Pantene, Pro-V, Intensywna Regeneracja, Szampon do włosów normalnych (nowa wersja)

Silna formuła odbudowująca z mikrocząsteczkami nawilżającymi pomaga chronić włosy przed uszkodzeniami spowodowanymi stylizacją, sprawiając, że będą wyglądać zdrowo i lśniąco.
Polecany do każdego rodzaju włosów.

regenerujące, nawilżające
w butelce
>250ml

Skład jest w trakcie moderacji.

• Aqua, Sodium Lauryl Sulfate, Sodium Laureth Sulfate, Glycol Distearate, Dimethicone, Cocamidopropyl Betaine, Sodium Citrate, Cocamide MEA, Sodium Xylenesulfonate, Parfum, Citric Acid, Sodium Benzoate, Polyquaternium-76, Sodium Chloride, Glycerin, Tetrasoduim EDTA, Linalool, Hexyl Cinnamal, Panthenol, Panthenyl Ethyl Ether, Hydrochloric Acid, Magnesium Nitrate, Metchylchloroisotchiazolinone, Magnesium Chloride, Methylisothiazolinone

Idealny

Szampon świetnie się sprawdza przy włosach suchych i zniszczonych, moje włosy przez zabiegi koloryzacji zostały bardzo zniszczone były suche i matowe,szampon używam już kilka tygodni i włosy nabrały blasku

nie dla mnie

Używam tego szamponu od około 2 tygodni i to po prostu nie jest szampon dla mnie. Nie mam zniszczonych włosów, więc tu akurat się nie wypowiem, aczkolwiek miałam nadzieję, że po tym szamponie włosy będą wydawać się bardziej lśniące, jednak sie zawiodłam. To jednak najmniejszy problem. Mam wrażenie obciążenia włosów, a w dodatku pojawił mi się po nim świąd głowy i lekki łupież.
Być może lepiej sprawdziłby się ten szampon u osób z faktycznie zniszczonymi włosami.

Pielęgnacyjny must have!

Jestem szczęśliwą posiadaczką długich do pasa blond włosów.
Szamponów Pantene Pro-V używam od dawna. Od czasu do czasu zamieniam je na nowości w poszukiwaniu "czegoś innego/zaskakującego", ale nigdy się to nie udało i zawsze wracam do Pro-V! To zdecydowanie ten szampon pozostawia moje włosy w najlepszej kondycji.
Szampon ma estetyczne,białe, pojemne (400ml opakowanie),a przede wszystkim poręczne opakowanie. Z tyłu znajdziemy dokładną informację o składnikach produktu.
Do dokładnego umycia moich naprawdę długich włosów wystarcza niewielka ilość szamponu, wydajność jest bardzo duża. Szampon intensywnie się pieni pokrywając dokładnie cały obszar mycia.
Ma bardzo delikatny, przyjemny zapach, który utrzymuje się delikatnie na włosach po ich wysuszeniu, nie przytłaczając.
Rzadko zdarza się aby użycie tylko szamponu, bez dodatkowego nakładania odzywki dało efekt wygładzonych, lśniących włosów, a Pro-V zdecydowanie daje radę. Tylko w tym przypadku jestem w stanie rozczesać moje włosy bez problemu, inne szampony nigdy mi tego nie zapewniły.
W połączeniu z odżywką ten samej linii, efekt jest zdwojony. Gorąco polecam!

Ok

Szampon polecam, włosy po umyciu są miękkie, łatwe w rozczesaniu nie pokoltunione, lśniące gładkie, duża butelka starcza na trochę, nadaje się do codziennego mycia nie niszczy ich, ładnie pachnie

Godny polecenia

Używałam tego szamponu już dłuższy czas i mogę go szczerze polecić. Ma śliczny zapach, miłą kremową konsystencję, bardzo dobrze oczyszcza już przy pierwszym nałożeniu, nie trzeba nakładać drugi raz, dzięki czemu jest bardzo wydajny. Włosy są puszyste i miłe w dotyku, dobrze się rozczesują. Jeden z lepszych szamponów które dotychczas używałam. Naprawdę polecam

Bardzo dobry.

Dobrze myje, pieni się, nie pozostawia włosów obciążonych. Podoba mi się konsystencja tego produktu - lekko kremowa. Włosy są oczyszczone, miękkie i puszyste. Łatwo się je rozczesuje, nie plączą się. Dobry produkt. Wydajny.

Świetny szampon

Ma gęstą konsystencję, dobrze się nakłada na włosy, i dobrze się nim myje, ma obłędny zapach, uwielbiam zapachy szamponów pantene, po umyciu włosy są miękkie, oczyszczone, nawilżone, można go nabyć w każdej drogerii i w promocjii również. Uwielbiam szampony pantene. Nie zamienię na żadne inne.

Poprawny

Szampon ma dość gęstą konsystencję więc co za tym idzie produkt jest wydajny. Pięknie pachnie dobrze się pieni. Włosy po nim są gładkie lśniące i dobrze się rozczesuja najlepsze efekty daje połączenie z odżywka z tej samej serii.

Dobry

Szampon o przyjemnym lekkim zapachu. Moje włosy po nim są ładne i błyszczące, nie puszą się. Bardzo dobrze się pieni już przy bardzo małej ilości dlatego też jest bardzo wydajny. Najlepiej działa w połączeniu z odżywką z tej samej serii.

przeciętny szampon

Według mnie jest to przeciętny szampon. Nie pogorszył wprawdzie stanu moich włosów, ale tez nie poprawił ich kondycji. Obiecywanej przez producenta regeneracji, nawilżenia i ochrony nie stwierdziłam. Włosy niezbyt dobrze się mi po nim układają - nadal się puszą i są sianowate.
Przyznaję jednak, że szampon ma przyjemny zapach, dobrze się pieni, doskonale domywa włosy i skórę głowy. Jest dość wydajny.

Idealny!

Na prawdę godny polecenia szampon. Mam włosy grube, długie i przeraźliwie suche czy według opisu na butelce szamponu u mnie nie powinien się sprawdzić, a jednak. Duża poręczna butelka, w pięknie pachnącym środkiem o idealnej konsystencji. Cudownie się pieni. Żaden szampon nie zmył moich włosów (nawet po olejowaniu)'na raz'. Nie musiałam płukać włosów i nakładać szampon drugi raz, przez co jest on bardzo wydajny. Nie mam tendencji do przetłuszczania się włosów, jednak mój chłopak, który dotychczas musiał myć włosy niemal codziennie teraz robi to co 2-3 dni.
Bardzo, ale to bardzo dobry szampon.

DOBRY

Duża butla, przepiękny zapach, wystarczy niewielka ilość do rozprowadzenia na długich włosach. Unosi włosy od nasady, oczyszcza, włosy po spłukaniu są bezwzględnie nawilżone. Nie zauważam wad produktu, mogę go polecić z czystym sumieniem.