Klub Recenzentki Kody rabatowe Konkursy i testy

Pantene, Pro-V, Intensywna Regeneracja, Szampon do włosów normalnych (nowa wersja)

Silna formuła odbudowująca z mikrocząsteczkami nawilżającymi pomaga chronić włosy przed uszkodzeniami spowodowanymi stylizacją, sprawiając, że będą wyglądać zdrowo i lśniąco.
Polecany do każdego rodzaju włosów.

regenerujące, nawilżające
w butelce
>250ml

Skład jest w trakcie moderacji.

• Aqua, Sodium Lauryl Sulfate, Sodium Laureth Sulfate, Glycol Distearate, Dimethicone, Cocamidopropyl Betaine, Sodium Citrate, Cocamide MEA, Sodium Xylenesulfonate, Parfum, Citric Acid, Sodium Benzoate, Polyquaternium-76, Sodium Chloride, Glycerin, Tetrasoduim EDTA, Linalool, Hexyl Cinnamal, Panthenol, Panthenyl Ethyl Ether, Hydrochloric Acid, Magnesium Nitrate, Metchylchloroisotchiazolinone, Magnesium Chloride, Methylisothiazolinone

Dobry szampon ;)

Mam włosy lekko falowane na końcach, szybko przetłuszczające się. Szampon ten używam razem z odżywką, co daje świetny efekt . dzięki niemu moje włosy są ujarzmione, nie puszą się, co jest chyba najlepsze. W składzie znajdziemy SLS, przez co włosy są nieświeże na drugi dzień, ale to nie stanowi dla mnie wielkiego problemu.

Pantene, Pro-V

Jestem bardzo zadowolona. Nie mogę używać wszystkich szamponów i przez długi czas szukałam takiego który się spisze. Trafiłam na Pantene i szczerze mogę powiedzieć że sprawdza się nie uczula. Pomimo to regeneruje włosy naprawdę szybko.

Nie !!!

Szampon w wygodnym opakowaniu, łatwo się otwiera. Konsystencja gęsta , kremowa, zapach dla mnie średni. Pieni się bardzo dobrze, w miarę dobrze oczyszcza. Szampon jednak jak dla mnie nic nie pielęgnuje włosów, co więcej wywołuje u mnie łupież. Włosy też po umyciu nie wyglądają ,tak jakbym tego oczekiwała , są raczej takie oklapnięte. Dla mnie wielkie NIE !!!

Bardzo dobry produkt

Lubię ten szampon, idealnie komponuje się z fenomenalną odżywką z tej serii. Dokładnie oczyszcza, zostawia włosy przyjemnie pachnące. Łatwo po nim rozczesać włosy nawet bez użycia odżywki, co jest nie lada wyzwaniem. Zdecydowanie jest jednym z fajniejszych szamponów dostępnych na drogeryjnych półkach.

Katarzyna Gudan fryzura karnawałowa 01

Stara wersja była zdecydowanie lepsza.

Szampon z serii Intensive Repair jest równie skuteczny, co odżywka, czyli...wcale. W starszym wydaniu produkty te były zupełnie inne i działały, natomiast wersja obecna jest dla mnie nie do przyjęcia.

ZALETY:
-Opakowanie: poręczne, wygodne, z porządną klapką, którą można bez problemu otworzyć mokrymi dłońmi.
-Konsystencja:kremowa, szampon dobrze się pieni i jest łatwo spłukiwalny.
-Cena: podobnie jak odżywka, ok.8 zł.

WADY:
-Zapach: napiszę to samo, co napisałam w recenzji odżywki: dawniej zapach niesamowicie mi się podobał, był słodki, upajający i kobiecy, obecnie jest mdły, męczący i dziwny. Nie podoba mi się, drażni mnie.
-Działanie: a raczej jego brak...używam codziennie środków do stylizacji i ten szampon nie radzi sobie z ich zmyciem. Kiepsko oczyszcza, musiałam myć włosy nawet trzykrotnie, co jest dziwne, bo pienił się świetnie! Tyle, że zostawiał na włosach dziwną, nieprzyjemną w dotyku warstwę ochronną.
Plącze włosy i bardzo je obciąża, po jego użyciu mimo dokładnego spłukania wyglądały nieświeżo, były oklapnięte i nijakie. Wysusza, elektryzuje, wzmaga puszenie, niszczy naturalny skręt włosów, wyglądam jak zmokły pies po jego użyciu. Istny dramat! Wydajność jest kiepska, choć może to i dobrze, bo przynajmniej nie musiałam się z nim męczyć.
Podsumowując, produkt jest bardzo kiepski i nie robi nic, co deklaruje producent. Zamiast regeneracji i odżywienia, miałam na głowie strąki. Puszące się, suche strąki.

