Bell, HYPOAllergenic, Eyeshadow (Hypoalergiczny pojedynczy cień do powiek)

Bell, HYPOAllergenic, Eyeshadow (Hypoalergiczny pojedynczy cień do powiek)

Kolekcja cieni hypoalergicznych Bell HYPOAllergenic Eyeshadow stworzona dla osób o wrażliwych oczach i noszących szkła kontaktowe. Proces otoczkowania pigmentów estrami oleju jojoba nadaje formule cieni kremową, przyjemną w aplikacji konsystencję, jednocześnie zapobiegając ich obsypywaniu. Estry jojoba mają również właściwości nawilżające. Lekka formuła produktu oraz odpowiednia adhezja sprawiają, że cienie nie obciążają powiek, a jednocześnie są trwałe i nie gromadzą się w ich załamaniach. Cienie są bezzapachowe, nie zawierają alkoholu ani syntetycznych barwników. Produkt może być stosowany przez osoby o wrażliwych oczach oraz noszących szkła kontaktowe. Zawierają witaminy C i E.
Cienie z serii Bell HYPOAllergenic Eyeshadow pozwalają uzyskać trwały i jednolity kolor oraz zapewniają hypoalergiczny makijaż przez wiele godzin.

cień który używam często na imprezy, nie powoduje alergii na moich wrażliwych oczach ( muszę bardzo uważać...) ta linia z bell jest właśnie dla takich wrażliwców jak ja. Nie rozsypuje się, łatwo go nałożyć. Jest wydajny i ma ładny kolor ;)

Bardzo delikatne

Kupiłam je na promocji i posiadam kolory o nr 60 i 70. Zamknięte w plastikowym, okrągłym opakowaniu. Cienie są bardzo delikatne i dają satynowy efekt. Idealne do lekkiego dziennego makijażu. Nie osypują się i nie zbierają w załamaniu powieki. Cienie są bezzapachowe, nie zawierają alkoholu ani syntetycznych barwników, więc nadają się do wrażliwych oczu.

Tanie i delikatne

Na ogół uwielbiam produkty Bell Hypoallergenic, ale tymi cieniami nie jestem zachwycona. Mam trzy ich trzy odcienie, oczywiście nie są złe, faktycznie niegroźne dla oczu (jestem alergikiem noszącym szkła kontaktowe), ale według mnie są zbyt delikatne. Raczej unikam nakładania na powiekę dużej ilości cienia, a jego zwyczajnie praktycznie nie widać. Może pogłębia to fakt, iż niezbyt podobają mi się barwy tych cieni (trafiły do mnie przez przypadek), ale jeżeli ktoś nie lubi mocnej pigmentacji to może to być dobry ( iTANI) zakup.

Całkiem, przyzwoity produkt

Lubię markę bell, za kosmetyki antyalergiczne i ich jakość ;).
Mam dwa odcienie tych cieni: ecru/nude i pomarańczowy, ale ten pierwszy używam znacznie częściej, jest świetny na co dzień i na wieczór.
Zaletą niewątpliwie jest trwałość i piękny połysk, wygodne opakowanie i wydajność produktu. Mogę się doczepić do tego, że cienie troszkę się osypują oraz zbierają po paru godzinach w załamaniach. Po mimo tego, na pewno będę używać i kupię jeszcze nie raz.

super

świetnie wygląda na oku, bardzo trwały, nie uczula - mój KWC

cień idealny

Mam 2 kolory: brzoskwiniowy i szary.
Są to jedne z najlepszych cieni, jakich używałam.
Doskonale się rozprowadzają, nie osypują, są bardzo trwałe nawet bez bazy, nie zbierają się w załamaniu powieki. Pięknie rozświetlają i "otwierają" oko - mają wykończenie satynowe, nie jest to perła albo brokat.
Kolor brzoskwiniowy sprawia, że moja twarz wydaje się młodsza i bardziej wypoczęta.
Dodatkowe zalety: dostępność i cena
Jedyne zastrzeżenie mam do opakowania: plastikowe, okrągłe pudełeczko trudno się otwiera i niezbyt mi się podoba.

