Statystyki: + Dodaj produkt + Dodaj Look

Podwójne cienie do powiek

Podwójne cienie do powiek

Średnia ocena użytkowników: 3,5 /5

Kategoria
Marka
Pojemność 0 ml
Cena 9,00 zł

Opis produktu

Zgłoś do moderacji

Szeroka gama kolorystyczna, zarówno cieni perłowych jak i matowych pozwala na wykonanie trwałego makijażu. Jedwabista konsystencja zapewnia doskonałą i równomierną aplikację. Dzięki zawartości naturalnych składników: protein jedwabnych i zmikronizowanych pigmentów nie obsypują się, posiadają doskonałą przyczepność. Pojedyncze lub harmonijnie dobrane zestawy pozwalają na wykonanie różnokolorowego makijażu.

Cena: ok. 9-10 zł / 1,7 g

Recenzje 2

Średnia ocena użytkowników: 3,5 /5

4 /5

Kupi ponownie

Używa produktu od: nie określono

solidne

To są jedne z pierwszych cieni, które używałam, jakieś 5 lat temu. Miały wyjątkowo ładne kolory, a efekt naprawdę imponujący.Długo utrzymywały się na powiekach, łatwo się je aplikowało.Dobór kolorów też był oryginalny. Niestety nie pamiętam jakie to były numery kolorów, bo zapewne używałabym je do dziś.

Używam tego produktu od:2001
Ilość zużytych opakowań:1

3 /5

Nie wie, czy kupi ponownie

Używa produktu od: nie określono

skleroza nie boli

To stare ludowe powiedzenie można śmiało powtórzyć w momencie, gdy np. zorientujemy się, że przyjechaliśmy gdzieś i nie mamy nic, bo wszystko zostało w domu. Wtedy, o ile nie zapomnieliśmy portfela idziemy do sklepu i kupujemy wszystko w tzw. wersjach podstawowych. Cienie Celii kupione awaryjnie w Ełku spawdziły się dobrze, choć ich trwałość nie jest może rewelacyjna, ale prę ładnych godzin (7-8) się trzymają. Delikatne, nie podrażniają oczu. Tandetna kasetka, najbrzydsza ze wszytkich, które widziałam. Może też poprawią :) Duży wybór odcieni.
Porównuję je z użytkowanymi przeze mnie na co dzień cieniami Estee Lauder z Travel Palette w wesji klasycznej i - jakby to powiedzieć... - lepiej nic nie będę mówić :)

Najaktywniejsze recenzentki

 1. 1

  10
  produktów

  372
  recenzji

  2
  pochwał

  10,00

 2. 2

  9
  produktów

  366
  recenzji

  4
  pochwał

  9,87

 3. 3

  13
  produktów

  111
  recenzji

  0
  pochwał

  3,02

Zobacz cały ranking