Soraya, Max Satin (Make-up kryjący)

Soraya, Max Satin (Make-up kryjący)

Idealny kryjący mak e- up, który sprawi, że cera będzie wyglądała doskonale każdego dnia:
- sprawia, że cera jest jedwabista w dotyku,
- idealnie kryje niedoskonałości:naczynka, przebarwienia itp.,
- nie uwydatnia zmarszczek,
- zapewnia naturalny efekt, bez efektu maski,
- zawiera kwas hialuronowy.

Nawet, nawet chociaż to jeszcze nie ideał

Faktycznie produkt wygładza cerę. Nie można jednak mówić o zupełnym kryciu. Muszę również korzystać z dodatkowego pudru gdyż cera w ciągu dnia zaczyna się świecić. Lekko zapycha. Chociaż jak na kosmetyk tego typu- dramatu wcale nie ma. Za to, niestety, wbrew zapewnieniom- uwidatnia lekkie zmarszczki.

Bardzo nie lubi się z moją cerą!

Jestem niesamowicie rozczarowana tym produktem. Próbowałam go nakładając na różnego rodzaju kremy, na czystą twarz i na bazy. Niczego sposób aplikacji nie zmienił.
Minusy:
-wcale nie kryje, na twarzy widać wszystkie przebarwienia. Mam skórę naczynkową i nie pokrywa zaczerwienionych policzków.
-gliceryna w składzie?
-po godzinie praktycznie nie widać go na twarzy, nie wiem jak to wytłumaczyć ale znika.
-niesamowicie zapycha pory, po jednym dniu na twarzy pojawiają mi się nowe niedoskonałości.
-brzydko wygląda, nie nadaje skórze żadnych walorów estetycznych.
Plusy:
+jedynym plusem jest zapach podkładu. Innych nie zauważyłam.

Używam tego produktu od: tygodnia
Ilość zużytych opakowań: część pierwszego

niczym krem BB

Dziś gdy wykończyłam stare podkłady sięgnęłam po ten. Nie kupiłam go jak był -49% tylko ciut wcześniej ciut taniej niż normalna cena mam nr 2. Cerę mam normalną miejscowo przesuszoną i teraz taki problem bo trądzik ciążowy gdzie nigdy z tym problemów nie miałam. Nie lubię podkładów zapychających dlatego szukam coś lżejszego, a niedoskonałości tuszuję korektorem. No ale cóż kremy BB dużo tańsze są lepsze niż ten podkład. Zero krycia może na lato by się nadawał? nie polecam. Cera po 3h się świeci i zero jakiegokolwiek efektu. Za tą cenę szkoda przepłacać.

Używam tego produktu od: 1 dnia
Ilość zużytych opakowań: 1 małe

średniak

Mam cere mieszana ze skłonnością do zapychania i wszelakich niedoskonałości.
Na pewno nie jest to podkład super kryjący - jego stopień określiłabym jako słaby, trzeba przyznać producentowi że cera po nim jest bardzo pięknie wygładzona. Często podkłady uwydatniają suche skórki lub wchodzą w pory ,ten wprost przeciwnie .
Jest bardzo lekki i pięknie pachnie, co najważniejsze nie zapycha jednak....
Kolor.... ah te jasne kolory wg producentów...
01 jest za ciemny dla mojej cery - jestem bladziochem- mimo iz podkład ładnie się wtapia na buzi to odcina się od szyi, dlatego używałam jedynie latem po opalaniu się
Trwałość podkładu jest cieżka do określenia, ponieważ efekt wygładzenia trzyma się do 8h ,dłużej niz samo jego \' wspaniałe krycie" ( do 2-3h)

Używam tego produktu od: 2,5 miesiaca
Ilość zużytych opakowań: niecałe 3/4 opakowania

Gładka buźka

Rzeczywiście podkład na twarzy staje się delikatny i gładki, nawet satynowy. Dobrze nawilża, nie uwydatnia suchych skórek, nie robi efektu maski ani smug, kolor dobrze dopasował się do mojej jasnej karnacji. Nie spływa, jednak co do krycia, nie jest ideałem. Wyrównuje koloryt i kryje dość dobrze, lecz używam go z innym podkładem bardziej kryjącym. Buteleczka nie sprawia problemów, jest lekka, poręczna, posiada pompkę i skuweczkę, dzięki której nie wyleje się w torebce czy kosmetyczce. W 4 wersjach odcieniowych

