Rival de Loop, Pure Skin, Klarendes Gesichtswasser 30+ (Tonik do twarzy)

Rival de Loop, Pure Skin, Klarendes Gesichtswasser 30+ (Tonik do twarzy)

Tonik do twarzy został specjalnie opracowany dla potrzeb skóry wymagającej i jednocześnie mającej skłonność do zanieczyszczeń. Do stosowania po 30 roku życia. Dogłębnie oczyszcza i tonizuje. Zapobiega powstawaniu pryszczy i zaskórników i w ten sposób poprawia strukturę skóry. Zawiera alkohol.

Odradzam!

Po pierwsze podrażniał-wiem,że z alkoholem jest,ale inne aż tak nie podrażniały...
Zapach zbyt mocno wchodzący w nos...
Opakowanie nie za ciekawe i tanie(biedne)
Na początku trudno było otwierać otwór,bardzo ciężko,zanim się wyrobił
Na początku na twarzy miałam czerwone plamy,później na szczęście znikły
Ale jakoś kolosalnych zmian mi nie zrobił na mojej cerze
Cena ok 3,50 w Rossmannie "cena na do widzenia "za 150 ml

Nie zasługuje na miejsce na drogeryjnej półce

Kupiłam ten tonik można rzec niedawno. Był w CND, więc postanowiłam, że go przygarnę. Niemal natychmiastowo pożałowałam zakupu. Ten "kosmetyk" nie zasługuje na to, aby stać na drogeryjnej półce i nosić miano toniku.
Po pierwsze: płyn w butelce to czysty alkohol, którym można się upić od samego powąchania. Zostaje na skórze bardzo długo i jest niesamowicie wyczuwalny.
Po drugie: natychmiastowo po aplikacji wysusza i ściąga skórę. Nałożony w okolicy oka powoduje łzawienie i pieczenie. Skóra po nim jest szorstka, pomarszczona i schodzi płatami z przesuszenia.
Jedyny plus tego bubla to wygodne i poręczne opakowanie. Nie byłam w stanie go zużyć, może zmęczyłam 1/4 butelki, może i tego nie.

mocno oczyszcza

tonik kupiłam z ciekawości, zazwyczaj toniki używam bez użycia wacików wyłącznie wklepując dłońmi, ten też tak wyprubowałam, jednak lepszy efekt jest gdy przetre twarz wacikiem- mysle ze tonik ma wlasciwosci zluszczajace i stąd lepsze działanie

niemniej jestem z niego zadowolona, nie używam na co dzień a tak co 3 dni ranp i wieczorem- skóra jest po nim lekko ściągnięta i gładsza

myślę że okaże się idealny dla cer mieszanych

Używam tego produktu od: Dłużej niż miesiąc