Xpress, Pianka z woskiem

Xpress, Pianka z woskiem

Kupiłam w promocji i jestem zadowolona, bo fajnie nabłyszcza włosy i już nie mam problemów z kędziorkami fruwającymi nad głową. Polecam :)

Cena ok. 10 zł

Nieporozumienie :(

W przypadku włosów cieńkich, delikatnych i szybko przetłuszczających się produkt zupełnie się nie sprawdza: skleja, obciąża, włoski są oklapnięte, a na dodatek jeszcze wyglądają na najzwyczajniej w świecie przetłuszczone( czytaj: nieumyte :D ). Dodam, iż spostrzeżenia moje wynikają z użytkowania( czytaj: nakładania na włosy :D ) relatywnie niewielkich ilości pianki, tak więc jedynym słusznym dla mnie wnioskiem pozostaje: NIE UŻYTKOWAĆ, TRZYMAĆ SIĘ Z DALEKA :D

niezła

Trzeba uważać żeby nie "przedawkować" bo zbyt duża ilość, faktycznie natłuszcza włosy i je obciąża. Ale z drugiej strony, utrwala fryzurke na kilka godzin, i nabłyszcza włosy.<BR>Czasem wgniatam piankę w mokre jeszcze włosy i tak je zostawiam do wyschnięcia, albo układam fryzurę jak już wysuszę włosy. <BR>Ogólnie niezła.

beznadziejna

Nie nabłyszcza, a raczej natłuszcza. Po jej użyciu moje włosy były ciężkie i wyglądały jakbym przez tydzień nie myła głowy.Nadaje się tylko do bardzo krótkich włosów.