Bielenda, Botoskin Efekt, Peeling Termiczny (zastępujący mikrodermabrazję)

Bielenda, Botoskin Efekt, Peeling Termiczny (zastępujący mikrodermabrazję)

Nowatorska, mocno rozgrzewająca formuła peelingu termicznego doskonale zastępuje gabinetowy zabieg oczyszczająco-odmładzający skórę - mikrodermabrazję. Usuwa martwe komórki naskórka, otwiera i oczyszcza pory, poleruje skórę. Poprawia mikrocyrkulację, dotlenia i wyraźnie odmładza rysy twarzy.
Efektem jest skóra oczyszczona, idealnie gładka, pełna blasku i wyraźnie odmłodzona, optymalnie przygotowana do wchłaniania dobroczynnych składników.
Peeling przeznaczony jest do każdego rodzaju cery z wyjątkiem bardzo wrażliwej i naczynkowej.
Aktywne składniki odmładzające skórę:
-mineralne kapsułki rozgrzewają skórę, otwierają pory i przygotowują do intensywnego zabiegu oczyszczania;
-syntetyczne drobinki usuwają martwe komórki naskórka;
-mikrokryształki polerują i wygładzają skórę;

najlepszy

Jedyny peeling który potrafił dogłębnie oczyścić moją tłustą cerę! Ja używałam go raczej jako maseczki, nie tarłam skory po nałożeniu, a i tak rozgrzewał i działał super! Doceniłam go dopiero teraz gdy nigdzie już nie mogę go dostać a wszystkie inne peelingi (nie-mechaniczne)są zbyt słabe...

Używam tego produktu od: dłuugo

Klasa sama w sobie

Fantastycznie dziala, faktycznie usuwa martwy naskorek,kilka dni po zastosowaniu skora jest aksamitna i naprezona. Przyjemny w uzyciu, estetycznie opakowany. Polecam

Używam tego produktu od:miesiaca

Dla mnie świetny :)

Po tak róznych recenzjach długo zastanawiałam się nad kupnem tego produktu.
Z dużą obawą użyłam go po raz pierwszy jakieś 5 tygodni temu.....i nic strasznego się nie stało.
Produkt ma rzeczywiście dość silne działanie, ale myślę, że stosując się do zaleceń producenta krzywdy zrobić nie powinien - mi nie zrobił.
Wręcz przeciwnie:
- skróra wygładzona, pory odblokowane i troszkę zmniejszone ( mam skórę mieszaną, z małymi zmianami trądzikowymi)
- blizny i ślady po trądziku jaśniejsze
- skóra ożyła - naprawdę widać rezultat
- jeden pełen zabieg trwa max 10 min
Peeling po kilku użyciach się rozwarstwia, to fakt, ale wystarczy wstrząsnąć i jest OK.
Skóra po użyciu jest delikatnie zaczerwieniona ale to mija - ja dla "uspokojenia" skóry nakładam maseczkę nawilżającą Avene i smaruję Cutibazą.
Używałam wcześniej innego zestawu do domowej mikrodermabrazji - o wiele droższy ( jakieś 4 razy ;)), o wiele mniej skuteczny.
Polecam , z czystym sumieniem :)

Ilość zużytych opakowań: w trakcie 1-go

Kosmetyczka roku 2017

porządnie drapie

Choć mam skórę bardzo wrażliwą, od czasu do czasu pozwalam sobie na wykonanie peelingu tym preaparatem, ponieważ nie znam niczego co lepiej mechanicznie złuszcza naskórek.
Plusy:
- doskonale oczyszcza i odświeża skórę, w szczególności pory,
- świetny dla fanek monego zdzierania
- poza podrażnieniami wywołanymi ścieraniem(jak każdy pelling mechaniczny) nie zauważyłam by powodował jakieś uczulenia, etc.
- kiedy już zejdzie zaczerwienienie skóra jest mięciutka, jaśniutka, gładziusieńka
Minusy:
- niestety rozwarstwia się (tubkę trzeba wstrząsnąć przed użyciem),
- odrobinkę przeszkadza mi towarzyszące jego używaniu uczucie ciepła (mnie wręcz parzy),
- trzeba używać bardzo delikatnie, drobinki ścierne są tak ostre, że łatwo zrobić sobie nim krzywdę,
- za każdym razem mam problemy z jego dokładnym usunięciem z twarzy po zabiegu ( a jak nie daj Boże jakaś drobinka dostanie się do oka- masakra!).

Mimo wszystko fanki na prawdę ekstremalnego ścierania będą zachwycone.

Używam tego produktu od:ponad roku
Ilość zużytych opakowań:ciągle w trakcie pierwszego

Podrażnia

Mam skórę mieszaną ze skłonnoscią do zaskórników i zatykania porów.
Peeling nie tylko mi nie pomógł ale i zrobił krzywdę.
Za pierwszym razem zdarłam sobie nim skórę tak że miałam placki polpalonej skóry pokrytej strupkami i płatami łuszczącej się skóry... wcale sie o to specjalnie nie starałam, trzymałam się przepisu :/ . Goiło się długo......

