L`Oreal Paris, Elseve, Arginine Resist X3 Light, Szampon wzmacniający do włosów osłabionych z tendencją do przetłuszczania

Sekret kompleksowego działania wzmacniającego. Nowa technologia specjalnie dla włosów cienkich, osłabionych, z tendencją do przetłuszczania. Transparentna formuła bez silikonu wzmacnia włosy, nie obciążając ich. Formuła wzbogacona argininą + proteiną zapewnia potrójne działanie.

Dobry szampon

Używałam pojemności 400ml.
Trochę za duża pojemność jak dla mnie, pod koniec używania już mi się nudził.

Zalety:
- marka
- w promocji można dostać za dobrą cenę
- wydajny
- wystarczy mała ilość do używania
- dobrze się pieni
- dobrze domywa włosy
- nie powoduje swędzenia skóry, nie uczula
- nie plącze włosów

Wady:
- nie zauważyłam

Dobry

Szampon trafił w moje ręce przez zupełny przypadek, ale uznałam, że będzie to produkt dobrze rokujący, bo mam włosy przetłuszczające się, a i ich kondycja zostawia wiele do życzenia.

Cały produkt zamknięty jest w wygodnym, dużym, dość przeźroczystym opakowaniu. Otwarcie nie łamie nam paznokci, a i dzięki przeźroczystości możemy kontrolować ilość produktu. Konsystencja jest gęstawa, bardzo dobrze pieni się i można szybko produkt spłukać. Producent obiecuje, że jak będziemy stosować ten szampon to włosy będą wzmocnione. To taki główny, przyświecający kierunek. Do tego można dopisać kilka dodatkowych rzeczy, przykładowo, że skoro formuła jest przeznaczona dla cienkich włosów to po umyciu włosy nie będą obciążone. Co więcej, skoro szampon jest przeznaczony dla włosów z tendencją przetłuszczania się to albo produkt hamuje przetłuszczanie się (można myć włosy co drugi dzień) albo włosy długo zachowują świeżość (będą ładnie pachnieć, w ciągu dnia przetłuszczanie się będzie mniejsze/spowolnione). Co ja zauważyłam stosując ten produkt? Włosy są uniesione u nasady, sypkie oraz miękkie w dotyku. Ponadto faktycznie włosy nie są nadmiernie obciążone, co dla włosów cienkich byłoby bardzo niekorzystne, a jeśli chodzi o kwestie z przetłuszczaniem się to tutaj produkt też potrafi wiele zdziałać. W moim przypadku nie byłam zmuszona codziennie myć włosów, wystarczyło co drugi dzień. Kwestia związana ze wzmocnieniem zależna jest trochę od tego czego oczekujemy. Moje włosy, z natury cienkie lubią łamać się, bo taka ich po prostu natura. Łudziłam się, że z tym produktem może mniej włosów zostanie mi na szczotce.. i przyznam, że z czasem coś takiego występowało. Gdzieś te włosy były trochę silniejsze i na szczotce ich zostawało mniej niż zwykle. Jednak do tego potrzeba czasu i cierpliwości. Zapach jest bardzo przyjemny, zostaje kilka godzin we włosach. Z takich podstawowych rzeczy to wydajność jest bardzo wysoka, cena jak najbardziej adekwatna do jakości, a z dostępnością nie ma większego problemu.

Produkt sprawdził się na moich włosach, więc prędzej czy później do niego wrócę.

drogeryjny szampon bez SLES

Szampon nie obciąża moich włosów, ale raczej nie przedłuża ich swieżości. Lubię jego wydajną, gęstą konsystencję i przyjemny zapach.
Włosy po umyciu są dobrze oczyszczone i łatwe do rozczesania nawet bez użycia odżywki. W składzie nie ma SLES , który czasem powoduje u mnie swędzenie skóry głowy, tutaj nic takiego nie ma miejsca.

Opakowanie jest przemyślane, a kombinacja fuksji i czerni jest bardzo elegancka. Całość wyróżnia się na plus wśród innych moich kosmetyków stojacych na półce w łazience.

moc fuksji

Ta seria jest jedną z moich ulubionych jeśli chodzi o Elseve. Doskonale pasuje do mojej budowy i struktury włosa.
Nie wypiszę tu żadnych wad tego produktu, bo według mnie ich nie ma.

Zalety:
-cena, najlepiej kupować w promocjach, które są dość częste
-gęsta, kremowa konsystencja
-ładny zapach
-fajne, praktyczne opakowanie
-wydajny
-dobrze się pieni
-nie plącze i niematowi włosa

Dobry szampon.

