Sensuelle +25, Krem na noc

Sensuelle +25, Krem na noc

Delikatny, subtelny krem na noc, polecany dla cery zmęczonej, potrzebującej relaksu i nawilżenia. Ze względu na bogactwo nowoczesnych surowców o potwierdzonym skutecznym działaniu stanowi kojący kompres dla skóry narażonej na agresywne działanie czynników zewnętrznych. Zawiera wyciąg z białej lilii wodnej - SEPICAL VG, o właściwościach łagodzących i uspokajających zestresowaną, podrażnioną skórę. Phytosfingolipidy powstrzymują parowanie wody i pomagają w utrzymaniu stałego, wysokiego poziomu wilgotności. Opóźniają proces powstawania zmarszczek, dopingują skórę do wytwarzania własnych lipidów zapobiegając tym samym niepożądanym objawom szorstkości, dyskomfortu i utraty elastyczności. Już od pierwszego zastosowania cera staje się ujędrniona, sprężysta i wypoczęta.

Krem polecany szczególnie dla cery suchej i normalnej. Odpowiedni również dla cery wrażliwej, skłonnej do podrażnień.

Krem detoksykuje, odstresowuje, uzupełnia niedobory wody.

Cena: ok. 15 zł / 50 ml

a mi odpowiada :)

Oceniam na podstawie próbki która starczyła na 3 razy ale że mam zamiar go kupić więc już oceniam - najwyżej ocenę zmienię gdyby był inny niż w próbce.

Bardzo podoba mi sie zapach - świeży lekko ogórkowy, uspokajający, a sam krem jest lekki nietłusty ale dość bogaty.
Na moją mieszaną cerę podziałał łagodząco nie zostawił tłustego filmu choć to na noc wiec w sumie nie przeszkadza - rano buzia była wypoczeta, bez tłustej powłoki jak po innych kremach.
Jak tylko gdzieś go znajdę to zaraz sobie kupię :)

moze byc

Krem o delikatnym zapachu.
Konsystencja kremu nawilzajacego, nietlusta.
Wchlania sie "prawidlowo", nie daje tlustego filmu na twarzy.
Rano bez zmian, nie ma efektu wypoczetej buzi.