Bania Agafii, Muszkatołowe masło do ciała odżywcze

Bania Agafii, Muszkatołowe masło do ciała odżywcze

Sprawdź ceny produktu

Muszkatołowe masło do ciała odżywia i regeneruje suchą i zmęczoną skórę. Oleje uzupełniają niedobór odżywczych substancji, normalizują procesy przemiany materii, dzięki czemu skóra staje się miękka, gładka i zadbana.
Białe olej muszkatołowy - stymuluje procesy odnowy komórek skóry.
Olej z dzikiej róży - nawilża i tonizuje, podnosi elastyczność i zrównuje kolor skóry.
Olej z kiełków pszenicy - tonizuje i zmiękcza skórę.
Goździk kropkowany - posiada właściwości oczyszczające i przeciwzapalne.

balsamy
>250ml
Skóra
sucha

Lubię i polecam

Spośród produktów z serii Receptury Agafii uwielbiam masła do ciała i balsamy. Opisywany produkt idealnie nadaje się do całego ciała jak również jako krem do rąk czy stóp. Ja używam go do całego ciała bo bardzo podoba mi się jego zapach, który dość długo po aplikacji utrzymuje się na skórze. Aplikacja produktu jest komfortowa i łatwa, jest to gęsty krem o zbitej konsystencji i aksamitnej formule. Gładko się rozprowadza i szybko wnika w skórę. Jego działanie jest bardzo pozytywne, skóra jest dobrze nawilżona, odżywiona i gładka. Produkt nie wywołuje uczulenia ani podrażnienia wręcz przeciwnie koi miejsca, które wykazują nadwrażliwość. To pewnie przez składniki aktywne na bazie ziół. Polecam spróbować.

Świetnie sobie radzi :)

Masło do ciała od Babuszki Agafii to naprawdę dobry kosmetyk. Jestem posiadaczką skrajnie suchej skóry (zwłaszcza rąk i nóg), więc do produktów tego typu podchodzę raczej twardo i bardzo wymagająco. Babuszka przepełniona jest różnego rodzaju bogatymi olejkami, dlatego też fajnie nawilża, odżywia skórę. Jeżeli chodzi o konsystencję, to nie jest ona typowo "masłowa", ciężka, a raczej określiłabym ją jako lekko galaretowatą. W niczym to jednak nie przeszkadza, a wręcz odwrotnie. Produkt świetnie się rozprowadza po ciele - nic się nie lepi, nic nie jest tłuste, bardzo szybko się wchłania. Uwielbiam używać masełka po lekkim jego schłodzeniu , ponieważ wtedy czuję się jeszcze bardziej zrelaksowana (polecam ten trik szczególnie latem). Kolejnym pozytywem jest w tym przypadku zapach - w mojej opinii naprawdę obłędny. Co tu dużo pisać - masło od Babuszki Agafii to produkt, do którego zawsze będę chętnie wracać ;).

hit hit

Masło ma delikatny zielony kolor i lekką konsystencję, pachnie goździkami ale nie zbyt intensywnie. Masło jest gęste, szybko wchłania się w skórę pozostawiając ją nawilżoną, miękką i pięknie pachnącą. Opakowanie jest bardzo wydajne. Uczucie nawilżenia jest długotrwałe. Widać natychmiastową poprawę skóry po użyciu. Krem nie zostawia żadnych tłustych filtrów na skórze ani lepkich.

Kocham za wszystko.

Używam tego masła po umyciu płynem firmy Hipp, Babysanft. Smaruje nim ciało jeszcze lekko wilgotne, ale nie mokre- dzięki temu świetnie się wchłania.
Kocham go za
-ZAPACH, który jest wspaniały i przecudowny
-DZIAŁANIE, bo ciało jest po nim supermiękkie
-SKŁAD, - bogaty w oleje <3

Spełnia moje oczekiwania w 100%.

Rewelacyjne!

Jeśli jeszcze nie znacie muszkatołowego masła do ciała Kąpiel Agafii koniecznie nadróbcie! Ma fantastyczną konsystencję, nie klei się, ani na moment nie tworzy tępej warstwy i mimo, że wchłania się bardzo szybko (a tego nie lubię :p) to skóra jest świetnie nawilżona i nie napięta. Używam go nawet rano przed pracą gdy czas goni a dzieci marudzą. Obawiałam się zapachu a niepotrzebnie - jest niezwykle przyjemny i orzeźwiający .

Słodki i odżywczy

Ma dość zwartą konsystencję, nie "topnieje" na ręce, ale ładnie się rozprowadza. Po użyciu skóra jest przyjemnie nawilżona, nie pozostawia tłustego filmu na skórze.
Dość słodki zapach przypominający bez. Dla mnie nieco za słodki do codziennego użytkowania (ale jestem fanką zapachów unisex, innym może się spodobać).

