Perfecta, SPA, Odmładzający cukrowy peeling do ciała `Jagodowa muffinka`

Perfecta, SPA, Odmładzający cukrowy peeling do ciała `Jagodowa muffinka`

Cukrowy peeling do ciała o właściwościach złuszczających i odmładzających. Naturalne kryształki cukru usuwają martwe komórki naskórka i idealnie wygładzają powierzchnię skóry. Olejek orzechowy zapobiega wiotczeniu skóry, zwiększa jej sprężystość i uelastycznia, a olejek arganowy regeneruje, nawilża i działa przeciwstarzeniowo.
Przepyszny zapach świeżo upieczonych muffinek z jagodami otula nas płaszczem radości i spokoju oraz przywołuje wspomnienia z dzieciństwa.

jednak nie

Liczyłam na fajne speelingowanie całego ciała no i gdzie się podziało??
Zaczynasz masować ciało i granulki znikają nawet dobrze nie zdążysz poczuć masażu już nie mówiąc takim aby poprawić ukrwienie.
Zapach po paru użyciach może męczyć. A gdzie się podziały te mikrogranulki które miały masować- rozpuściły się w formę olejku który nie nawilżył a oblepił skórę i zostawił tłusty film co sprawiło że nie czułam się dobrze umyta. Jeśli mam czuć olej na swojej skórze wolę po dokładnym umyciu natrzeć się oliwką dla dziecka- efekt dużo lepszy
Ale opakowanie na + wolę takie słoiczki niż tuby bo może wyciągnąc produkt do końca i nabrać w odpowiedniej ilości

Średni

Kupiłam go w zestawie z masłem do ciała o takim samym zapachu i pomimo, że masło sprawdza się bardzo dobrze, to z peelingu nie jestem w pełni zadowolona.
Plusem jest zdecydowanie bardzo przyjemny, słodki, jagodowy zapach i wygodne, ładnie wyglądające opakowanie.
Minusy to niestety wydajność - trzeba go nabrać naprawdę dużo, żeby wystarczyło na całe ciało. Tym bardziej, że cena jak na taki produkt jest wysoka. Na jego niekorzyść przemawia również to, że po jego użyciu pozostaje na skórze tłusta warstwa, którą ciężko jest zmyć.
Opakowanie, które posiadam zużyję do końca, ale nie powrócę do tego peelingu ponownie.

Mały, słodki oszukaniec

Szczerze, to początkowo myślałam, że peeling ma same zalety. Zapach- kwestia gustu. Mi ten słodziak, o dziwo, nawet odpowiadał. Tyle, że zapach utrzymuje się krótko. Więc co dalej? Peeling- nie odpowiada mi, że kulki szybko się zmieniają w maź. Nie zdąży się człowiek dobrze natrzeć, a już koniec zabawy :( . Ten tłusty film, który zostawia- z początku wydał mi się ok. Ooo, przynajmniej dobrze nawilża, pozostawia super gładką skórę -pomyślałam. No i myliłam się, bo to właśnie ten chwilowy, oszukańczy efekt. Nic trwałego. Za to tłuści ręcznik, ubrania... Mało wydajny, ale to w tym wypadku chyba nawet lepiej...

Używam tego produktu od: 3 tygodnie

Tragedia i horror w jednym!

Jestem maniaczką peelingów.Mam duże wymagania co do nich. Jednten peeling to największa tragedia jaką poznałam w tejkategorii kosmetyków.

Zalety:
- wygpudełko, z którego można łatwo wydobyć produkt
- szata graficzna opakowania

Wady:
- dosność
- cena
- zapach - sfermentowane jagody, bardzo kwaśny
- konsystencja - twarda, zbita, bardzo trudno używać na ciele, bardzo tłusta
- bardzo niewydajny
- okropnie oblepia ciało nie dając uczucia odświeżenia i oczyszczenia
- brak efektu ścierania
- drobinki są albo zbite i nie peelingują albo znikają w mgnieniu oka
- strasznie oblepia wannę
- ciało po nim jest tłuste, oblepione, dziwnie pachnie a skóra nie oddycha i trzeba się szorować od nowa aby to okropne wrażenie zmyć

