Elseve, Arginine Resist X3 Light, Szampon wzmacniający do włosów osłabionych z tendencją do przetłuszczania

Sekret kompleksowego działania wzmacniającego. Nowa technologia specjalnie dla włosów cienkich, osłabionych, z tendencją do przetłuszczania. Transparentna formuła bez silikonu wzmacnia włosy, nie obciążając ich. Formuła wzbogacona argininą + proteiną zapewnia potrójne działanie.

Spełnia zadanie

Pięknie pachnie i dobrze działa! Włosy muszę myć codziennie, z tym szamponem przetrzymam spokojnie do drugiego dnia, jest do tego delikatny i pomaga mi z łupieżem ( choć nie takie jego zadanie ).

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1558896].usefull || 0 }}% pomocna.

Jestem na tak

+Wydajny
+Zgodny z opisem, jestem na tak :)
Włosy przetłuszczają się jednak nie tak jak wcześniej, dłużej wytrzymują, ładny zapach. Stosujelrodukt kilka miesiecy, jako jeden z nidwielu po wielkich poszukiwaniach super szaponów przypadl mi do gustu:)

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1244208].usefull || 0 }}% pomocna.

dobry produkt

Mam włosy przetłuszczające się u nasady i wysuszone na końcach. Niestety rozjaśniane końcówki czasami rozdwajają się i łamią i kilka szamponów już zrobiło mi siano z włosów.
Ten jest inny, stosuję go już od dawna, myję włosy co 2 dni i jestem bardzo zadowolona.

plusy:
+ nie obciąża włosów
+ łatwo się nakłada i spłukuje
+ nie wysusza końcówek
+ włosy są po nim miękkie i błyszczące
+ dobrze się układają
+ wydajny
+ bardzo ładnie pachnie

Podsumowując: szampon nie robi jakichś cudów na głowie, ale bardzo przyjemnie się go używa i na pewno sięgnę po kolejną butelkę.

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1182073].usefull || 0 }}% pomocna.
Amika

Tak! Tak! Tak!

Opinie na temat tego szamponu są podzielone, jednak ja muszę go obronić, ponieważ u mnie się sprawdza i jestem mega zadowolona.

+ dostępność, wydajność
+przyjemny zapach
+nie przetłuszcza
+włosy po użyciu są miękkie, gładkie
+bardzo dobrze się pieni, wystarczy niewielka ilość
+estetyczne, ładne opakowanie
+przystępna cena (szczególnie podczas promocji)
+włosy wyraźnie nawilżone, mocne

Tak jak pisałam, jestem zadowolona, minusów nie zauważyłam. Nigdy wcześniej nie miałam szamponu tej marki, ale jakieś dwa miesiące temu się skusiłam i nie żałuję.

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1156206].usefull || 0 }}% pomocna.

Szalu nie ma

plusy:
+ ślicznie pachnie
+ bardzo dobrze się pieni
+ żelowa konsystencja
+ nie obciąża

minusy:
- plącze
- wysusza
- nie wzmacnia
- nie ogranicza przetluszczania

inne cechy, których nie biorę pod uwagę przy ocenie:
- za wysoka cena
- słaba dostępność
+ wysoka wydajność

Używam tego produktu od: 1 miesiąc
Ilość zużytych opakowań: 1 niecałe

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1096841].usefull || 0 }}% pomocna.

Najgorszy jaki miałam

Ten szampon na pewno nie nadaje się do włosów przetłuszczających się. Po nim włosy są paskudnie tłuste, lepkie i oklapnięte - i to nie na drugi dzień tylko od razu po myciu.
Kupiłam ten szampon tylko dlatego, że nigdzie nie mogłam dostać mojego ulubionego Elseve Multi - Vitamine Fresh. Ale to był błąd - nie polecam!

Używam tego produktu od: 3 tygodnie
Ilość zużytych opakowań: 1/3

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1093451].usefull || 0 }}% pomocna.

Szybko tłuszczące się włosy? - odłóż go

Jak kiedyś lubiłam szampony l\'oreal elseve tak teraz idą w kąt. Sam w sobie szampon ma łatwą do rozprowadzenia konsystencję i miły zapach. Plus jest jeszcze za przezroczystą butelkę bo widać ile zostało.

Świeżo po umyciu włosy były lekkie, uniesione, również po całym dniu często pozostawały puszyste i uniesione. Jednak na następny dzień włosy były już dość tłuste :/ Często w użycie szedł suchy szampon bo nie dało rady wyjść z domu :/ Myślałam że to mi coraz szybciej się tłuszczą włosy, ale zmieniłam szampon na zupełnie inny (i tańszy) i świeżość włosów utrzymuje się znacznie dłużej.

Używam tego produktu od: trzech miesięcy
Ilość zużytych opakowań: 1 duże

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1037545].usefull || 0 }}% pomocna.

