JOOP!, Miss Wild EDP

JOOP!, Miss Wild EDP

Sprawdź ceny produktu

`Miss Wild` to orientalno-przyprawowe perfumy dla kobiet. Twórcami zapachu są Veronique Nyberg i Olivier Polge.

Kategoria: orientalno - przyprawowa

50 - 100ml

100% jesień/zima 0% wiosna/lato

JOOP Wild

I tu sie mogę rozpisać.
To jedne z niewielu perfum które uwielbiam, naprawde ciężko trafić w mój gust. Ale tym sie udało.
Są słodkie, lecz nie za slodkie, moim zdaniem pasują na codzień jak i na wieczorne wyjście. Sa uniwersalne. Pasują do każdej kreacji nawet do trampek. Flakonik jak dla mnie zbyt dziecinny, nastoletni choć przykuwa wzrok na półce w drogerii.
To moj wybór zdecydowanie przypadły mi do gustu. Zapach utrzymuje sie dlugo.

Średniak

Zapach nie jest zły ale nie powala na kolanach, trzyma się długo na ubraniach ale nie ma mowy o zostawianiu "ogonka". Na dluższą metę nie dla mnie, nie przypadł mi do gustu.

Zapach bez charakteru

Kupilam w wakacje, skuszona dobrą oceną.(dobra cena-niezly zart). Zawiodlam się boleśnie.
Zapach bez charakteru, bez magii, bez fioletu, bez niczego.
To typ zapachu ktorego sie nie pamieta!!! Rzadko tak mam, tu jest jednak to na skale swiatowa. Trwalosc tragiczna(nie ma zadnego ogonu, mgielki czy obloku).
Nie umiem tego nawet opisac....szkoda, bo butla do najtanszych nie nalezy
A fiolet....aj nie wem jaki byl zamysl producenta

Ciekawe czy to tylko moje odczucia

Pieprzny orient

U lala, drapieżnie!
To zabawne, ale poza tym, że bardzo podobają mi się te perfumy to tak bardzo drażnią mój nos, że przy bliższym kontakcie ze skórą po prostu kicham jak najęta:)
Perfumy z wyższej półki, dosyć wysoka cena jest tutaj jednak wyznacznikiem doskonałej jakości, zapach jest intensywny, mocny i to przez bardzo długi czas.
Lekko mdły, nie zaprzeczę, ale nie przez alkohol, przez kompozycję, słodką do bólu, jednak nie karmelową i nie cukrzaną, to bardziej orient zmieszany z pieprzem, klimaty arabskie i dużo róż. Dużo wanilii, słodkiej, za słodkiej, tak bardzo słodkiej, że aż odrzucającej momentami. Uwielbiam zapachy słodkie, toteż i Miss Wild otrzymało ode mnie najwyższą notę, ale zwracam uwagę na to, że perfumy mogą drażnić i przytłaczać - tylko dla silnych osobowości.
Ciekawym elementem kompozycji jest rum, dodaje pazura.
Flakon mi się podoba, poza elementem czaszki, nijak charakter tego zapachu nie pasuje do EMO.

Ilość zużytych opakowań: w trackie pierwszego flakonu

Dzikość kontrolowana

Zapach z gatunku "nic szczególnego".
Nie zwala na kolana ani oryginalnością, ani intensywnością, jak również swoją trwałością.
Można powiedzieć, że sporo już podobnych mój nos miał okazję wąchać - tyle, że te podobne zapachy nie podobały mi się tak jak Miss Wild.
Mimo swojego "nieskomplikowania" to całkiem fajne perfumy, które z powodzeniem nadają się do noszenia na co dzień. Utrzymują się około 5 godzin, nie zostawiają ogona - ale nie są też bliskoskórne.
Jeśli któraś z Was liczy na zadziorny i charakterny zapach - to się przeliczy. Miss Wild to taka namiastka dzikości. To tak jakby wężowi jadowitemu wyrwać kły jadowe - dalej dziki, ale już niegroźny.
Miss Wild to przyjemne perfumy i kropka:)

z pazurem

Fantastyczne perfumy.Mają niby tylko 3 składniki ale za to jaki efekt lekka słodycz wanilli okraszona rumem z pieprzem który tej kompozycju nadaje rockowego stylu.Bardzo trwałe.Byłam zaskoczona że aż tak mnie ujmą i zużyłam calutkie w pare miesięcy ale wróce po jeszcze :)Typowy zapach z charakterem