Używam tego produktu od: użyłam 3 razy i po produkcie
Ilość zużytych opakowań: Jedno

tak nie powinien działać peeling

Skusił mnie rzekomy zapach jagodowej muffinki, ale nic poza tym nie jest tu w porządku. Po peelingu spodziewam się gładkiej i świeżej skóry, a ten produkt ani nie wygładza, ani nie odświeża. Zostawia mega tłustą warstwę na skórze. Zapach tylko ładny w pudełku, na skórze już go nie czuć, więc nawet dla zapachu nie ma co używać. Ciężko się rozprowadza, jest mało wydajny.

Przypomina mi zimowe peelingi do rąk i może jako taki posłuży.

+ zapach, ale chyba jako odświeżacz do powietrza, bo na skórze już go nie ma

- tłusty, nie przypomina w ogóle peelingu
- mało wydajny
- drogi
- zapycha skórę zamiast oczyszczać
- nie czuć "efektu odmłodzenia"

Ilość zużytych opakowań: kupiłam jedno i chyba nigdy nie zużyje

strasznie tlusty

Miałam już peeling z Perfecty, \'Lody Melba\' i byłam z niego bardzo zadowolona, więc idąc za ciosem kupiłam kolejny.
Niestety ten jest mocno średni...

Plusy:
-pięknie pachnie -niestety nie utrzymuje się na ciele
-ładne opakowanie i forma kwiatka
- duży i cena przystępna

Minusy:
-bardzo tłusty, po użyciu tego kosmetyku nie ma się wrażenia oczyszczonej skóry, tylko jakby się posmarowało oliwką - czyli nie spełnia głownej roli peelingu !!
-mam wrażenie ze zapycha skórę, zamiast ją oczyszczać
-po jego użyciu wszystko się klei - wanna czy prysznic, tragedia, więcej sprzątania niż pożytku

Nie wiem co mam z nim zrobić, chyba ostatecznie będę musiała go wyrzucić.

Używam tego produktu od: 1 miesiąca

ciężko to nazwać peelingiem

Produkt kupiłam pod wpływem powąchania go. W sklepie byłam oczarowana słodziutkim zapachem, może byłam głodna i to zadecydowało o zakupie;) Produkty perfecta lubię i temu też w ciemno zaufałam. Niestety "peeling" okazał się totalnym niewypałem. Po zastosowaniu w domu czar pięknego zapachu prysł, natychmiast poczułam mdlący, chemiczny smród, który powoduje, że chce się jak najszybciej pozbyć produktu ze skóry. Peeling jest bardzo słaby, nie ma praktycznie właściwości peelingujących, ewentualnie do masażu skóry można go użyć. Drobinki rozpuszczają się, są z cukru ale nie jest on tak ostry jak normalny. Kolejną wadą produktu jest to, że jest on tłusty, resztki ziarenek cieżko zmyć z ciała, po wytrciu ciała ręcznikeim i tak trzeba otrzepywac się z resztek. Skóra jest tak tłusta, jakby posmarowało się ją oliwką. Peelnig może ewentualnie nadawać się na zimę albo po opalaniu jako natłuszczacz skóry, ale nie ma prawie w ogóle właściowści peelingujących ani myjących.

Używam tego produktu od: od tygodnia
Ilość zużytych opakowań: rozpoczęte pierwsze

Spodziewałam się czegoś lepszego

Kupiłam go w promocji za jakieś 12 zł. Dobrze, że nie była to pełna cena, bo żałowałabym. Nie niuchałam go przy zakupie, bo był zamknięty, ale skusiłam się, jako maniaczka peelingow i zapachów. Pachnie ładnie, ale do czasu. Po kontakcie z wodą nie jest to już zapach z pudełka, dalej jagodopodobny, ale już nie taki przyjemny. Ma grube ziarno, ale co z tego, skoro rozpuszcza się niemalże natychmiastowo? Żadnej możliwości porządnego peelingu o masażu nie wspominając. Pozostawia film, ciężki i odczuwalny, denerwuje mnie to.

