SKIN79, Diamond Collection, Luminous Pearl Beblesh Balm (Rozświetlający krem BB)

Rozświetlający krem BB, który nawilży i w naturalny sposób podkreśli atuty twarzy. Idealny do konturowania łuków brwiowych, kości policzkowych, nosa, a także czoła.
Krem swoje dodatkowe właściwości zawdzięcza zawartości diamentowemu pyłowi, który nawilża i rozświetla, perłowemu pyłowi, który oczyszcza, wyrównuje koloryt i utrzymuje właściwą wilgotność, ekstraktowi z kawioru, który wycisza skórę, witaminie E, która wygładza i nawilża, ekstraktowi z lilii i lukrecji, który relaksuje i głęboko nawilża.
Występuje w jednym, uniwersalnym odcieniu.

Krem bb - nie, rozświetlacz - tak

Mam miniaturkę tego produktu. Tak jak w tytule - u mnie sprawdza się tylko jako rozświetlacz.

Plusy:
-jest bardzo wydajny
-dobrze się rozprowadza
-bardzo ładny zapach
-żółtawy odcień (to duża zaleta dla przeciwniczek efektu "świnki) :)

No więc tak:
Po nałożeniu na całą twarz otrzymamy katastrofalny efekt kuli dyskotekowej. Dodatkowo przy cerze tłustej ten produkt kompletnie się nie sprawdza. Nie tylko ze względu na świecenie się skóry, ale też podkreślenie absolutnie każdej niedoskonałości, małe krycie i tłustawą konsystencję.

Za to jako rozświetlacz sprawdza się bardzo dobrze. Trudno z nim przesadzić i ładnie wtapia się w skórę (w miejscach, gdzie nie ma rozszerzonych porów).

Komu polecam? Posiadaczkom cery suchej/normalnej, bez widocznych porów i dużych problemów skórnych. Jednym słowem bezproblemowej. Myślę, że taką ładnie ożywi i nada jej blasku.

Ilość zużytych opakowań: jedno, 5g