Kropla Zdrowia, Mydło naturalne z nanosrebrem i białą glinką

Kropla Zdrowia, Mydło naturalne z nanosrebrem i białą glinką

Sprawdź ceny produktu

Kropla Zdrowia z nanosrebrem i białą glinką przeznaczona jest do mycia i codziennej pielęgnacji całej powierzchni ciała. Dzięki wyjątkowej formule zmniejsza stany zapalne, odżywia i regeneruje skórę działa łagodząco, wygładzająco oraz mineralizująco na skórę, zwiększając jej naturalną barierę ochronną.

The Best

Długo szukałam odpowiedniego żelu lub mydła do twarzy który pomógłby mi z problemem trądziku (przy mieszanej cerze). To mydło super oczyszcza, zmywa resztki makijażu i pomaga walczyć z trądzikiem. Zdecydowanie mój hit! Wypowiedziałam się o nim także na moim kanale na yt gdzie zapraszam : Gadająca Głowa ❤

Dla mnie nie

Niestety po półtorej miesiąca stosowania zauważyłam znaczne zapychanie porów, o wiele większe niż przy innych preparatach do mycia twarzy. Niestety po przerzuceniu się na "Barwę" siarkowy żel do mycia twarzy, zobaczyłam jeszcze większy kontrast. Niestety miałam wrażenie, że mydło mnie nie domywa i nie radzi sobie ze skórą trądzikową. Chociaż ja mam te wersję rzadszą, być może wcześniejszą, nie wrócę do tego mydła.

Bardzo dobre

Zdecydowanie lepsze od poprzedniego.Gestsza konsystencja,lekki zapach.Mydlem myje sie cala oraz uzywam do rak.Jest bardzo dobre,bo nie przesusza skory,dziala oczyszczajaco na plecy i zwalcza stany zapalne na ciele.

Mydło jak mydło

Używam mydła od kilku tygodni.
Bez spektakularnych efektów - myje, nie zapycha, nie uczula. Ale nie wpływa jakoś genialne na istniejące już zmiany na skórze. Nie nawilża zbyt dobrze - koniecznie muszę po nim użyć balsamu bo skóra jest zciągnięta.
Mój tata, który ma ogromne problemy z pękającymi rankami na dłoniach jest tym mydłem zachwycony, więc dla niektórych się sprawdza.
Minus za skład - jeśli już mam korzystać z mydła to wolę mydła naturalne, bez silikonów, SLSów i innych takich.

Bardzo Dobre

Dobre do codziennego użytku, zmywam nim czasami makijaż. Produkt jest wydajny, ładnie pachnie. Dobrze oczyszcza skórę, nie jest po nim ściągnięta. Jest w miarę delikatne. Nie zapycha porów, nie szkodzi w żaden sposób.
Polecam.

POLECAM

Polecam wszystkim to mydełko. Jest naprawdę Super! Dobrze zmywa resztki makijażu, nie zatyka porów, fajnie się nim myje twarz. Jest polskie i tanie. Jedno z najlepszych jakich używalam. Mam wrażliwa cerę i często mi podrażniały twarz, natomiast to jest bardzo delikatne. Polecam wszystkim

Używam tego produktu od: Roku
Ilość zużytych opakowań: W trakcie drugiego

SUPER!

Mydełko używam rano, oraz wieczorem do zmywania podkładu ponieważ uznaje tylko metodę przy użyciu wody a nie płatka kosmetycznego. Przetestowałam już dużo emulsji do mycia twarzy, jedne wysuszały skórę, inne zapychały pory skóry w efekcie dając wysyp pryszczy.

To mydełko jak dotąd jest niezastąpione i co najważniejsze nie drogie i POLSKIE!

super

+produkt wydajny cena atrakcyjna wygodne opakowanie z pompka
+nie ma sztucznego skladu
+dla wrazliwych, atopowych, podraznionych skor
+ tradzikowe stany zapalne to mydlo swietnie koi i do tego obkurcza pory
- swietnie myje skore nawet z makijazu , ja zawsze uzywam po nim wody termalnej bo jednak sciaga troche skore i pomijam oczy
- troche trudno z dostepnoscia

polecam.kostke.to.mydlo.zapycha,ja.uzywam.jako.plynu.do.ciala

Używam tego produktu od: 2tygodni

Bardzo dobre!

Po zużyciu mydełka w kostce postanowiłam kupić mydełko z pompką. Jest rewelacyjne!
Używam je tylko do twarzy. Dokładnie oczyszcza i nie podrażnia. Po umyciu twarz jest ściągnięta i wymaga natychmiastowego nałożenia kremu. Zapach ma wręcz niewyczuwalny. Radzi sobie nawet z usunięciem fluidu.
Od kiedy go używam nie mam problemów ze skórą.
Pojemniczek jest bardzo wydajny.
Cena jest przystępna. Dostępne jest tylko w dobrych sklepach zielarskich lub aptekach.
Duży plus za naturalność!

Ilość zużytych opakowań: 1 opakowanie w trakcie