Schwarzkopf Professional, Essensity, Moisture Conditioner (Nawilżająca odżywka do włosów)

Bogata w składniki odżywcze, nawilża, wygładza i pomaga ujarzmić szorstkie lub łamliwe włosy. Dzięki niej stają się one miękkie w dotyku, odzyskują połysk i gładkość. Receptura odżywki została wzbogacona o organiczny wyciąg z aloesu, naturalną oliwę z oliwek i pantenol.

Jako odżywka nie, jako maska tak

Na poczatku, musze zaznaczyć, że mam odzywkę 1000ml, z nieco innym składem niż podany wyżej, a konkretnie cudowny aloes znajduje sie na samym koncu skladu wraz z oliwą z oliwek.

Aqua, Alcohol Denat, Cetearyl Alcohol Quaternium -91, Cetrimonium Methosulfate, Dicaprylyether, Isopropyl Myristate, Glyceryl Stearate, Distearoylethyl Hydroxyethylmonium Methosulfate, Lactic Acid, Butyrospermum Parkii, Parfum, Glyceryl Oleate, Limonene , Panthenol, Olea Europea Fruit Oil (Oliwa z Oliwek) , Aloe Barbadensis Leaf Jucie (Sok z aloesu), Linalool.

Odżywkę kupiłam za niecałe 20zł i musze przyznać, że początkowo mnie rozczarowała, okropny zapach, brak działania na moich włosach.. użyłam kilka razy i tak oto wylądowała na półce "może kiedyś ją użyje jak wszystko ciekawsze się skończy".

Po jakimś czasie, wypróbowałam ją jako maskę, położoną na conajmniej 40 minut. I powiem szczerzę, że w takiej kombinacji, działa cuda z moimi włosami :) Są piękne, błyszczące. Łatwo się rozczesują, nie pusza się i wyglądają naprawde ślicznie :) I tak oto mam za 20zł 1l całkiem dobrej maski :)

Nie polecę jej ze względu na to, że jest to odżywka, i większosc osoób kupi ją po to by nałożyć na włosy i spłukać po chwili,a w tej roli myślę, że rzadko komu się spodoba :)

Używam tego produktu od: conajmniej roku
Ilość zużytych opakowań: jedno litrowe opakowanie

Przeciętniak

Podpisuję się w 100% z moją przedmówczynią. Odżywka wpada do worka "średniaki" - coś tam daje ale szału nie ma. Znam lepsze i tańsze modele. Konkretnie:
+ włosy łatwo się rozczesują
+ nie obciąża (nawet moich ultracienkich włosów)

+/- zapach delikatny, nie utrzymuje się na włosach po wyschnięciu

- nie zauważyłam wielkiego nawilżenia
- opakowanie niezbyt poręczne
- cena zbyt wygórowana

szału nie ma

Uwielbiam kosmetyki do włosów... maski, odżywki, cudnie pachnące szampony... kiedy więc otrzymałam w prezencie tę odżywkę byłam wniebowzięta, że mogę ją wypróbować, choć za marką nie przepadam.

ZALETY:
* włosy dobrze się rozczesują
* wydajna
* nie obciąża
* konsystencja: lekka, ale nie spływająca

WADY:
* bardzo niepraktyczne, choć ładne opakowanie
* zapach nie przypadł mi do gustu: ziołowo-roślinny z nutą jakby drzewa iglastego
* właściwości nawilżające nie powalają

Używam tego produktu od: kilka tygodni