śmierdzący zakalec;)

W opakowaniu czuć pachnącą świezo wypieczoną muffinkę z jagodą. Wygląda bardzo apetycznie, kiedy zanurzamy palce w konsytsencji peelingu-muffinki wydaję nam się ,że to będzię smakowity ideał i rozkosz dla zmysłów i to jedyne z plusów ponieważ...Myjąc sie tym peelingiem czuje taki syntetyczny bardzo śmierdzący zapach przypominający cos podobnego do jagody, czegoś pieczonego., ale to już nie jest zapach który czuć w pudełeczku. Zapach bezlitośnie się zmienił za pomoca- wody? Sama nie wiem czemu nie jest taki jak w opakowaniu. Na szczęście nie jest intensywny. I tak za każdym razem (zastanawiałam się czy może nie zepsuł się ten produkt (zapach) w sklepie? Otóż peeling który mam nie jest przeterminowany, ale wydaję mi się ,ze srebne wieczko było ciut otworzone i nie wiadomo jak długo było tak otworzone zanim go kupiłam. Rozumiem ,że ktoś już w sklepie chciał poznać zapach a pozniej inni kupują takie ,,kwiatuszki\'\'. Naszczęście peeling nie jest wydajny, trzeba go sporo użyć i nałozyć na ciało bo drobinki są jakieś takie rozrzadzone a raczej dosyć delikatne i na dodatek dosyc szybko się rozpuszczają.
Ostatecznie efekt końcowy nie ejst najgorszy. Peeling pozostawia taką jedwabistą ciut tłustą warstwe, efekt jak po ,,balsamach do mycia\'\' ale ta warstewkę bardzo łatwo zmyć nawet samą wodą, ja jesli jej nie chcę mieć(a ze względu na zapach nie chce) to zmywam żelem. Mimo, ze zmywam tłustą warstewkę to skóra jest jakby wygładzona troszeczkę i nawet nawilżona. Efektów odmładzających nie zauwazyłam, ale nie mam takiej potrzeby poza tym trudno je zauważyć po jak wcześniej wspomniałam peeling jest nie wydajny mi całe opakowanie wystarczyło na......3-4 użycia!!! A oszczędzanie go i nabieranie tylko małej ilości co tu dużo mówić jest bez sensu jesli chcemy zobaczyć efekty.

Używam tego produktu od: 3 użycia

Zapach to jedyne, co mi się podoba w tym produkcie

Urzekł mnie zapach tego peelingu, pachnie intensywnie, słodko, jagodowo. Aż chce się go zjeść :) Mi kojarzy się z jogurtem jagodowym. Reszta niestety pozostawia wiele do życzenia... Jedno nieduże opakowanie wymęczyłam z trudem.

+ piękny zapach
+ zapach utrzymuje się na skórze przez pewien czas, nie znika od razu
+ dostępność
+ duże drobiny ścierające, ale co z tego?!

- drobinki rozpuszczają się OD RAZU przy kontakcie z wodą, tworzą się wodno - peelingowe gluty, wykonanie jakiegokolwiek masażu jest oczywiście niewykonalne
- konsystencja, nie da się tego normalnie rozprowadzić na ciele
- czy nawilża? czy wygładza? Trudno powiedzieć, czy ten peeling rzeczywiście coś robi, bo oblepia skórę pancernym, parafinowym filmem. Wydaje się ona mięciutka, gładka i nawilżona, ale mam wrażenie, że jest to raczej oszukiwanie konsumenta dzięki parafinie (patrz skład), niż rzeczywiste działanie pielęgnacyjne
- jest mało wydajny, ale to cecha wszystkich peelingów cukrowych
- cena, jak na takie właściwości, jest zdecydowanie wygórowana

Efekt odmładzający pozostanie dla mnie zagadką, nie doświadczyłam go osobiście, ale jestem jeszcze na szczęście w takim wieku, że go nie potrzebuję ;) w każdym razie producent obiecuje złote góry, a jedyne, co ma pokrycie w rzeczywistości, to śliczny zapach

Używam tego produktu od: czerwca
Ilość zużytych opakowań: jedno całe