Amazing Glaze Conditioning Lip Shine

Amazing Glaze Conditioning Lip Shine

Owocowy, kremowy błyszczyk do ust w tubie, dający efekt mokrych ust. Świetnie rozprowadza się na ustach, niesamowicie błyszczy, zawiera substancje nawilżające i odżywcze. Pachnie owocami, colą lub karmelem.

Cena: 39 zł / 10 ml

Fajne

Mam dwa kolory Amazing Glaze, jeden to Conditioning kolor 46 Honey i z wersji Fruity numer 36 Passion, oba bardzo lubię, są dosyć gęste, nie są kleiste, nie kleją się, ładnie pachną, powiedziałabym nawet że pielęgnują usta, nie wysuszają ust, są praktyczne, wydajne, mają ładny smak, nie czuję w nich chemii, a to ogromny plus, polecam
ilość zużytych opakowań: 2

milutki:-D

swietny blyszczyk:-)mam go od paru dni i nie rozstaje sie z nim;nawet kupelka ostatnio spytala czym mam tak ladnie usteczka pomalowane:-D.mam odcien kir royal, ktory na ustach wyglada slicznie, nie jest lepiacy, nie podsiada zbyt mocnego zapachu, troche szybko znika z ust,zaplacilam za niego tylko 5 euro:-)

polecam :)

Zacznę od tego, że błyszczyk kupiłam podczas wakacyjnego pobytu w Moskwie.Jako że kometyki Isadora nie sa tam drogie(tak samo jak Revlon czy Burżuj:P), zapłaciłam za nigo ok.20 zł.
Błyszczyk nie jest dla mnie jakimś ważnym kosmetykiem, rzadko ich uzywam, mam aż 3 ;) a ten jest moim ulubieńcem bo:
a) usta pomalowane nim cudownie lśnią,
b) naprawdę pielęgnuje
c) podoba mi sie jego zapach(mam nr 33 blackberry)
d) no i jest to pewnego rodzaju pamiatka :)
Dlaczego zatem nie daję *****? Bo przy takiej częstotliwości używania(baardzo rzadko) ubywa go w zastraszającym tempie:)

depilacja czego nie wolno

nic specjalnego

Ja mam zupełnie odmienne zdanie. Błyszczyk mnie nie zachwycił. Dostałam w prezencie aż 4 (truskawkowy, ananasowy,jeżynowy i toffi). Moim zdaniem nie nawilża ust, szybko wysycha, zapach ma taki sobie, smak też. Z tych wszystkich wymienionych przeze mnie smaków jedynie Toffi jest "zjadliwy". Pozostałe są nieszczególne (a okropny zapach ma anansowy- przynajmniej dla mnie). Jestem fanką błyszczyków więc sporo już ich przetestowałam:P. Fakt- ma plusa- ładnie wygląda na ustach, ślicznie się mieni ale to wszystko. Nie jest wg. mnie trwały.Koleżankom go nie polecam- Wam też nie :).Troszkę się nim rozczarowałam... no ale tak bywa,że nie można być zadowolonym ze wszystkiego :)
Używam tego kosmetyku od
kilku miesięcy/
ilość zużytych opakowań:
jeden całkowicie zjedzony(ananasowy-stosowałam go na noc :| )
trzy w trakcie -i nie mam ochoty po nie sięgać

Kusi..

Kupiłam pod wpływem impulsu, ale jestem bardzo zadowolona. Błyszczyk ślicznie pachnie, bardzo ładnie wyglada na wargach, nadaje im piękną barwę i fantastczny połysk. Usta wyglądają na pełniejsze i bardziej zmysłowe.. są po prostu sexy :)
Jest dosyć trwały( jak na błyszczyk, oczywiście :P). Delikatnie nawilża i ogólnie jest bardzo przyjemny w użytkowaniu :) Kusi mnie żeby kupić drugi, w innym kolorze...
Uh, nie mogę się napatrzeć na te moje piękne, ponętne, lśniące usta.. Już dawno żaden błyszczyk nie sprawił mi tyle radochy!

Świetna rzecz

Zgłosiłam to oceniam. Błyszczyk jest naprawdę świetny. Przede wszystkim nazwa jest całkowicie adekwatna do tego błysku na ustach, jaki ten błyszczyk daje. Poza tym jak to zwykle u Isadory, błyszczyk świetnie pielęgnuje usta. Po dwóch dniach stosowania wyleczył mi wiecznie wyschnięte usta tak, że nie potrzebuję wcale używać na noc żadnych specyfików, co do tej pory nie miało miejsca. Polecam - nie tylko świetnie wygląda, ale także wspaniale pielęgnuje. Opakowanie jest wygodniejsze niż przypuszczałam.