Jak najbardziej na tak!

Robi dokładnie to, co szampon powinien robić. Myje bardzo dokładnie, świetnie się pieni, a przy tym bardzo ładnie pachnie i nie uczula. Czuć, że włosy są odświeżone i ładnie się układają. Mam włosy z tendencją do przetłuszczania, dlatego ucieszyłam się gdy ten szampon zawitał w mojej łazience i nie zawiódł moich oczekiwań. Włosy po nim są dłużej świeże, choć nie jest to jakaś spektakularna różnica i częstotliwość ich mycia nie zmniejszyła się, mimo to sprawia, że da się z nimi wytrzymać :D. Dodatkowym plusem jest to, ze jest bardzo wydajny.

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[989265].usefull || 0 }}% pomocna.

Wstręciuszek ulepek

Nie wiem co mi strzeliło do tego łba, że w ogóle wzięłam ten szampon do ręki nie mówiąc już o kupnie.
Pierwsza wersja - ta nie Light - niepodobała mi się, męczyłam ją w bólach.
Dlaczego więc sądziłam że ta będzie lepsza?
Amok, amok mnie czasem ogarnia jak buszuję w drogeriach...

Moje włosy są długie, przetłuszczające się, końcówki potrzebują nawilżenia i troski.
Niestety lubią wypadać. Często do tego stopnia że po jednym umyciu zawalony jest nimi odpływ.
Ponad to bardzo się łamią, szczególnie podczas rozczesywania, zarówno po umyciu jak i w ciągu dnia.
Bardzo łatwo je obciążyć przez co kosmyki przyklejają mi się do głowy.

Dobranie odpowiedniego szamponu graniczy z cudem, tymbardziej odżywki.

Ten szapon jest żelowy, przezroczysty. To mnie ucieszyło bo te kremowe nie specjalnie służą moim włosom.
Konsystencja jest stosunkowo gęsta.
Bardzo łatwo go spienić przy niewielkiej ilości.
Spienić to mało powiedziane - piany robi się tyle ile moje oczy w przypadku szamponu chyba nie widziały.
Bardzo trudno ją wypłukać z włosów, woda się leje i leje i końca nie widać.
Nie mówiąc już o tym że później w wannie jest jej tyle że i tu spłukanie graniczy z cudem.

Wracając do konsystencji, ponad to że jest gęsta to niemiłosiernie oblepiająca włosy. Nie czułam wcale że to wersja "odchudzona", a przeciwnie.
Okropne to uczucie, tak jakbym jakimś kisielem włosy myła który ma niesamowite właściwości spieniające.
Bleh...

Włosy rozczesują się bardzo łatwo, nawet bez użycia odżywki.
Tu jest plus - nie trzeba ich szarpać, nie mam obawy że będą leciały ich kawałki.

Szapon pachnie trochę słodko, trochę owocowo i ten aromat utrzymuje się na włosach praktycznie cały dzień.

Po wysuszeniu włosy są miękkie, nawet trochę błyszczące i lekko odbite u nasady.
Efekt gdyby się utrzymywał choć pół dnia byłoby fajnie, jednak nic z tego - włosy po godzinie w porywach do dwóch są oklapnięte, ciężkie. Po trzech te znajdujące się w okolicach czoła są już do niego przyklejone.
O wieczorze nie ma co mówić - włosy dawno są spięte w kucyk... :/

Tym sposobem szampon mogłam stosować wyłącznie w dni wolne. I to nawet nie 2 dni pod rząd bo po wysuszeniu od razu mogłabym je spiąć w kitkę.

Nie będę mieć litości - dla mnie ten produkt jest porażką.
Ratuje go tylko to że faktycznie włosy przy jego stosowaniu się nie łamią.
Nie zauważyłam żeby przestały wypadać czy żeby ten proces był mniej dotkliwy.

Wymęczyłam się z nim 3 miesiące albo i lepiej.
Okropność :(

Używam tego produktu od: męczyłam ze 3 miesiące
Ilość zużytych opakowań: 1 całe - 400 ml

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[974800].usefull || 0 }}% pomocna.

Niestety niewypał

Ten szampon nie sprawdził się w moich wypadku, strasznie obciąża włosy i sprawia, że szybko się przetłuszczają i są oklapnięte. Na pewno nich nie unosi. Jakiegoś wzmocnienia też nie zauważyłam. Nie zużyłam do końca...

Skład niestety niezbyt ciekawy... Więcej go nie kupię- to pewne. Cena tez nie zachwyca.

Mały plusik za ładne opakowanie, ale to stanowczo za mało, by kupić go ponownie

Używam tego produktu od: kilka miesięcy
Ilość zużytych opakowań: 1 niecałe

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[969220].usefull || 0 }}% pomocna.