Ilość zużytych opakowań: jeszcze nie zużyłam całego opakowania, mam 2 zaczęte cienie

Idealny dla wrażliwych oczu

Wprawdzie moja cera należy do odpornych, ale oczy jak się okazało raczej nie. Czasem noszę szkła kontaktowe i właśnie głównie wtedy drobinki większości używanych przeze mnie cieni podrażniają moje oczy. Poszukiwałam w związku z tym odpowiedniego kosmetyku i taki znalazłam. Antyalergiczny cień istnieje i jest naprawdę świetny. Równo się rozprowadza, nie pyli, przyzwoicie trzyma się powiek i w załamaniach nie zbiera się nadmiar masy kosmetyku. Cena jest bardzo przystępna, więc skompletowałam sobie kolorystycznie i jeszcze je mam w użyciu.

Ilość zużytych opakowań: 4 op.

Srebrzysty najlepszy

Posiadam kolor szaro- srebrny.
Już sama jego cena była zaskoczeniem gdy sprawdził się bez obsypywania na imprezie ( zaleta- trwałość).
Poza tym jest wydajny, prosty do nakładania (nawet z pędzelka się nie obsypuje).
Tani, łatwo dostępny, duże opakowanie (jak na pojedynczy cień).
Prawdziwy ideał.

Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie

Świetne

Witam.
Po miesiącu stosowania ceni do powiek z innej firmy zauważyłam, że moje oczy łzawią po wyjściu z domu.
Sądziłam, że mam alergię na jakieś pyłki.
Jednego dnia pomalowałam oczy tylko tuszem do rzęs i oczy nie łzawiły. Po użyciu cieni do powiek problem znowu się pojawił.

Pojechałam więc do drogerii Hebe i zakupiłam hipoalergiczne cienie do powiek z Bell. Kupiłam potrójny cień w odcieniu brązowym. Następnego dnia zastosowałam produkt, wyszłam z domu i ... 0 łez.

+ dostępny jest w drogeriach tj. Rossmann , Hebe (Natura?)
+cena - potrójny cień - 13 zł
+cienie są bardzo napigmentowane
+łatwo się rozprowadzają
+są trwałe
+ NIE UCZULAJĄ I NIE PODRAŻNIAJĄ OCZU !!!

Minusów nie ma :)
Serdecznie polecam

Używam tego produktu od: 5 dni codziennie

dobry zakup

Kupilam go przypadkiem na promocji i jestem zadowolona, mój kolor to perłowy róż, którego uzywam codziennie. Nie mam żadnych zastrzeżeń, nie uczula wiec faktycznie jest hipoalergiczny.
Jedyny minus to taki, że nakładam cienie pędzlem a w tym przypadku się nie sprawdza, wtedy ma o wiele słabszy pigment.
Nakładam go więc dołączonym aplikatorem, który jest tak śmiesznie wygięty i trudno sie go wyciąga. Ale chyba się czepiam, bo jakość produktu przyzwoita, trzyma się cały dzień :)

Ilość zużytych opakowań: w trakcie

Dobry, delikatny dla wrażliwych oczu cień

90 brąz to mój ulubiony cień, na wyrazisty kolor, nie obsypuje się i nie ściera . Jest delikatny dla śluzówek oka, nie podrażnia. Ma fajną kremową konsystencję, jest bardzo wydajny. Bardzo udana seria kosmetyków Bell.

Używam tego produktu od: ok 8 miesięcy
Ilość zużytych opakowań: 1 sztuka

Śliczny trwały kolor

Zakupiłam ze względu na kolor, posiadamy nr 80 - świetny bardzo jasny perłowy róż rozświetlający do codziennego makijażu.
Kolor jest dobrze napigmentowany, trwałość bardzo dobra - wszystkie cienie używam na powiekę stosując wcześniej bazę pod cień.
Trzyma się świetnie przez cały dzień bez rolowania i zbierania na powiece.
Nie potrafię stwierdzić czy nadaje się dla osób o wrażliwych oczach i noszących soczewki ponieważ mnie to nie dotyczy.

Używam tego produktu od: 5 misięcy