Avon, Big & Daring Volume Mascara (Tusz do rzęs)

Avon, Big & Daring Volume Mascara (Tusz do rzęs)

Pogrubiający tusz do rzęs - do 6x grubsze rzęsy (na podstawie badań właściwości fizycznych tuszu na sztucznych rzęsach).
Wygięta szczoteczka - dopasowuje się do rzęs, idealnie pokrywając je tuszem. Skoncentrowana formuła z kolagenem pogrubia rzęsy bez grudek.
Produkt odpowiedni dla osób o wrażliwych oczach i noszących soczewki kontaktowe. Dostępny w dwóch wariantach kolorystycznych:
Black
Brown black

Szczoteczka
grzebyk
hipoalergiczna

nic specjalnego

Przecieram oczy ze zdziwienia czytając tak dobre recenzje...

Za taką cenę w drogerii można otrzymać naprawdę przyzwoity produkt, niestety Avon się tym razem nie popisał.
Szczoteczka- niewygodna, za duża, ciężko pomalować nią wszystkie, rzęsy np. te w kącikach
konsystencja - coś strasznego... grudy, grudy, grudy...
Nawet po odpowiednim oczyszczeniu szczoteczki z nadmiaru tuszu w ogóle nie da się tym operować. Rzęsy wyglądają komicznie. Jeżeli ktoś lubi efekt "pajęczych nóg" to jest to dla niego odpowiedni produkt. Fanką naturalnego efektu rozdzielonych i wydłużonych rzęs - odradzam.
Tusz i wyglądem i efektem przypomina mascarę Rimmel by Kate Moss Scandal Eyes, która swego czasu miała ocenę ok. 2 na wizażu i na szczęście została wycofana ze skalpów. Jemu wróżę to samo...

Ulubieniec

Dostałam kiedyś na urodziny i mogę szczerze powiedzieć, że był to najlepszy tusz jaki kiedykolwiek miałam. Niesamowicie wydłuża rzęsy, pogrubia także, jednak moje są dość grube i skupiałam się głównie na wydłużeniu. Polecam go na wszystkich grupach kosmetycznych jako najlepszy, polecam go także tutaj. Warty każdej ceny.

Zadawalający efekt wydłużonych rzęs!

Na wstępie mojej recenzji chciałabym zaznaczyć, iż recenzowany produkt dostałam do testów dzięki uprzejmości portalu Wizaż.pl. Jednak forma otrzymania produktu do testów nie wpływa na moją opinie.

* * *

Nie będę ukrywać, Big & Daring to mój must have. Jest to kolejny tusz Avon, który stał się moim ulubieńcem. Powoli zaczynam przekonywać się do marki Avon, jak i do jej kosmetyków. U niektórych dziewczyn tusz się nie sprawdził z różnych przyczyn. Natomiast u mnie spisał się na medal. Rzeczywiście wydłuża i równomiernie rozdziela rzęsy. Efekt pogrubienia występuje u mnie jedynie wtedy, kiedy nałożę kilka warstw tuszu - ale to chyba normalne, prawda? :-)

Co do zmywania - no niestety nie zmywa się dobrze. Płyn micelarny z Biodermy niestety nie dał rady, podobnie jak ten słynny z Garniera. I tutaj muszę się niestety przyczepić. Fajnie, że tusz jest po części wodoodporny, ale jednak jego oporność z płynami do demakijażu już nie.

Podsumowując - lubię i używam. Jestem na tak.

Ładna czerń ale ....

Tusz kupiony u konsultantki, nie sprawdziłam tylko zaufałam jej sugestiom i opinii. Ale po kolei.
Opakowanie proste, dresing opakowania stonowany, szczoteczka duża, nie miałam kłopotu z używaniem, pierwsza próba nieudana, kolejne już było zdecydowanie lepiej.
Tusz ma bardzo ładny odcień czerni i na tym koniec zalet.
Nie wiem czy otrzymałam popsute opakowanie lub z wadą przy produkcji ale z opakowaniem było coś nie tak, nadmiar tuszu na otworze i tym samym upaćkana niemiłosiernie szczoteczka. Nie dało się równomiernie nałożyć tuszu, rzęsy były sklejone, tusz się rozmazywał, odbijał się a później osypywał. Mam nadzieję, że to wina opakowania, a może konsystencji tuszu? sama nie wiem Powędrował do kosza. Nie dało się go używać. Ciągle miałam efekt pandy na twarzy. Efektu podkręcenia, wydłużenia, pogrubienia rzęs nie otrzymałam.

Używa produktu od: próbka

Nie wiem jak sprawdził się tusz

Nie wiem jak sprawdził się tusz,ponieważ go nie dostałam. Wizaz nie odpowiada na moje maile z prośba o nr przesyłki.Co mogę więcej napisać o produkcie,który do mnie nie dotarł?