Używam tego produktu od: 7 msc
Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie

Nie polecam

Kupiłam ten podkład, ponieważ chciałam spróbować czegoś nowego, jednak zawiodłam się :(

Plusy:
+ cena (kupiłam go za ok. 25zł)
+ ładny zapach,
+kolor (idealny do mojej cery),
+ fajna konsystencja

Minusy:
- po około 5h już praktycznie nie ma go na twarzy,
- słabo kryje,
- przesusza,
- zapycha

Szkoda, że okazał się tak zły, bo po nałożeniu bardzo ładnie wygląda :(

Używam tego produktu od: kilka miesięcy
Ilość zużytych opakowań: niecałe jedno

Sredni

Efekty zblizone do kremow typu BB. Minimalnie kryjac, nie podoba mi sie zapach podkladu. Ma za to przyjemna satynowa konsystencje i wygodne opakowanie, ktore lezy na dnie półki.

Używam tego produktu od: Krócej niż miesiąc
Ilość zużytych opakowań: Mniej niż 1

nienajgorzej

Producent zapewnia, że podkład ma kryć. Bardziej przypomina on krem bb. Krycie ma niestety złe jednak to chyba jedyny minus tego produktu. Po nałożeniu odpowiedniej ilości produktu można spokojnie być zadowolonym. Pięknie matuje, efekt trzyma się cały dzień, pięknie pachnie i rozprowadza się również całkiem nieźle, cena również jest kusząco. Mimo jednej wady, polecam nie bardzo wymagającym kobietkom!

Podkład idealnie maskujący wszelkie niedoskonałości na twarzy. Wygładza skórę i nadaje jej naturalność bez tworzenia efektu maski. Nie trzeba dodatkowo używać pudru. Bardzo dobrze się rozprowadza i nie zostawia smug. Poręczne opakowanie z pompką co pozwala dozować odpowiednią ilość podkładu. Cena jest przystępna a jakość bardzo dobra.

Ilość zużytych opakowań: cztery

Bardzo przyzwoity

Za tą cenę nie spodziewałam się cudów. Niestety ale mój ulubiony podkład przekroczył swój magiczny próg cenowy 200 zł a kupiony nieco tańszy inny produkt okazał się totalną klapą. Zmuszona zakupić cokolwiek, kupiłam Sorayę odcień 01. Jesetm bardzo pozytywnie zaskoczona, kolor idealny do mojej jasnej karnacji, krycie przyzwoite ale najważniejsze NIE UWIDACZNIA ROZSZERZONYCH PORÓW! Nie włazi jak większość podkładów w dziurki porów, tworząc śliczne jasne piegi :) Tego akurat się nie spodziewałam, ładnie się rozprowadza, bezzapachowy, niezły skład bez olejów. Jedyny minus daję za trwałość, mógłby wytrzymywać nieco dłużej ale jak wspominałam za tą cenę warto wypróbować, zwłaszcza polecam osobom z rozszerzonymi porami.

Dobrze spełnia swoje zadanie. Troszkę mi jednak przesuszył buźkę.

Opakowanie: estetyczne, praktyczne, łatwe w użyciu, jednak pod koniec stosowania może pojawić się problem z wydobyciem resztek produktu
* Dostępność: widziałam je m. in. w Rossmannie

Daje całkiem naturalny efekt.Miałam ładny odcień - chłodny beż (02). Kryje na przyzwoitym poziomie, całkiem długo się utrzymuje. Tak jak podkład matujący z tej serii łatwo się go aplikuje.
Niestety wysuszył moją buźkę - takie miałam wrażenie, a podczas jego stosowania nie używałam innych podkładów.

Używam tego produktu od: Około 2-3 tygodni
Ilość zużytych opakowań: 1-33 ml

dobry

Zużyłam już mniej więcej połowę opakowania. Jak na moją jasną cerę - jest ok. Matuje i kryje, ale nie utrzymuje się cały dzień. Cena też jest w porządku, tak samo jak opakowanie. Do mojej cery ciężko jest dobrać podkład, więc pewnie jeszcze kiedyś kupię.

Ilość zużytych opakowań: połowa jednego