Bardzo lubię szampony Elseve i ten też postanowiłam wypróbować.Myślę ,że Obietnice producenta zostały spełnione bo na początku włosy naprawdę wzmocniły się i przestały wypadać..Niestety efekt nie był trwały i po jakiś 3tygodniach włosy znowu wypadają Ale myślę ,że w tym przypadku trzeba sobie pomóc witaminami czy dermatologiem.Szampon powinien być tylko dodatkiem,nie możemy polegać tylko i wyłącznie na nim .Moim zdaniem zrobił co mógł i ma u mnie plusa za to ,że przynajmniej na jakiś czas zatrzymał wypadanie :)

Do zalet zaliczam również :
+wydajność
+konsystencje
+zdrowy wygląd włosów
Oraz to ,że nie uczula :)

-/+ Zapach to takie pół na pół .Mam co do niego mieszane uczucia .Nie jest brzydki ,nie śmierdzi Ale najbardziej lubię słodkie zapachy,takie kwiatowo-owocowe a on do nich nie należy.Naprawdę trudno mi go określić ..jest bardzo intensywny,trochę chemiczny Ale w sumie z niczym mi się nie kojarzy .Plusem tego zapachu na pewno jest to że jest długotrwały i utrzymuje się na włosach cały dzień.

Minusem jest pojawienie się po nim łupieżu.

Pięknie pachnie i świetnie działa!

Po przeczytaniu opini myślałam, że na moich włosach się nie sprawdzi ale efekt mnie miło zaskoczył.Włosy musiałam myć codziennie,ponieważ bardzo mi się przetłuszczały ale po myciu tym szampon spokojnie mogę myć głowę co 2 dni .Włosy są również miękkie i ładnie pachną .
Gorąco polecam!

Nigdy więcej!

Co ten szampon zrobił z moimi włosami... Kupiłam go, bo moje włosy szybko się przetłuszczają i potrzebują odżywienia. Podczas mycia wszystko było w porządku - szampon jest dość rzadki, ale dobrze się pieni i w miarę ładnie pachnie. Szok przeżyłam dopiero, gdy włosy wyschły. Byłam przerażona - normalnie moje włosy są błyszczące, a tutaj mat jak nigdy. Ale najgorsze miało dopiero nastąpić. Kiedy zaczęłam rozczesywać włosy zastanawiałam się czy poprzedniego dnia przypadkiem nie tapirowałam fryzury. Nie robiłam tego od miesięcy, a włosów nie dało się rozczesać. Były tępe, splątane i dosłownie się kleiły. Nie ma więc co się dziwić, że szczotka nie chciała w ogóle się w nich poruszać. Nie jest to wina złego spłukania, bo akurat do spłukiwania przykładam dużą wagę. Po półgodzinnym rozczesywaniu włosów nawet moje dłonie się kleiły. W życiu żaden szampon nie zafundował mi takiej historii jak ten. Jednym słowem: PORAŻKA.

Dobry

Szampon pięknie pachnie i rewelacyjnie się pieni, dzięki czemu mycie włosów jest przyjemnością. ;) Nie obciąża włosów, faktycznie jest 'lekki' i włosy po nim są błyszczące i gładkie. Jedyne, do czego mogę się przyczepić to fakt, że przy dłuższym stosowaniu solo powoduje, że włosy są nieco szorstkie w dotyku, dlatego polecam używać z odżywką.

Spełnia zadanie

Pięknie pachnie i dobrze działa! Włosy muszę myć codziennie, z tym szamponem przetrzymam spokojnie do drugiego dnia, jest do tego delikatny i pomaga mi z łupieżem ( choć nie takie jego zadanie ).

Jestem na tak

+Wydajny
+Zgodny z opisem, jestem na tak :)
Włosy przetłuszczają się jednak nie tak jak wcześniej, dłużej wytrzymują, ładny zapach. Stosujelrodukt kilka miesiecy, jako jeden z nidwielu po wielkich poszukiwaniach super szaponów przypadl mi do gustu:)

dobry produkt

Mam włosy przetłuszczające się u nasady i wysuszone na końcach. Niestety rozjaśniane końcówki czasami rozdwajają się i łamią i kilka szamponów już zrobiło mi siano z włosów.
Ten jest inny, stosuję go już od dawna, myję włosy co 2 dni i jestem bardzo zadowolona.

plusy:
+ nie obciąża włosów
+ łatwo się nakłada i spłukuje
+ nie wysusza końcówek
+ włosy są po nim miękkie i błyszczące
+ dobrze się układają
+ wydajny
+ bardzo ładnie pachnie

Podsumowując: szampon nie robi jakichś cudów na głowie, ale bardzo przyjemnie się go używa i na pewno sięgnę po kolejną butelkę.

Tak! Tak! Tak!

Opinie na temat tego szamponu są podzielone, jednak ja muszę go obronić, ponieważ u mnie się sprawdza i jestem mega zadowolona.

+ dostępność, wydajność
+przyjemny zapach
+nie przetłuszcza
+włosy po użyciu są miękkie, gładkie
+bardzo dobrze się pieni, wystarczy niewielka ilość
+estetyczne, ładne opakowanie
+przystępna cena (szczególnie podczas promocji)
+włosy wyraźnie nawilżone, mocne

Tak jak pisałam, jestem zadowolona, minusów nie zauważyłam. Nigdy wcześniej nie miałam szamponu tej marki, ale jakieś dwa miesiące temu się skusiłam i nie żałuję.