Świetny tusz

Świetny tusz, łatwy w nałożeniu, idealnie czarny, nie skleja rzęs, nie kruszy się, na pewno kupię go ponownie.

Dobry tusz do gęstych rzęs

Tusz ładnie wydłuża rzęsy, nie kruszy się i nie rozmazuje - wytrzymuje nienaruszony nawet ekstremalne sytuacje typu siódme poty na siłowni, bez problemu zmywa się przy użyciu tradycyjnych środków, jednak nie zauważyłam efektu pogrubienia i zwiększenia objętości. Bardzo dobry produkt dla dziewczyn o gęstych rzęsach, jeśli jednak ktoś ma ich nie za wiele, to nie ma co liczyć na efekt firanek - od tej strony tusz się kompletnie nie sprawdza. Ogromny plus za to, że przed nałożeniem na rzęsy nie trzeba lekko oczyszczać szczoteczki z nadmiaru tuszu, by nie mieć pajęczych nóżek zamiast rzęs - nawet przy mocno pokrytej tuszem szczoteczce wszystko świetnie się na rzęsach rozprowadza.

Idealny do "natural look"

Zacznę od tego, że jest to bardzo interesujący tusz. Gdy wyciągamy szczoteczkę, czy raczej wielka szczotę, możemy przerazić się wizją posklejanych rzęs. A tu proszę zaskoczenie- rzęsy po pomalowaniu jedną warstwą są pięknie rozdzielone, uniesione do góry i podkręcone. Wyglądają bardzo ładnie- taki idealny "natural look" dla miłośniczek delikatnego makijażu.

Niestety, gdy chcąc spotęgować ten pozytywny efekt, sięgniemy znowu po tusz i nałożymy kolejną warstwę- rzęsy są owszem pogrubione ale nie wyglądają już tak idealnie pięknie. Mnie zrobiły się tzw. pajęcze nóżki,czyli koncóweczki zaczęły się brzydko rozczapierzać. Może kiedy ten tusz zgęstnieje będzie lepszy? Jeśli tak się stanie edytuję moją recenzję.

Póki co zdecydowanie polecam do naturalnego, delikatnego makijażu- będzie elegancko i pięknie.

Ani big ani daring

Tusz nie spodobał mi się już przy aplikacji. Wielka szczoteczka nie pozwala na precyzyjne nakładanie, tusz ląduje na powiece. Nie pogrubia i nie wydłuża. Mozna pochwalić trwałość, do wieczora w ogóle się nie osypuje.

średni

Ładne opakowanie, porządna szczoteczka mogłaby być minimalnie mniejsza ale dałam radę się pomalować, efekt jak najbardziej zgodny z założeniem ładne pogrubienie rozczesanie wymaga umiejętnego nakładania tuszu i pracy z dużą wygiętą szczoteczką, nie osypuję się , nie odbija się , szybko schnie , wygląda ładnie przez cały dzień, ale średni dlatego, że zmycie go było dla mnie katorgą nie mogłam domyć rzęs ,używam płyny micelarnego z olejkiem Garnier , nigdy nie miałam takich kłopotów a zaznaczę że tym płynem zmywałam również kosmetyki wodoodporne, dlatego jestem zdziwiona opinią innych Wizażanek , że łatwo było go zmyć.

U mnie się nie sprawdził

Big&Daring jest już kolejnym tuszem Avon w mojej kosmetyczce. Posiada on dość dużą, grubą szczoteczkę, którą wbrew pozorom całkiem fajnie się używa.
Sama maskara ma ładny, głęboki, czarny kolor. Nie podrażnia oczu.

Tutaj już muszę wspomnieć o minusach. O ile delikatnie wydłuża rzęsy, to niestety kompletnie ich nie pogrubia. Nie zauważyłam również efektu podkręcenia czy podniesienia. Co najgorsze (i całkowicie dla mnie dyskwalifikujące) tusz w połowie dnia zaczyna się osypywać i pod oczami robi się panda! Jeśli nie spojrzę w odpowiednim czasie w lusterko, to będę chodzić wśród ludzi z plamami pod oczami.

Totalny przeciętniak, którego plusem jest łatwe zmywanie.

nie dla mnie

Tusz ma dużą, z tradycyjnym włosiem, szczoteczkę. Ciężko jest nią nakładać tusz od nasady , aż po same końce rzęs. Praktycznie niemożliwe jest wytuszowanie dolnych rzęs. Po kilku użyciach pojawiły się grudki, które sklejają rzęsy. No nie, to nie jest mascara dla mnie :/