włosy są po nim puszyste, odbite od nasady, sypkie.
Duże opakowanie, a więc starcza na dłuuugo.

+opakowanie (wizualnie i funkcjonalnie)
+pojemność
+konsystencja (może nie od razu, ale potem ją bardzo polubiłam)
+pienienie się
+oczyszczenie
+brak podrażnień, przesuszeń, obciążęnia

+/- dostępność (tylko online)
+/- cena (chociaż warto jak najbardziej)

Myślę, że to must have włosomaniaczek :D
PS. Użyte zaledwie kilka razy w roli mydła/do kąpieli - działa ok, choć nie wiem jak na dłuższą metę. Pozostawiam je do włosów, bo tam mi służy.

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1450747].usefull || 0 }}% pomocna.

Mój KWC 2016 roku !!!

Dla mnie to CUDO, św. Graal i co tam jeszcze. Uratował mi skalp po wielomiesięcznej walce różnymi specyfikami sklepowymi, aptecznymi, lekami etc. Zmagałam się z ŁZS-em, skalp był wiecznie zaczerwieniony z bolącymi i swędzącymi krostami. Przez to i jeszcze schorzenia immunologiczne włosy leciały na potęgę.
Długo się wachałam, bo wiem, że moje włosy nie lubią zbyt dużej ilości zielska. Są po tem szorstkie i trudno je rozczesać. Postanowiłam jednak spóbować i była to miłość od pierwszego użycia. Za pierwszym razem nabrałm zbyt dużą ilość produktu wytwarzając MEGA wielką, gęstą pianę. Naprawdę wystarczy minimalna wielkość rozmiaru landrynki/groszka by dobrze umyć i spienić ten szampon. Konsystencja może z początku wydawać się kłopotliwa, bo jest to ciągnąca się ciemno-zielona maź. Łatwo upuścić z palców mydło. Trzeba nabrać wprawy. Produkt już po 2 użyciach (dosłownie) wyeliminował wszystkie zmiany skórne na głowie. Nie spodziewałam się tego.
W dodatku jest wszechstronny, można nim myć głowę, twarz, ciało. Na wyjazd wystarczy przełożyć niewielką ilość do mniejszego pojemniczka i mamy produkt do wszystkiego. Jest przy tym mega wydajny. Używam go od chyba 4 m-cy i ubyła może 1/4 opk.
Dla mnie to CUD, z którym nie zamierzam się rozstawać.
Włosy przestały już tak lecieć, są w dobrej kondycji, choć ja zawsze używam odżywki/maski, gdyż po samym mydle są lekkie jak piórka i muszę dociążyć końcówki.
No i na koniec zapach. Myślałam, że będzie typowym trawiastym zielskiem a tu niesamowita niespodzianka. To lekko kwiatowy z nutą konwalii zapach. Błogość!
Cena nie jest zbyt niska, ale biorąc pod uwagę jego niesamowitą wydajność to bardzo się opłaca. Wielokrotnie widziałam w promocjach już za ok. 24-26 zł. więc warto się rozglądać.

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1439616].usefull || 0 }}% pomocna.