Avon, Magix, Multi - Benefit Illuminator (Rozświetlający korektor pod oczy)

Avon, Magix, Multi - Benefit Illuminator (Rozświetlający korektor pod oczy)

Pojemność 4,2 ml

Korektor natychmiast dodaje cerze blasku. Maskuje cienie pod oczami i przebarwienia.
Można nakładać na miejsca, które chce się podkreślić np. policzki, łuki brwiowe
Dostępny w dwóch odcieniach.

Rozświetla, ale nie kryje

Według mnie jest to bardziej rozświetlacz niż korektor - krycie ma znikome, żeby zakryć cienie pod oczami musiałam dodatkowo nakłądać inny, kryjący korektor lub podkład. Sam efekt roświetlenia jak najbardziej ok, jednak pod oczy potrzebuję produktu, który będzie zarówno krył jak i roświetlał.

Zły

Wady:
Ma znikome krycie. (W sumie że "ma" to lekko przesadzone) Jak się ma suchą skórę jest on widoczny i podkreśla wszystkie zmarszczki. Ciężko się rozprowadza, bo szybko zasycha. A największą jego wadą jest opakowanie. Nie wiadomo nigdy ile produktu nam wycieknie. Bo przy tej samej liczbie obrotów czasem nic nie leciało, czasem akurat, a innym razem 5 razy więcej niż potrzeba.

Zalety
Efekt rozświetlający ma. Szału nie ma, ale są zarówno drobinki jak i całość lśni.

średniak

Korektor nie daje żadnego krycia, nadaje się pod oczy, które nie są zasinione i opuchnięte. Ja używałam go zawsze wyspana :P i jak chciałam rozświetlić skórę pod oczami. Utrzymywał się dość długo, ale nie lubił się z niektórymi podkładami i rolował się na nich.

Nie utrzymuje się długo

Lekka delikatna tekstura. Sprawdzi sie u osób, które chcą rozświetlić okolice pod okiem. Nie jest kryjący, nie maskuje nawet delikatnych cieni pod oczami.
Można nakładać na miejsca, które chce się podkreślić np. policzki, łuki brwiowe, łuk kupidyna. Lecz niestety, ale nie jest Trwały

Zawiodłam się

Konsystencja przyjemna, łatwo się rozprowadza. U mnie nie sprawdził się na cienie pod oczami i trochę za bardzo się świecił. Musiałam go trochę zmatowić pudrem ryżowym.

Jest ok

Jako korektor średni, bardzo słabo kryje, ale pięknie się błyszczy i dlatego używam go jako rozświetlacza. W tej roli jest idealny. Można go ładnie wklepać w skórę i długo się trzyma. Bardzo wygodne opakowanie z aplikatorem.

Wykorzystała: kilka próbek

Słaby

Korektor ma niewygodne opakowanie i żle się aplikuje. Słabo kryje sińce pod oczami a niedoskonałości to już w ogóle źle. Bardzo się świeci a najjaśniejszy kolor jest jak mąka. Jak za tą cenę to nie polecam.

ŚREDNI

Kupiony w promocji za 14,99zł , i trochę się zawiodłam ponieważ jak dla mnie za bardzo się świeci , nawet gdy nałoże niewielką ilość a krycie również średnie . Natomiast opakowanie fajne

Używam tego produktu od: 1 miesiąc
Ilość zużytych opakowań: 1 w użyciu

E tam, zbędny gadżet w "magix" opakowaniu

Opakowanie po prostu bajer. Jestem fanką hologramowych motywów. Ale co z tego? Może to rozświetlenie i krycie pod oczami by było ok, ale to po prostu drobinki w rozrzedzonym podkładzie. Nie lubię efektu brokatu pod oczami. Cena zaporowa, gdybym musiała za to zapłacić to bym zdecydowanie obniżyła ocenę. Taki plus bycia konsultantka.

przykład tego jak różnie postrzegamy kolory...

Na wstępie zaznaczę, że mam jasna cerę i jestem maniaczką rozświetlonej i delikatnie "rozbielonej" okolicy oka.
Korektor kupiłam tylko dlatego, że we wcześniej dodanych recenzjach został opisany jako jasny i idealny dla fanek białej pandy.... ale on wcale nie jest jasny! Jedyny korektor, który rozjaśnia mi obszar pod okiem to pisak rozświetlajacy z sephory 01 ale to rozjaśnienie jest małe i wciąż szukam jaśniejszego korektora. W sklepach nie udało mi się takiego znależć. Ten zamówiłam w ciemno na all mam jasniejszą wersję. Dodam jeszcze, że baza pod cienie avonu (która jest swietna) jest ciemniejsza a idealnie łaczy się z moja powieką także już nie wiem o co chodzi z tymi kolorami.

Plusy korektora są takie że faktycznie ładnie rozświetla i odbija światło, nie wysusza skóry (chociaż z biegiem dnia daje optyczny efekt suchej skóry o tym w misusach),
ma wygodną formę pisaka
bardzo dobrze ukrywa zasinienia/cienie pod okiem - krycie oceniam jako mocne
ma piękne wykończenie -jak tafla odbijajaca swiatło

ale
niestety z biegiem dnia wygląda brzydko- staje się widoczny i daje wrażenie przesuszonej okolicy oka
czasami zbiera sie w nieestetyczne grudki po nałożeniu i psuje cały makijaż
wałkuje się na niektórych kremach
jasny kolor wcale nie jest jasny (jest ciemniejszy od najjasniejszego pisaka sephory)
nie rozbiela okolicy oka (bo nie jest jasny)

Jestem z niego niezadowolona. Polecam go raczej nastolatkom i młodym osobom które będą go nakładac na lekki krem lub np. żel flosleku. Ja stosuję bogate kremy pielęgnacyjne pod oczy, które wiadomo są treściwe, lekko tłuste i zostawiają film- ten korektor ewdentnie nie lubi się z moją pielęgnacją. Kolor to rzecz względna jak widać... dla jednych dziewczyn jest jasny dla drugich nie.... Jeśli macie porcelanowa cerę to ostrzegam- Avon może sobie podać rękę z producentami podkładów. Bladolice napewno wiedzą o co chodzi.

Używam tego produktu od: 2 mce

Całkiem niezły

Jego zalety to:
- wygodna aplikacja
- kolor dopasowuje się do skóry
- długotrwały efekt
- jest wydajny
- dostępność

Ma dobrą cenę kiedy jest w promocji :)

Bardzo dobry

Jestem pozytywnie zaskoczona :)

+ rewelacyjnie rozjaśnia cerę pod oczami, jest prawie że biały
+ dobrze się go aplikuje
+ trwały

- małe opakowanie
- drogi kiedy nie jest w promocji

Używam tego produktu od: kilku tygodni