Jil Sander, Jill Sander, Sensations EDT

Jil Sander, Jill Sander, Sensations EDT

Wyjątkowo subtelny zapach, przypomina łąkę rozgrzaną w słońcu, dając radość i ukojenie.
Nuty zapachowe: młoda pokrzywa, słodycz mleka zbożowego, ambra, wanilia, pożmo, paczula, cedr.

Cena: 230 zł / 75 ml

50 - 100ml
Rekomendacja
na dzień, na wieczór

Inny niż wszystkie!

Zapach orientalno-waniliowy? Nie sądzę ;)
Zapach z gatunku ciepłych, puchatych i kobiecych. Początek to połączenie mandarynki z neroli i o dziwo pokrzywą! Jest w tym zapachu coś zielonego i cierpkiego, czego nie odkryłam jeszcze w żadnym innym. Z biegiem czasu zapach staje się bardziej kremowy, ale nigdy w życiu nie nazwałabym go waniliowym.
Inni niż obecne w tej chwili zapachy na rynku.
Mało popularny co jest z pewnością jego atutem.
Flakonik - ladny.
Trwałość - zależy od pogody. W dni z dużą wilgotnością utrzymuje się na skórze ok. 5 godzin. Przy ładnej pogodzie znika już po niecałych 2 godzinach.
Projekcja - raczej bliskoskórny.

Używam tego produktu od: czerwiec 2011
Ilość zużytych opakowań: flakon 75 ml

Budyń mleczny z pokrzywą

Jak już wcześniej dziewczyny wspominały - sensations pachnie pokrzywowo-zbożowo-mlecznie. Jednak w moim odczuciu ten budyń mleczny z pokrzywą nie jest posłodzony, tu ani cukru, ani miodu nie ma. Daje to wrażenie, że zapach jest mdły, ale za to dość oryginalny - nie przypomina mi żadnego innego znanego zapachu. Nie jest to kolejny mleczno-budyniowy słodziak. Chyba to połączenie z pokrzywą jest takie oryginalne. Na początku, zaraz po psiknięciu na nadgarstek zapach jest nieco "plastikowy" - przypomina mi zapach nowej, dopiero co wyjętej z pudełka, lalki barbie. Takie wrażenie występuje jednak tylko przez pierwsze kilka minut. Później, aż do końca trwania zapachu jest tak samo - pokrzywowo-budyniowo i ogólnie puchato i milusińsko :) Paczuli wymienionej w składzie - brak (i nawet dobrze, bo jakoś nie bardzo mi tu pasuje).
Trwałość zapachu niestety nie jest dobra - jakieś 4 godziny (mam wersję EDP - niestety równie kiepska trwałość), nawet mimo użycia balsamu z tej samej linii zapachowej, a szkoda, bo zapach ciekawy i taki relaksujący, do przytulania.
Opakowanie nie w moim stylu, wolę flaszki w stylu Style.

Używam tego produktu od: kilka tygodni
Ilość zużytych opakowań: w trakcie 40ml

Zmysłowość i ukojenie

Perfumy są wyjątkowo subtelne , delikatne i niewinne .
Zmysłowo otulają nas mleczną wanilią , przełamaną świeżą nutą pokrzywy . Idealny zapach na dzień i wieczór .
Gdy chcemy wyciszyć się po ciężkim dniu , przynoszą spokój i ukojenie , poprawiają samopoczucie .
Trwałość jak na wode toaletową bardzo dobra , cztery godziny .

Ilość zużytych opakowań: odlewka 10ml

Do czego służą te przedmioty? [Odpowiadają mężczyźni]

bardzo subtelne i kobiece, intymne

Jeden z moich ulubionych zapachow na dzień.
Kremowy, delikatny, lekko mleczny, lekko swiezy. Z czasem otula, trzyma sie blisko, nie daje efektu \"ogona\". Czuje sie w nich bardzo kobieco. Ogolne wrazenie to cieplo i delikatnosc. Zdarzaly sie pytania czym tak pachne.
to taki zapach do ktorego sie wraca, choc chyba juz nieobecny w perfumeriach.

Ilość zużytych opakowań: 3x 40ml

Jest dobrze, ale ...

Pokochałabym, gdyby trwałość była lepsza. Uwielbiam chyba wszystkie zapachy stworzone przez Jil Sander, zarzucam jej jednak fakt, że trwałość Sensations pozostawia wiele do życzenia.
Nie jestem zbyt dobra w opisywaniu tego, co czuje mój nos, ale powiem tak - to, co czuje w Sensations zdecydowanie mu się podoba;] Zapach wydaje się być słodki, taki karmelkowy - jak dla mnie idealny na codzień na poprawę humoru. Byłby idealny, gdyby nie wspomniana wyżej trwałość, a właściwie jej brak. Perfumy ulatniają się już po ok. 3 godzinach, ja w każdym razie po tym czasie już nic nie czuję. Wprawdzie apaszki i szaliki popsikane Senastions pachną nimi jeszcze kilka dni, ale ja mam wrażenie, że mnie się kompletnie ten zapach nie trzyma (psikając sie moimi kochanymi Sun, czuję je nawet rano, mimo wieczornej kąpieli!). Flakonik niby prosty, ale jakoś mi nie pasuje do samego zapachu. Wolałabym standardowy "prostokątny" flakon, tak typowy dla Jil Sander.

