Pantene, Pro-V, Intensywna Regeneracja, Szampon do włosów normalnych (nowa wersja)

Silna formuła odbudowująca z mikrocząsteczkami nawilżającymi pomaga chronić włosy przed uszkodzeniami spowodowanymi stylizacją, sprawiając, że będą wyglądać zdrowo i lśniąco.
Polecany do każdego rodzaju włosów.

regenerujące, nawilżające
w butelce
>250ml

Skład jest w trakcie moderacji.

• Aqua, Sodium Lauryl Sulfate, Sodium Laureth Sulfate, Glycol Distearate, Dimethicone, Cocamidopropyl Betaine, Sodium Citrate, Cocamide MEA, Sodium Xylenesulfonate, Parfum, Citric Acid, Sodium Benzoate, Polyquaternium-76, Sodium Chloride, Glycerin, Tetrasoduim EDTA, Linalool, Hexyl Cinnamal, Panthenol, Panthenyl Ethyl Ether, Hydrochloric Acid, Magnesium Nitrate, Metchylchloroisotchiazolinone, Magnesium Chloride, Methylisothiazolinone

Może być

Bardzo przyjemny szampon - ładnie pachnie, nie obciąża włosów, nie za drogi i wydajny. Po umyciu włosy są puszyste, ale wbrew temu, co obiecuje producent - i tak dodatkowo potrzebują odżywki, gdyż szampon tylko myje, a nie nawilża i nie odżywia włosów. Ale nie mam mu tego za złe, bo ciężko wymagać cudów od szamponów. ;)

Jeden z moich ulubionych

Polecam wszystkim go serdecznie, szampon nie obciąża włosów, jest całkiem wydajny i ma piękny delikatny zapach. Włosy są po nim sypkie, leiste i dosyć dobrze odżywione.

jest ok

używam od dłuższego czasu, czy działa regeneracyjnie - tego nie zauważyłam w znacznym stopniu. myję włosy codziennie, generalnie przez cały dzień po użyciu tego szamponu wyglądają dobrze, nie plączą się, łatwo rozczesują. cena też dobra.

Godny polecenia

Pantene jest ze mną chyba od zawsze, uwielbiam zapach który zostawia po sobie ten szampon, u mnie nie ma efektu obciążenia włosów. Są mocne, grube i bardzo ale to bardzo mięciutkie. Używam go razem z odżywką do zestawu i mgiełķą. Szampon mam raczej na długi okres czasu, nie jest drogi zwłaszcza kiedy trafi się na promocję, które są co chwila. Wiem, że szampon powinno się zmieniać co jakiś czas ale czasem chcąc wypróbować coś innego sparzam się, a poźniej wracam do pantene i przepraszam swoje włosy za to, że katowałam je jakąś "nowością". Polecam!!

Szampon ma bardzo ładny zapach, włosy po nim są delikatne w dotyku, nie puszą się. Jednak uważam, ze co jakiś czas warto zmienić na coś innego, gdyż włosy przyzwyczaja się do danego rodzaju szamponu

Wykorzystała: kilka próbek

rypacz

typowy rypacz, szampon o silnym dzialaniu, zdecydowanie nie do codziennego uzywania - ale do oczyszczenia raz na tydzien, dwa - moze byc
nie ma tez co wierzyc, ze "zregeneruje wlosy" - od tego sa oleje i maski, nie szampony.

Poprawny

Szampon w zupełności spełnia swoje zadanie, co najważniejsze myje i pozostawia niepoplątane włosy :) Nie przywiązuję jednak wagi do obietnic producenta, ponieważ szampon to kosmetyk krótko mający kontakt z naszą skórą i włosami

Kiepski

Szampon ten mimo tego że ma przyjemny zapach, i przyjemne myje się nim głowę, to do dłuższego stosowania go nie polecam. Na opakowaniu reklamują, że szampon intensywnie regeneruje włosy. Bzdura. Szampon nic nie regeneruje. Nie zauważyłam żadnej poprawy - przeciwnie - włosy szybciej się po nim przetłuszczają i ciężko je rozczesać. Szamponu ten polecam jedynie do sporadycznego, "kryzysowego" mycia włosów. Ale po co w ogóle go kupować, skoro na rynku jest pełno lepszych zamienników w atrakcyjniejszej cenie.

Jeden z lepszych

Ogólnie szampony tej marki nigdy mnie nie zawiodły ,ale ten pobija wszystkie .Ma cudowny zapach który po umyciu długo utrzymuje się na włosach .Szampon już w trakcie mycia sprawia że włosy są dobrze nawilżone i odżywione .Po wysuszeniu włosów widać po pierwszym zastosowaniu co szampon robi z włosami są miękkie ,lśniące i o wiele zdrowsze .Końcówki mniej się rozdwajają włosy są zdyscyplinowane i dobrze się układają .Szampon jest bardzo wydajny a i często można trafić na promocję .

z tym szamponem obejdzie się bez odżywki

Szampon pachnie obłędnie. Jest to jeden z niewielu kosmetyków, który pomaga mi rozczesać włosy po kąpieli bez żadnych mgiełek, olejków... a nawet bez nakładania po nim odżywki. Szampon ma zbawienny wpływ na moje włosy, doskonale nawilża, wygładza i dociąża moje kosmyki. Dzięki niemu moje mocno przesuszone włosy z rozdwojonymi końcówkami wyglądają zdrowo i obłędnie.

Świetny

Ma działanie oczyszczające, odżywiające i regenerujące. Pomaga odżywiać i wzmacniać włosy, pozostawia uczucie świeżości i nawilżenia, zarówno włosom, jak i skórze. Ma przyjemny zapach, który utrzymuje się bardzo długo.

Wspaniały!

Jestem zachwycona moimi włosami po użyciu szamponu Pantene Pro-V Intensywna Regeneracja! Są miękkie, łatwo się rozczesują. Wyglądają na zdrowsze i mocniejsze. Do tego ten piękny zapach, gorąco polecam ten produkt