Bielenda, Botoskin Efekt, Maseczka do twarzy

Bielenda, Botoskin Efekt, Maseczka do twarzy

Maseczka do twarzy z kompleksem odmładzającym koryguje zmarszczki i uelastycznia skórę. Jest bogata w naturalne składniki aktywne przywracające skórze młodość. Długotrwale nawilża, wzmacnia strukturę skóry i w widoczny sposób wygładza zmarszczki, odmładzając rysy twarzy. Polecana do każdego rodzaju cery.
Aktywne składniki odmładzające skórę:
-boto-peptyd - naturalny czynnik, który kontroluje mikroskurcze skóry;
-aktywny składnik roślinny Cimcifuga Racemosa przyśpiesza syntezę kolagenu, opóźnia procesy starzenia się skóry i chroni ją przed czynnikami zewnętrznymi;
-olejki roślinne lekko natłuszczają i odżywiają skórę;
-kompleks nawilżający ułatwia zatrzymanie wody w naskórku, zmiękcza go i regeneruje.

Dostępna w dwóch pojemnościach 10 i 50ml.

warto sprobowac

Dosyć udana maseczka. Ładnie, delikatnie pachnie, nie podrażnia skóry ani oczu. Daje efekt rozjaśnienia, lekkiego "rozprasowania cery" i nawilżenia. Mam uczucie, że moja skóra ją pije. W przeciwieństwie do np. maseczek saszetkowych Dermiki, nakładam całą porcję na raz. Chyba lepszy efekt daje wycieranie twarzy chusteczką niż pozostawienie do wchłonięcia (producent daje taki wybór w zależności od typu cery). Mam cerę mieszaną, więc użyłam chusteczki, natomiast na szyi, gdzie skóra jest przesuszona zostawiłam maseczkę do wchłnięcia i o dziwo, rano twarz była w lepszym stanie niż szyja (podejrzewam, że maseczka trochę "dusi" skórę). To niekoniecznie maseczka na wieczór - efekt po zmyciu jest lepszy niż rano, kiedy twarz wygląda jak po kremie, a nie maseczce, która powinna jednak dawać bardziej spektakularne efekty. Najbardziej lubię w niej to uczucie chłodnej, wilgotnej skóry, natomiast nie podoba mi się krótkotrwałość efektów jej działania.

świetna

Kupiłam tę maseczkę jako uzupełnienie do termicznego peelingu Bielendy i mile mnie zaskoczyła. Nie jest to żadna rewelacja, ale zupełnie przyzwoity kosmetyk - nawilża, odpręża, odżywia. Efektu odmłodzenia i zniwelowania zmarszczek się raczej nie spodziewałam, pewnie bym tego nawet nie zauważyła :)
Nie podrażnia, zapach ma delikatny. Dobrze się wchłania, skóra jest wypielęgnowana bez tłustej warstwy. Nie wałkuje się. Przebija droższe maseczki światowych firm...
Po kilku miesiącach - dodałam gwiazdkę. Nie za efekt botoxu :) ale za przyjemność stosowania i długotrwałe nawilżenie skóry. W tym czasie testowałam kilka innych maseczek i ta Bielendy, zwłaszcza po peelingu - jest naprawdę wspaniała. Daruję jej nawet ten zapach kwaśnego mleka...:)

niezła

Przyjemna konsystencja, brak uczucia lepkości, bardzo dobra wchłanialność. Cera jest dobrze nawilżona, gładka, elastyczna, wypoczęta. Nie zauważyłam jakiegoś spektakularnego efektu 'prasowania'. Nie podrażniła mi oczu!!! Dość wydajna.
Wada podstawowa - ŚMIERDZI

Kosmetyczka roku 2017

bez fajerwerków

Niezła maseczka, choć fajerwerków nie należy się po niej spodziewać ;)
Całkiem nieźle nawilża i odrobinę napina skórę, przez co twarz wygląda na bardziej wypoczętą.
Bardzo przyjemna w używaniu. Ma delikatną konsystencję i ładnie się wchłania, zostawiając jednak tłustawy film (mam tłustą cerę) na szczęście nie zatyka porów.

Stosuję ją na noc po użyciu peelingu termicznego Bielendy i stwierdzam, że jest to całkiem udany duet :)

dla mnie rewelacja

Kupiłam ją bez większej wiary w jej możliwości, ponieważ jest zalecanym uzupełnieniem skądinąd bardzo dobrego peelingu (mikropdermabrazji). I chociaż nie cierpię, nie kupuję i wogóle potępiam maseczki w saszetkach (głównie z powodów ekologicznych) to w tej się zakochałam.
Maseczka naprawdę świetnie nawilża. Zostawia skórę głądką i zmiękczoną. Nie daje żadnego tłustego połysku - nawet grama :). Wchłania się tak dobrze, że zaczęłam ją podejrzewać o jakieś wielkie ilości alkoholu, ale ze składu nic takiego nie wynika. Ma jedwabistą konsystencję, którą uwielbia moja skóra, i dośc ostry, ale bardzo ładny zapach.
Póki co, odpowiada mojej przesuszonej i bardzo tłustej cerze tak bardzo, że maseczka Clinique stoi na półce i czeka na lepsze czasy :) Bo mam wrażenie, że ta jest po prostu lepsza.

Gdyby nie forma saszetki, dostałaby maxa gwiazdek. A tak - cóż, poczeka, aż gdzieś, kiedyś, uda mi się ją kupić w pełnowymiarowym opakowaniu.

Szkoda, że są tak słabo dystrybowane, nigdzie prawie nie można ich znaleźć...