Karmel, mleko i Pokrzywa!

Pięknie otulający, wyciszający, kojący zmysły zapach. Zapach spokoju, relaksu i ciszy.
Jest mleczny, delikatnie słodki, przełamany odrobiną świeżości, która wyczuwalna jest tylko przy zbliżeniu nadgarstka do nosa.
Tak prosty, spójny, spokojny, puchowy i kremowy.
Idealny na co dzień. Na popołudniowe leniwe godziny.
Flakon nie trafia w mój gust. Trwałość dość dobra jak na EDT.

Szczegółowa ocena:
Zapach 5*
Flakon 2*
Trwałość 3*

Używam tego produktu od: kilka miesięcy
Ilość zużytych opakowań: firmowa próbka bez atomizera

świeżo orientalny

\\"Czysty, orientalny aromat oparty jest na 4 głównych nutach symbolizujących 4 ważne uczucia: kwiat pokrzywy- szczęście, mleko i zboża - komfort, wanilia, ambra, piżmo - wrażliwość, ciepłe nuty drzewne - spokój\\". Na mnie dość długo pachnie tym zielonym... , potem się ociepla i wygładzai lekko chropowato wysładza.
Zapach może wywołać mdłości lub zmęczenie u osób które mlecznej słodkości, takiej trochę sojowej nie tolerują. Świetny, oryginalny zapach - już sam sklad nasuwa taki wniosek, w ciekawym nowoczesnym opakowaniu. Dla mnie to wyrazisty otulacz z akcentem zieleni ale bardziej wlochaty harsh niż np. Esencia du Duende...
Podobają mnie się takie mleczne i balsamiczne orienty, które ostrymi pazurami nie skaczą do nosa i oczu.
W ogóle uważam, że Jill Sander sygnuje naprawdę ciekawe i ładne (co najmniej subiektywne określenie, ale to moja recenzja) zapachy w ciepłych klimatach. Nie są zbyt popularne - BIG +, są wyraziste i trwałe.
Dla odstraszenia tłumu rzucającego się wkierunku półki z tymi perfumami dopowiem, że na początku skojarzyły mnie się z Hot Couture White Collection... hihihi

Używam tego produktu od: parokrotne testy i...
Ilość zużytych opakowań:... swoje 40ml

Subtelny optymizm

Orientalny lecz miły, delikatny i zmysłowy aromat dodaje energii na cały dzień. Dostałam je w prezencie, jednak gustuję w cięższych zapachach.
Zapach polecam lubiącym bujać w obłokach optymistkom ;)

Używam tego produktu od: 2 lat, jak sobie przypomnę że mam ;)

Nieskazitelna Boskość

Zapach tych perfum przenosi w świat marzeń ponadczasowych. To jakby otulić się w puch chmur w słoneczny dzień. Nieskalany zapach zaklina każdą chwilę w bajkowy sen skompany radością i ekstazą.
Zapach ten porawia sampopoczucie nawet w najbardziej pochmurny dzień.
Kocham ten zapach jest ponadczasowy.
Delikatnie pieści zmysły...
Zmysłowy delikatny najsłodsza słodycz dla nosa jaką znam dla mnie idzie w parzarze z Hipnotic
Niestety podobno został już wycofany z produkcji:(
DiorUżywam tego produktu od:5 lat

Nierozbieralny ;-)

Sensations nie sa tak do konca moje, ale testowalam je z ogromna przyjemnoscia. Ladne, bardzo kobiece perfumy. Na mojej skorze nuty mleczne przeplataja sie z ostrzejszymi i to wlasnie te ostrzejsze nutki dominuja, nie odbieram Sensations jako zapachu generalnie mlecznego i lagodnego.
Na nuty Sensations nie rozbiore - zreszta jak je przeczytalam, to mnie to wcale nie dziwi (pokrzywy?? mleko zbozowe?? ;-)))) ).
Nie kupie, ale jesli kiedys do mnie trafia, to sie absolutnie nie obraze ;-))).

Używam tego produktu od: kilku miesiecy
Ilość zużytych opakowań: probki

O tak!

Jest naprawdę wspaniały. Niby delikatny, a z pazurkiem. Na początku trochę ciężkawy, z męską nutą (chociaż lubię), taki jakby... mroczny? by po chwili zmienić się w porywający, słodki, mleczny zapach. Taki trochę budyniowy. Otulający. Na razie użyłam tylko kilku próbek, ale już kupiłam pełnowymiarowy flakonik.

Ilość zużytych opakowań: kilka próbek

Puchaty;)

Jest milusiński jak puszysty króliczek:). Zapach do zaprzytulania. Jak koktajl mleczny z wanilią i pianką. Może nie ideał, może bez zaskoczenia, może nie arcydzieło - ale bardzo mi się podoba. Do otulania i pocieszania w podłe dni.
Buteleczka niespecjalna...

Używam tego produktu od:-