Kolejne próby stosowania delikatniejszego dawały zawsze efekt zaczerwienienia i nieprzyjemnego rozpulchnienia skóry, efekt oczyszczenia taki sobie :/ Raczej skóra powoli wraca do siebie i człowiek cieszy się, że odzyskał stan wczesniejszy.
Dodam, że probowałam stosować go na ramiona i dekold, wrażenia równiez nie były przyjemne.
Cięzko się zmywa, i ma chemiczy zapach.

Generalnie potworek....
Nie polubiliśmy się.

Używam tego produktu od: 4m-cy
Ilość zużytych opakowań: 1 męczę

Dla mnie za mocny

Bardzo silnie działa- rozgrzewa i oczyszcza, podrażnia bardziej niż inne; trzeba bardzo uważać- ja zmyłam po ok. 1,5 minuty, kiedy skóra zaczęła mnie lekko szczypać. Minusem jest też rozwarstwiająca się konsystencja przy wydobywaniu- najpierw gęsta a za moment płynna (bo nie wstrząsnęłam przed użyciem). Efekt dobry, ale trzeba być ostrożnym i stosować krócej- w zależności od rodzaju skóry.
Używam tego produktu od:przez ok. 2 miesiące

bardzo dobry

peeling kupiłam jak wiekszośc kosmetykow całkiem przypadkiem
okazał się super
--> świetnie oczyszcz
--> bardzo rozgrzewa skórę
--> po jego użyciu skóra oczyszczona na maxa

ale:
- nie można przesadzić z tarciem buzi, bo można sie dorobić podrażnień
- pozostawia tłustą warstwę, którą było mi ciężko zmyć

mimo wszystko polecam

Używam tego produktu od: dwa miesiąca

zabójca

Nie wiem co mnie podkusiło, żeby wypróbować to cudo, . Ten peeling tak zadziałał na moją skorę, że do tej pory, (a minęły już 4 miesiące, jak go użyłam) nie mogę jej wyleczyć. Nalożylam go tylko na strefę T, bezbośrednio po zmyciu zachwyt- buzia delikatna, gladziutka; powtórzylam aplikację może za tydzień i potem zaczęły się ogromne problemy z cerą, dokładnie w tych miejscach , gdzie nakładałam peeling. On zdarł mi całą warstwę ochronną skóry, która pozostała bezbronna i podatna na wszelkie zanieczyszczenia. Nie chcę opisywać szczegółów, ale ogolnie rzecz biorąc cała strefa T wysypana, łącznie ze stanem zapalnym. Mam nadzieję, że druga seria antybiotyku, który obecnie zażywam zakończy wreszcie to przykre dla mnie zdarzenie i wyleczy moją buzię.
Odradzam stosowanie tego peelingu, a jeżeli już to z rozwagą. Ja już wiem, że nigdy nie użyję peelingu z drobinkami.

Używam tego produktu od:już nie używam i nigdy więcej nie użyję.
Ilość zużytych opakowań:2 razy

świeteny:)

Najlepszy peeling jaki miałam:). Fajna konsystencja. Podczas pellingu twarz troche szczypie i jest zaczerwieniona, taki stan zaczerwienienia trwa jakies 20 min. Ale za to na drugi dzien cera jest czyściutka i głaadziutka:) Troche mało wydajny kosmetyk, ale wsumie za tak niską cene jak na taki super preparat mozna go kupować cześciej:)

Używam tego produktu od:1 miesiąc

super!!!

Naprawdę bardzo dobry peeling. Skóra po nim jest gładziutka jak pupcia niemowlęcia. Mam mieszaną cerę a dzięki niemu moja twarz ma zwężone pory i zdrowy kolor. Przy masowaniu skóry przyjemnie rozgrzewa, ale nie powoduje jakiegoś szokującego zaczerwienienia. Przy czym osoby z cerą wrażliwą lub naczynkową muszą sobie odpuścić - to nie dla nich. Pozostali jak najbardziej mogą. Naprawdę można osiągnąć rewelacyjne efekty za niewielkie pieniądze. Polecam!!

Używam tego produktu od:
Ilość zużytych opakowań:kończę 1

dla mnie jak najbardziej

Niewątpliwie jest to kosmetyk ktory bedzie budzil kontrowersje i sprzeczne opinie - trzeba lubic takie kosmetyki zeby go docenic
Ja takie lubie dlatego taka ocena
+(powtorze za innymi opiniami) swietne !!!! jedna z najlepszych jakie uzyskalam wlasciwosci czyszczace - warstrwa rogowa naskorka zgodnie z obietnicami producenta
+efekt rozgrzewajacy przyjemny, ale trzeba pamietac ze po takim zabiegu nalezy dodatkowo przetrzec twarz zimna woda aby zamknac pory
- aplikacja - trudno go wydobyc po zuzyciu polowy - ja ucinam wtedy gore i jeszcze dwa razy wydobywam go po prostu palcem badz szpatulka
- dosc szubko sie konczy
- rozwarstwiaja sie fazy
++cena

nie polecam osobomktore maja wrazliwa cere, problemy naczynkowe, sklonnosci do podraznien

jest to bardzo mocno dzialajacy kosmetyk

Używam tego produktu od:1 roku

najlepszy piling

jaki kiedykolwiek stosowalam, rewelecyjnie oczyszcza i odswierza twarz, poprawia koloryt i odmladza.
Do tego jest wydajny, delikatny ale bardzo skuteczny.

Używam tego produktu od:roku