Dessata, Szczotka do włosów

Dessata, Szczotka do włosów

Pojemność 1 szt

Szczotki Dessata to kolejna innowacja po znanych już szczotkach Tangle Teezer. Najnowsza formuła jest jeszcze bardziej skuteczna w pielęgnacji włosów, ma trzy długości włosia (tangle mają dwie długości) które wykonane są ze specjalnego żelu, zapewniają miękkie, błyszczące i nieelektryzujące się włosy.

szczotki
Kształt
płaskie

Trwałość / wykonanie:
Design produktu:

Szału nie ma

Kupiłam szczotkę od tak w hurtowni fryzjerskiej. Włosy miałam rozjaśnione a wręcz spalone i myślałam że może aż tak nie powyrywa jak normalna szczotka. Błąd- co 2/3 dzień zdejmowałam z niej "dywanik" włosów. Myślałam ok, masz zniszczone włosy taka kolej rzeczy. Ostatnio pozbyłam się zniszczonej części i myślałam że będzie lepiej- też błąd, niestety dalej "dywanik"

Moje piękności najsłodsze!

Miałam i uwielbiałam przez długi czas szczotkę TT. Była naprawdę świetna, i jak myślałam, nie do zastąpienia. Ale.... zostawiłam ją w hotelu po wakacjach... I co prawda miałam kupić nową, ale zafascynowały mnie szczotki z naturalnego włosia. Na moich włosach takowa się nie sprawdzała, ale wydałam na nią tyle, że szkoda było wyrzucić i kupić plastikową ulubienicę. Jednak w ofercie hurtowni fryzjerskiej natrafiłam na Dessatę- może bym nie zwróciła na nią uwagi, gdyby nie uroczy motyw w motylki. On podbił moje serce z miejsca. I okazało się, że nie tylko zastąpiła mi TT, ale i pięknie wygląda w łazience! Wzorów i kolorów jest mnóstwo, od owocowo neonowych kolorków jakie znamy na przykłąd z TT, po urocze motylki, dziewczęce panterki i mój hit- MEKSYKAŃSKIE CZACHY. Kocham ten wzór, i nawet wielbione od dzieciństwa motylki bym poświęciła....
+delikatnie rozczesuje nawet mokre włosy
+nie wyrywa włosów
+doskonale rozczesuje długie, grube i gęste włosy
+nie odkształca się, nie wygina, mam ją pół roku, używam od 2 do 4 razy dziennie- i jest jak nowa.

Cena jest porównywalna do TT, może nieco wyższa- bo o ile TT kupimy już nawet za 23-25 zł, to Dessata kosztowała mnie tyle w hurtowni, a mało kto ma możliwość zakupów hurtowych i trzeba się liczyć z kosztem 35-50 zł online.

Podsumowując, działanie ma zbliżone do TT- nie miałam ich równocześnie, ale po czasie efekty są niemal identycznie. Na plus TT jest cena i dostępność, Dessata przewagę zdobywa pięknym i oryginalnym designem i innowacyjnym rozwiązaniem, jakim jest opcja zamykania nawet pełnowymiarowej wersji.

Same musicie wybrać :)

dobra jak się o nią dba

Zalety:
Nie elektryzuje włosów, rozczesuje je delikatnie, nie drapie skóry głowy. Określiłabym to mianem pół grzebień, pół szczotka - czyli fajnie, dwa w jednym.

Wady:
Wrzucałam ją do torebki i niestety, ząbki się powyginały, niektóre prawie złamały, a szczotka już nie spełnia swojego zadania, bo to co w niej dobre, czyli zdolność dobrego delikatnego rozczesywania straciła razem z ząbkami. Normalne, tradycyjne szczotki nie stracą zębów w walce o przetrwanie w damskiej torebce. ;) A nawet jeśli to następną można kupić nawet za 7 zł.

Używam tego produktu od: 1,5 roku
Ilość zużytych opakowań: 2 w trakcie

mistrzostwo

+ nie szarpie
+ włosy sie nie elektryzuja
+ nawet przy moich zniszczonych wlosach, z ktorymi mialam problem przy rozczesywaniu na mokro po umyciu, świetnie sobie radzi! czegoś takiego wcześniej nie widzialam..
+ poreczna
+ różowa :P
Minusów brakkkk!!

Ilość zużytych opakowań: 1 małe

Genialna!

Świetnie czesze, nie szarpie, nie niszczy włosów, nie ma problemów z kołtunami oraz delikatnie prostuje ! Cudo ♥

[-] Chyba cena jak na szczotkę aczkolwiek no jest jej warta ;-)

Ilość zużytych opakowań: 1 normalne hehe