Pantene, Pro-V, Intensywna Regeneracja, Szampon do włosów normalnych (nowa wersja)

Silna formuła odbudowująca z mikrocząsteczkami nawilżającymi pomaga chronić włosy przed uszkodzeniami spowodowanymi stylizacją, sprawiając, że będą wyglądać zdrowo i lśniąco.
Polecany do każdego rodzaju włosów.

regenerujące, nawilżające
w butelce
>250ml

Skład jest w trakcie moderacji.

• Aqua, Sodium Lauryl Sulfate, Sodium Laureth Sulfate, Glycol Distearate, Dimethicone, Cocamidopropyl Betaine, Sodium Citrate, Cocamide MEA, Sodium Xylenesulfonate, Parfum, Citric Acid, Sodium Benzoate, Polyquaternium-76, Sodium Chloride, Glycerin, Tetrasoduim EDTA, Linalool, Hexyl Cinnamal, Panthenol, Panthenyl Ethyl Ether, Hydrochloric Acid, Magnesium Nitrate, Metchylchloroisotchiazolinone, Magnesium Chloride, Methylisothiazolinone

Dobry szampon ;)

Mam włosy lekko falowane na końcach, szybko przetłuszczające się. Szampon ten używam razem z odżywką, co daje świetny efekt . dzięki niemu moje włosy są ujarzmione, nie puszą się, co jest chyba najlepsze. W składzie znajdziemy SLS, przez co włosy są nieświeże na drugi dzień, ale to nie stanowi dla mnie wielkiego problemu.

Dobry

Szampon o przyjemnym lekkim zapachu. Moje włosy po nim są ładne i błyszczące, nie puszą się. Bardzo dobrze się pieni już przy bardzo małej ilości dlatego też jest bardzo wydajny. Najlepiej działa w połączeniu z odżywką z tej samej serii.

przeciętny szampon

Według mnie jest to przeciętny szampon. Nie pogorszył wprawdzie stanu moich włosów, ale tez nie poprawił ich kondycji. Obiecywanej przez producenta regeneracji, nawilżenia i ochrony nie stwierdziłam. Włosy niezbyt dobrze się mi po nim układają - nadal się puszą i są sianowate.
Przyznaję jednak, że szampon ma przyjemny zapach, dobrze się pieni, doskonale domywa włosy i skórę głowy. Jest dość wydajny.

Idealny!

Na prawdę godny polecenia szampon. Mam włosy grube, długie i przeraźliwie suche czy według opisu na butelce szamponu u mnie nie powinien się sprawdzić, a jednak. Duża poręczna butelka, w pięknie pachnącym środkiem o idealnej konsystencji. Cudownie się pieni. Żaden szampon nie zmył moich włosów (nawet po olejowaniu)'na raz'. Nie musiałam płukać włosów i nakładać szampon drugi raz, przez co jest on bardzo wydajny. Nie mam tendencji do przetłuszczania się włosów, jednak mój chłopak, który dotychczas musiał myć włosy niemal codziennie teraz robi to co 2-3 dni.
Bardzo, ale to bardzo dobry szampon.

DOBRY

Duża butla, przepiękny zapach, wystarczy niewielka ilość do rozprowadzenia na długich włosach. Unosi włosy od nasady, oczyszcza, włosy po spłukaniu są bezwzględnie nawilżone. Nie zauważam wad produktu, mogę go polecić z czystym sumieniem.

Może być

Bardzo przyjemny szampon - ładnie pachnie, nie obciąża włosów, nie za drogi i wydajny. Po umyciu włosy są puszyste, ale wbrew temu, co obiecuje producent - i tak dodatkowo potrzebują odżywki, gdyż szampon tylko myje, a nie nawilża i nie odżywia włosów. Ale nie mam mu tego za złe, bo ciężko wymagać cudów od szamponów. ;)

Jeden z moich ulubionych

Polecam wszystkim go serdecznie, szampon nie obciąża włosów, jest całkiem wydajny i ma piękny delikatny zapach. Włosy są po nim sypkie, leiste i dosyć dobrze odżywione.

jest ok

używam od dłuższego czasu, czy działa regeneracyjnie - tego nie zauważyłam w znacznym stopniu. myję włosy codziennie, generalnie przez cały dzień po użyciu tego szamponu wyglądają dobrze, nie plączą się, łatwo rozczesują. cena też dobra.

Godny polecenia

Pantene jest ze mną chyba od zawsze, uwielbiam zapach który zostawia po sobie ten szampon, u mnie nie ma efektu obciążenia włosów. Są mocne, grube i bardzo ale to bardzo mięciutkie. Używam go razem z odżywką do zestawu i mgiełķą. Szampon mam raczej na długi okres czasu, nie jest drogi zwłaszcza kiedy trafi się na promocję, które są co chwila. Wiem, że szampon powinno się zmieniać co jakiś czas ale czasem chcąc wypróbować coś innego sparzam się, a poźniej wracam do pantene i przepraszam swoje włosy za to, że katowałam je jakąś "nowością". Polecam!!

Szampon ma bardzo ładny zapach, włosy po nim są delikatne w dotyku, nie puszą się. Jednak uważam, ze co jakiś czas warto zmienić na coś innego, gdyż włosy przyzwyczaja się do danego rodzaju szamponu

Wykorzystała: kilka próbek

rypacz

typowy rypacz, szampon o silnym dzialaniu, zdecydowanie nie do codziennego uzywania - ale do oczyszczenia raz na tydzien, dwa - moze byc
nie ma tez co wierzyc, ze "zregeneruje wlosy" - od tego sa oleje i maski, nie szampony.

Poprawny

Szampon w zupełności spełnia swoje zadanie, co najważniejsze myje i pozostawia niepoplątane włosy :) Nie przywiązuję jednak wagi do obietnic producenta, ponieważ szampon to kosmetyk krótko mający kontakt z naszą skórą i włosami

Kiepski

Szampon ten mimo tego że ma przyjemny zapach, i przyjemne myje się nim głowę, to do dłuższego stosowania go nie polecam. Na opakowaniu reklamują, że szampon intensywnie regeneruje włosy. Bzdura. Szampon nic nie regeneruje. Nie zauważyłam żadnej poprawy - przeciwnie - włosy szybciej się po nim przetłuszczają i ciężko je rozczesać. Szamponu ten polecam jedynie do sporadycznego, "kryzysowego" mycia włosów. Ale po co w ogóle go kupować, skoro na rynku jest pełno lepszych zamienników w atrakcyjniejszej cenie.