Hask, Argan Oil from Morocco, Shampoo (Szampon regenerujący z olejem arganowym)

Hask, Argan Oil from Morocco, Shampoo (Szampon regenerujący z olejem arganowym)

Szampon wzbogacony o nawilżający olej arganowy, wnika we włosy, delikatnie je oczyszcza pozostawiając nawet najbardziej zniszczone włosy zregenerowane, jedwabiście miękkie i super lśniące. Szampon idealny dla suchych, zniszczonych lub farbowanych włosów, posiadający energetyzujący zapach, odświeżający Twoje zmysły.
Szampon wolny od: parabenów, alkoholu, siarczanów, związków aromatycznych, glutenu i sztucznych barwników. Nie testowany na zwierzętach.

Mój nr 1!

Jest to moje odkrycie z ostatnich miesięcy. Mam czarne, farbowane, suche włosy, dodatkowo często je prostuje lub kręcę co tylko pogarszało ich stan. Włosy zaczęły mi się łamać, plątać, nie układać i wypadać garściami.. Używałam naprawdę mnóstwo kosmetyków do włosów w poszukiwaniu czegoś co je uratuje, niestety nic nie dawało im odpowiedniego nawilżenia.. aż trafiłam w końcu na ten produkt. Bardzo podoba mi się gęstość szamponu. Szampon już sam w sobie oprócz dobrego oczyszczenia głowy, nawilży też włosy. Ma delikatny cytrusowy zapach - mi osobiście takie zapachy nigdy nie odpowiadały ale w tym przypadku się polubiliśmy. Dziwne żeby nie jeśli uratował moje włosy.. :) używam go od ok 4 msc, kondycja włosów poprawiła mi się bardzo mocno. Włosy są mięciutkie, nie wypadają, układają się tak jak chce. Jeśli mam ochotę na stylizację włosów na ciepło to robię to bez obaw, że spale sobie włosy bo wiem, że mam na nie dobrą ochronę.

Jest okej, ALE

.... ALE ta cena. za 20zł jeszcze spoko, szampon naprawdę bardzo dobry, aczkolwiek o wiele bardziej kocham macadamie. U mnie o wiele bardziej się sprawdziła, a myślałam, że nic lepszego niż Argan mnie nie spotka.
Szampon wydajny, przyjemny zapach, oczyszcza włosy bardzo dobrze i nawilża. aczkolwiek do macadami mu daleko ;)

To jest to!

Coś wspaniałego! Naprawdę bardzoo długo szukałam szamponu dla swoich zniszczonych włosów. Stałe prostowanie, farbowanie, rozjasnianie, suszenie, prostowanie na porządku dziennym. Od dwóch miesięcy ograniczyłam wszelkiego tego typu rzeczy żeby chociaż trochę dać odpocząć włosom ale wiadomo że to i tak nic. Odżywki i maski wiadomo że mam rożnego rodzaju ale to szampon stanowi dla mnie podstawę. Ten sprawił że widzę światło w tunelu dla włosów. Same mycie nim jest bardzo przyjemne i niewielka ilość jest wystarczająca. Gdy go splukuje już czuję efekt bo włosy są bardzo miękkie, gładkie. Jest cudowny i wart swojej ceny! Polecam wszystkim z całego serca!!

Sama nie wiem..

Dobrze nawilża ale włosy szybko się przetłuszczają. Zapach mnie nie powala, jest trochę mdły, włosy po wysuszeniu już nie pachną. Dosyć gęsty ale średnio wydajny, słabo się pieni. Z całym szacunkiem dla firmy stosującej naturalne składniki jednak nie do końca jestem z niego zadowolona. Cena dosyć duża.
Czy polecam? Można skusić się na jakąś promocję, może akurat wam spasuje.. mnie jednak czegoś w nim brak.

dobry nawilżający szampon do długich włosów

Mam długie, cienkie włosy blond. Szampon dobrze je nawilża i ułatwia rozczesywanie, dobrze się pieni. Duży plus za brak parabenów i sztucznych składników. Szampon kupiłam w Hebe na promocji za 22 zł (regularna cena chyba 28 zł)

Używam tego produktu od: 1 miesiąc
Ilość zużytych opakowań: 1/2 opakowania

Świetny!

Natknęłam się na ten szampon w Hebe, nie wiem czy jest dostępny również gdzie indziej. Jego wybór był strzałem w dziesiątkę. Poszukiwałam jakiegokolwiek szamponu do włosów zniszczonych i po farbowaniu, który nie jest testowany na zwierzętach. Zniechęcona i odstraszona jego ceną (bo do najtańszych ten produkt nie należy), ostatecznie go kupiłam. Jakie było moje zdziwienie jak przy nabieraniu na dłoń zobaczyłam zwartą i mega ładnie pachnącą konsystencję. Byłam przekonana, że szampon będzie wodnisty i z zapachem mocnych ziół. O dziwo właśnie tak nie pachniał. ;) Bez problemu pieni się na głowie przy nabieraniu naprawdę małej ilości. Zdziwiło mnie to ogromnie, ponieważ zwykle dopiero po drugim nałożeniu jakiegokolwiek szamponu, na moich włosach zaczynało się coś pienić. Jestem pod wielkim wrażeniem tego produktu. :) Jedynym minusem może być jego cena, ale jak na taką jakość produktu, to nie sądzę, żeby była wygórowana. Nigdy nie spodziewałam się, że tylko szampon może zrobić porządek z moimi włosami, a tu proszę. Włosy już po pierwszym myciu wyglądały na zdrowe ;) Myślałam, że tylko maski lub odżywki mogą zdziałać cuda. Polecam!

Ilość zużytych opakowań: w trakcie używania jednego opakowania

Świetny!

To moje najnowsze odkrycie w pielęgnacji włosów ;)
Szampon znalazlam w HEBE na półce z szamponami fryzjerskimi. Moją uwagę przyciągnęła butelka. Po przeczytaniu tego, co obiecuje producent i sprawdzeniu zapachu, szampon trafił do koszyka.

ZALETY:
+ fantastyczny zapach! Zapach jest tak zniewalający, że wysuwa się na czoło zalet ;) Bardzo świeży z nutą cytrusową - genialny! Zapach utrzymuje się na włosach w ciągu dnia
+ nie przetłuszcza włosów, nie wywołał łupieżu (co czyni w moim przypadku wiele szamponów)
+ gęsta konsystencja (jest bardzo wydajny)
+ bardzo dobrze się pieni
+ włosy są po nim bardzo podatne na układanie!
+ zauważalnie poprawia kondycję włosów - są bardziej nawilżone, wyglądają na zdrowe
+ nie obciąża włosów
+ włosy bardzo dobrze rozczesują się po umyciu
+ sprawia wrażenie luksusowego produktu

NEUTRALNIE:
+/- włosy są lśniące ale po przeczytaniu etykiety nastawiłam się chyba na bardziej spektakularny efekt ;)

Bardzo udany szampon! Producent ma w ofercie jeszcze inne szampony oraz odżywki. To nowy produkt i zdecydowanie wart uwagi.