Bardzo dobry

Bardzo przypadł do gustu mojej mocno suchej skórze.
Przede wszystkim świetnie pachnie - tak kwiatowo - bzem i jaśminem - w środku okropnej zimy przywodzi na myśl wiosnę, maj i beztroskę..... To bardzo przyjemne uczucie, choć wcale nie przepadam za kwiatowymi kompozycjami kwiatowymi.
Co do działania, to kiedy zobaczyłam niezwykle gęstą konsystencję balsamu (wyglądał raczej jak maska), to pomyślałam, że będę się musiała narobić, żeby to po skórze w ogóle rozprowadzić. Nic bardziej mylnego! Mimo szalenie gęstej konsystencji aplikacja to również sama przyjemność - idzie gładko jak pomaśle i od razu się wchłania. Skóra jest po nim przyjemna w dotyku i lekko natłuszczona - zdumiewająco lekko, jak na tak "grubą" konsystencję. Mam nawet wrażenie, ze to właśnie lekki wiosenny balsam (a nie tłusty zimowy - a z takim zamysłem kupowałam). Jednak bardziej balsam, niż masło. Zapach wiosny utrzymuje się długo. Ogólnie polecam ;)

Mocny sztuczny zapach

Na początku bardziej mi pasował, z czasem zapach stał się nieznośny. Chemiczny, ciężki,męczący przez co nie mogę doczekać aż skończę opakowanie a masło jest wydajne więc jeszcze to potrwa. Masło ma gęstą konsystencję ale dobrze się wchłania, skóra jest nawilżona, lekko natłuszczona. Niestety czasem smaruję się dwa razy bo mam wrażenie ,że nie odżywia skóry dostatecznie.

Używam tego produktu od: dwóch miesięcy
Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego opakowania

Nie dla mnie

Opakowanie jest super, ładne i wygodne.
Konsystencja jest bardzo zbita, pakec nie zapada się w masło. Wydaje mi się že jest to zasłhga sporej iloścj guaru w składzie.
Masło łatwo się rozsmarowuje i nie marze. Zostawia na skórze delikatną nue tłustą warstewke. Nie nawilża jakoś super ale dla mojej skóry jest ok.
To co dyskwalifikuje u mnje to masło to zapach.
Ktoś pisał że pachnie jak pistacjowy muller milch. Jak dla mnie to inny zapach ale z serii podobnie mdlących i męczących.
Do tego pod koniec użytkowania pojawiło mi się uczulenie ale nie jestem w stanue bezpośrednio powiązać tego z tym masłem.

Ilość zużytych opakowań: Jedno

SKÓRA GŁADKA JAK NIGDY

Nawilżenie skóry po kąpieli lub prysznicu jest dla mnie ważne. Przez lata próbowałam najróżniejszych balsamów, emulsji, maseł i kremów do ciała. To masło jest moim hitem, gdyż jest po prostu cudowne!

Plusy:
+ bardzo ciekawy zapach
+ wydajność
+ dobrze się rozsmarowuje
+ szybko się wchłania
+ skóra staje się niesamowicie gładka, lekko napięta
+ świetny skład
+ przystępna cena

Minusów brak

Używam tego produktu od: dwóch miesięcy
Ilość zużytych opakowań: drugie w użyciu

Bardzo ładnie pachnie.

Masło muszkatołowe od Agafii:

* POJEMNOŚĆ: 300 ml. Dużo.
* OPAKOWANIE: Klasyczny, zakręcany słoik. Ma bardzo ładne nalepki.
* ZAWARTOŚĆ: Gęste masło w jasnozielonym kolorze. Dość twarde i zbite. Wybiera się je palcami. Produkt nie spływa z palców. Ma stałą konsystencję.
* ZAPACH: Śliczny! Masło pachnie wiosennymi kwiatami, ja czuję tutaj bez i konwalię.

APLIKACJA: Na rynku jest wiele produktów, które nazwą nawiązują do kuchennych formuł. Są musy, suflety, sorbety i masła. Recenzowany przeze mnie produkt nosi miano masła. Tak jak napisałam powyżej Agafia ma zwarta i stałą konsystencję. Nie jest może prawdziwie maślana, ale różni się od klasycznych balsamów - Agafia jest zdecydowanie gęstsza. Masło bardzo dobrze się rozprowadza, ma poślizg. Po kilku minutach wchłania się praktycznie do zera. Sądzę, że dla niektórych może to być wadą, dla mnie to duży plus.

DZIAŁANIE:
* Przynosi szybką ulgę spierzchniętej i przesuszonej skórze.
* Nawilża.
* Wygładza.
* Poprawia kolor skóry.
* Nadaje miękkość.
* Nie miałam problemów z używaniem go po depilacji.
* Bardzo podoba mi się jego zapach więc na plus oceniam też działanie aromaterapeutyczne.
* Jest uniwersalne, do rąk i stóp używam na ogół tego samego kosmetyku co do ciałą. Masło dobrze sobie radzi z przesuszoną skórą dłoni, gorzej ze stopami.
* Dla mnie stopień nawilżenia jest w sam raz, zdaję sobie jednak sprawę, że wobec masła odżywczego można więcej oczekiwać. Określenie &quot;odżywcze&quot; jest tu na wyrost, masło nawilża i wygładza, ale dla skóry bardzo suchej będzie za słabe.

Masło Agafii to bardzo fajna rzecz. Świetnie pachnie, ma przyjemną konsystencję i dobre właściwości pielęgnacyjne. Kosmetyk jest wydajny. Pozytywnie oceniam stosunek jakości do ceny. Za 16 złotych otrzymałam 300 ml przyzwoitego produktu. Jestem zadowolona :-)

Używam tego produktu od: marca 2015.
Ilość zużytych opakowań: 2.

Długotrwałe uczucie nawilżenia

Maseło jst gęste ale łatwo rozprowadza się na skórze i naprawdę szybko się wchłania. Pozostawia na skórze cudowny zapach wyczuwam czarny bez. Skóra jest nawilżona, gładka, miękka. Masełko nie pozostawia tłustej powłoczki na skórze a jedynie długo utrzymujące sie nawilżenie i zapach, który bardzo polubiłam. Używam zamiennie z innymi kosmetykami, gdyż zapach jest cudowny, utrzymuje się długo po aplikacji.Polecam.

Używam tego produktu od: 1 miesiąca