Alterra, Bio - Limette & Bio Agave, Duschgel (Żel pod prysznic z limetką i agawą)

Żel pod prysznic Alterra wzmacnia i odświeża skórę, pikantny zapach daje nową energię i witalność. Skóra pozostaje delikatna, ukojona, oczyszczona, bez wysuszenia. Sól morska z ekstraktem Premium bio - limonki ekologicznej i organicznej agawy daje inspirujące doświadczenie pod prysznicem i rozanielone zmysły.

dobry na lato

Żel ma lekki, odświeżający zapach, a dzięki temu letni prysznic wydaje się dawać jeszcze więcej ulgi. Jest wydajny i dobrze się pieni, przy tym nie podrażnia, ani nie przesusza skóry. Jest naprawdę świetny w ramach letniej pielęgnacji skóry.

Coś mi przypomina..

To mój kolejny żel pod prysznic Alterry i chyba w najbliższym czasie będę ich używać nadal. Kosmetyk ma gęstą konsystencję, dobrze się rozprowadza, jest przezroczysty i nawet wydajny. Od razu zwróciłam uwagę na zapach, coś mi przypominał... tak to cytrynowe cukierki Nimm 2!

+nie wysusza skóry
+łagodny skład
+dobrze się pieni jak na swój skład
+zadawalająca wydajność
+ładny zapach
+łatwo dostepny

Minusów nie zauważyłam, nie oczrował mnie, ale do niego wrócę.

może być

Był moment, że kupowałam w zapale wszelkie odmiany tego żelu. Za rozsądną cenę otrzymywałam kosmtyk o rozsądnej jakości i wydajności.
Jednak odkryłam apteczne żele, które sa o wiele bardziej wydajne i podobniej (o ile nie bardziej) łaskawe dla skóry, dlatego już nie kupię.

Żele mają w miarę krótki i neutralny skład, natomiast wiara, że te dobroczynne składniki sa w takim stężeniu, zeby coś zdziałać jest ułudą.
Próbowałam chyba wszytskich "zapachów", łacznie z meskimi z tej gamy i róźnicy w działaniu nie widzę.

Są dosc łagodne i nieszkodliwe dla skóry. W miare dobrze myją, są słabo wydajne, słabo się pienią (bo niby eko) i wcale nie takie tanie (wydajnosć/jakość vs pojemność).
Krzywdy nie zrobią, ale będę je kupowac jedynie awaryjnie.

Jedyny duży minus - wszytskie pachną jakoś tak kefirowo - taka kwaśna nuta się pojawia w lini zapachowej, bez wzgledu na to, jakiego rodzaju żel kupimy.

Ilość zużytych opakowań: mnóstwo

Najlepszy żel alterry jaki miałam

Od zawsze lubie żele firmy Alterra, jednak ich minusikiem była wydajność, zwłaszcza przy moich zdolnościach xD Ten żel mimo iż zużywałam go dwa razy dziennie okazał się dosyć wydajny.Usuwał ze skóry zabrudzenie np z chodzenia z odkrytymi butami oraz zapachy z całego dnia.W dodatku jestem oczarowana zapachem-idealny na upały -pobudza, odświeża, dodaje energii i wakacyjnego klimatu.Plus również za skład! :D

Ilość zużytych opakowań: jedno całe

Fajny produkt

Bardzo fajny produkt. Świetnie myje skóre, nie wysusza jej. Choć tez nie nawilża Opakowanie z ładna szatą graficzną. Poręczne, łatwo wydobyć cały produkt, także stawiając je na głowie. Konsystencja średnio gesta, dośc wydajny. Nie trzeba było duzo uzyc by się pienił. Zapach przyjemny cytrusowy niezbyt intensywny.
Co może odstraszyć to cena 5,99 za 250 ml to najtaniej nie jest. Ale myślę ze na następne lato kupie ponownie

polecam

ZALETY

-świeży , energetyczny , limonkowy zapach

- wydajność ok

- nie wysusza,

- nie podrażnia mojej wrażliwej, skłonnej do alergii skóry

- przyjazny skład, znajdziemy w nim np. Lauryl glucoside Lauryl glucoside - łagodna, naturalna substancja myjąca , Betaine - składnik nawilżający z buraków, bio ekstrakt z agawy i limonki). Brak sztucznych barwników, aromatów , substancji konserwujących0

- korzystna cena

WADY

- niby produkt naturalny, a na pierwszej pozycji w składzie "Sodium coco sulfate" zatem silny Surfaktant anionowy , a mówiąc kolokwialnie nasz kochany SLS...

Ilość zużytych opakowań: 1 opakowanie 250 ml

Fajny i niedrogi

Ładnie pachnie,świetnie się pieni. Nawilża skórę,nie uczula. Jego jedynym,acz poważnym minusem jest wydajność-trzeba go użyć dużo,a butelki są dość małe. Ale i tak warto go kupować-lubię kosmetyki z Alterry przede wszystkim za to,że mnie nie uczulają.

Używam tego produktu od: 1 miesiąc