Absolutnie nie polecam.

Uwielbiam

Moja ulubiona seria! Uwielbiam produkty z pantene, bo jeszcze nigdy mnie nie zawiodły. Szampon ten należy do moich ulubionych odkąd pierwszy raz go użyłam. Włosy są po nim mega miękkie, pachnące, błyszczące i odżywione. Czego chciec więcej.

Wlosy ladnie wyglądają ale po czasie...

Po czasie dostałam od niego łupieżu. Zaczela mnie od niego swedziev skora głowy i zauważyłam łupież gdzie nie miałam z tym wcześniej problemów. Możliwe że to przez mocny zapach oraz dosyć gęstą konstystencje no i przez skład oczywiście. Pomimo ładnych włosów po umyciu i tego ze tak szybko z tym szamponem włosy mi się nie przetluszczaly stwierdziłaM ze muszę z niego zrezygnować, bo łupież nie zbyt ładnie się prezentował.

Uwielbiam ten szampon

Uwielbiam markę Pantene. Zapach cudowny, konsystencja tez. Dobrze sie pieni. Regeneruje włosy. Dobrze myje. Włosy po użyciu pięknie pachną. Kupiłam na promocji w Hebe i jestem bardzo zadowolona.

zwykły

Nie mogę powiedzieć że szampon jest zły i nie powiem też że jest dobry.Po dłuższym stosowaniu stwierdzam że pomimo iż nie jest drogi to za tą cenę można dostać dużo lepszy szampon,który spowoduję jakąkolwiek poprawę.Plus że nie wyrządził szkody.

Hmm...

Dałam się skusić na ten szampon przez opinie w Internecie i powiedziałam sobie - NIGDY WIECEJ !
Wpadł w moje ręce bardzo szybko , przy czym przymknelam oko na skład i tu mój błąd . Po umyciu włosy oblepione , dzięki czemu łatwo można je rozczesac. Gdy włosy wyschną na mojej głowie pojawia się puch od połowy włosów aż po końce a u nasady przyklepane włosy . Szybciej się przetłuszczają !!!

Oooj... Miłe zaskoczenie.

Kupiłam go po promocji i jestem naprawdę bardzo pozytywnie zaskoczona. Lubię też ładne rzeczy, więc zachęciła mnie buteleczka.
Szampon ma miłą kremową konsystencję, dość dobrze się pieni i przepięknie pachnie. Wszystkie moje doznania podczas mycia głowy są naprawdę nic nie warte, jeśli później płaczę nad moimi okropnymi włosami... O dziwo ten szampon dobrze nawilża moje włosy. Dobrze się rozczesują i układają. Nie kołtuni. Polecam :)

Bardzo dobry.

Mam włosy długie, więc szamponów przewija sie u mnie dużo różnych, ponieważ lubię eksperymentować.
Ten szampon jest bardzo przyjemny. Dobrze oczyszcza włosy; po jego użyciu są miękkie i bardzo sypkie.
Myję głowe codziennie, więc nie zauważyłam czy przedłuża on świeżość włosów czy nie.
Szampon bardzo dobrze się pieni, więc nawet na moje długie włosy nie potrzeba go dużo.
Cena i duże pojemności zachęcają.
Polecam.

Świetny produkt

Szampon pomaga głęboko nawilżać i odświeżać włosy a tym samym nadaje im zdrowy wygląd i naturalny blask. Kosmetyk bardzo dobrze się pieni, myje i nawilża włosy, jest przy tym wydajny. Jego zapach jest bardzo delikatny, przyjemny, dość długo wyczuwalny na włosach. Butelka jest duża dzięki czemu kosmetyk starcza na naprawdę długo, niewielka ilość wystarcza żeby dobrze umyć nawet długie włosy. Przeznaczony jest do włosów suchych, słabych i zniszczonych, pomaga je regenerować. Przez długi czas ta seria była moja ulubioną do pielęgnacji włosów. Po użyciu szamponu i odżywki włosy były miłe w dotyku, gładkie, sypkie i łatwo się rozczesywały. Ale fryzjerka poleciła mi produkty marki Dove i moje włosy bardzo się z nimi polubiły i teraz ich używam